Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

ta ;p
ale najgorsi są ci co uważają, że ktoś ma czita a nie ma
to jest plaga
zabijesz kolesia - cheat
i bluzgi

ostatnio tak załatwiłem z intervention kolesia
mieliśmy radar i pakę na B (sub base)
no to wywaliłem cały magazynek w dym w przejściu i akurat trafiłem kolesia
skończyło się na paru epitetach i oskarżeniu o czity

masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Przed chwilą na trybie dowolym zabrakło mi jednego wroga do Atomówki, ale jakiś gość zrobił mi headshota karabinem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:18, Desann235 napisał:

Ile razy muszę wezwać AC130 aby odblokować emblemat z nim związany?

25 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:18, Desann235 napisał:

Ile razy muszę wezwać AC130 aby odblokować emblemat z nim związany?

Jak rzekł prf; 25 razy, i dotyczy to:
* zrzutu awaryjnego
* Pave Lowa
* bombowca Stealth
* Strzelca Śmigłowca
* AC 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy to budynek z CoD4? :p Możliwe, że wszyscy już to zauważyli, ale ja jakoś jestem opóźniony i dopiero dzisiaj mi się rzuciło. ;)

20100324181004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:12, soshman napisał:

Czy mi się wydaje, czy to budynek z CoD4? :p Możliwe, że wszyscy już to zauważyli, ale
ja jakoś jestem opóźniony i dopiero dzisiaj mi się rzuciło. ;)


A wiesz, że podobny? Jakoś nigdy się nie przyglądałem otoczeniu poza mapą, ale... Wygląda jak ten z MW, rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za mapa? Ta z DLC, czy jakaś z podstawowej wersji. Swoją drogą widziałem trailer z nowych map. Szkoda że tak drogi będzie ten dodatek, naprawdę ciekawie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:53, necron1501 napisał:

A cóż to za mapa? Ta z DLC, czy jakaś z podstawowej wersji. Swoją drogą widziałem trailer
z nowych map. Szkoda że tak drogi będzie ten dodatek, naprawdę ciekawie zrobione.


Wow, to już jest info co do ceny?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:53, necron1501 napisał:

A cóż to za mapa? Ta z DLC, czy jakaś z podstawowej wersji.

To jest najprawdopodobniej Karaczi, mapa z podstawowej wersji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to dzisiaj mam pecha :D na coś 10 gier S & D to wygrałem aż jedną i to taką gdzie na ostatnią rundę się dostałem, zginąłem, nic nie zabiłem, ale team wygrał :D A tak to nic. Jakie polecacie zestawy na S & D ?? Ja biegam z ACR, tłumik i holograf, Akimbo G18 i tłumiki, mina (ta jest bardzo fajna na S&D) Gadżet, Moc obalająca, Ninja. Jakieś inne propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Ziloh

Zastanów się... Jak na xklocku kosztuje 1200 MP, to na Steam''ie pewnie będzie kosztować koło 40 zł(w przeliczeniu) albo więcej...

@ reszta

Dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz powiedzcie mi co to jest na załączonym obrazku :D Specjalnie wszedłem na Wojnę bo tam więcej ludzi, by jakieś dodatki odblokować. Podczas wczytywania widzę że mapka Dust, wiec rzeź będzie na tak małym terenie. Oj była :D Może i powinny być drużyny ale scorowało się za zabijanie każdego :D 133 kille, coś sobie odblokowałem w dodatkach. Taka mała odskocznia bo na normalnych grach takiego czegoś nie ma :D Koleś pisał że to jego serwer jest. Nie wiem ile jest w tym prawdy no ale zasady pozmieniane co przy IWNet jest chyba nie możliwe :D

20100324211338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Podczas wczytywania widzę że mapka
>Dust, wiec rzeź będzie na tak małym terenie...

Heh chyba Ci się pomyliła nazwa, bo ta mapa to Rust, ale fajnie skojarzyło mi się z mapą z Counter Strike. Jednak widzę, że rzeź była równa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 19:34, Kerigun napisał:

Ja to dzisiaj mam pecha :D na coś 10 gier S & D to wygrałem aż jedną i to taką gdzie
na ostatnią rundę się dostałem, zginąłem, nic nie zabiłem, ale team wygrał :D A tak to
nic. Jakie polecacie zestawy na S & D ?? Ja biegam z ACR, tłumik i holograf, Akimbo G18
i tłumiki, mina (ta jest bardzo fajna na S&D) Gadżet, Moc obalająca, Ninja. Jakieś inne
propozycje ??

Tak.
1. Zrezygnuj z G18. Zwłaszcza akimbo. Najbardziej noobska broń. Weź coś bardziej ludzkiego. ;P
2. Możesz się zastanowić nad dorzuceniem sobie heartbeat sensor. Co prawda przez ninje zdradliwy, ale i tak pomocny.

EDIT:
Co do tamtej mapy to było Karaczi.
http://www.xfire.com/video/210b59/ W środku konstrukcja jest prawie identyczna, jak widać na załączonym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 21:49, soshman napisał:

1. Zrezygnuj z G18. Zwłaszcza akimbo. Najbardziej noobska broń. Weź coś bardziej ludzkiego.
;P

Kolos i tuba pod ACR :D Żartuje, co polecasz, G18 w S&D się przydaje bo broń ma kopa i na bliskie dystanse daje rade :D Ja tam nie wiem co w niej noobskiego. Ostatnio jak grałem to się dowiedziałem że SCAR jest noobski i prawie każda inna broń, jakiś dziwny gracz :D

Dnia 24.03.2010 o 21:49, soshman napisał:

2. Możesz się zastanowić nad dorzuceniem sobie heartbeat sensor. Co prawda przez ninje
zdradliwy, ale i tak pomocny.

Myślałem nad FMJ, bo przez HBS to bym ciągle na niego patrzył a nie tam gdzie trzeba ;D

A co do wygranych to jakoś po przerwie pograłem i 4 wygrane się udało na 6 meczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 22:15, Kerigun napisał:

Kolos i tuba pod ACR :D Żartuje, co polecasz, G18 w S&D się przydaje bo broń ma kopa
i na bliskie dystanse daje rade :D Ja tam nie wiem co w niej noobskiego.

Nie zauważyłeś, że kosi wszystko, wszystkich, i na każdym dystansie? Że ma za duży dmg, za mały recoil, i za duży zasięg? Ze ma.. Overpowera? Ślepyś, czy w szpitalu ci oczy i mózg zabrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować