Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2010 o 19:04, conan8 napisał:

Ale, że co, wkurzyłeś się, że jeden koleś cię raz zabił? Hmm no tak bo staty 20/1 to
faktycznie masakra...


Ty chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz... Spokojnie bym dobił do nuke''a, ale przez debilizm g18 i runnerowania, rzeczy popieranych przez ciebie, powoduje, że człowiek, ma naprawdę mikre szanse, no normalną grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam ze zrozumieniem. Z tego co zrozumiałem kampiłeś snajperką. Koleś pewnie zobaczył to w killcamie i postanowił się zemścić. Zabiłby cię dowolną bronią, to że zrobił to g18 nie ma tu nic do rzeczy. Dlaczego debilizmem jest to że koleś po prostu wziął cię z zaskoczenia bo np. zabiłeś go już 3 razy i wie gdzie jesteś? PS: nie popieram runningu, sam nigdy nie grałem w ten sposób. Uważam po prostu, że 70 % waszych narzekań nie ma uzasadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 19:08, Kryhuu napisał:

Jak już spasa uważa się tutaj za noobstwo to stwierdzam, że chyba przestanę tu zaglądać.


Uważaj. Odpalanie tej gry to noobstwo!

A serio...Dobry pomysł. Sam tu zaglądam nie raz i mnie krew zalewa jak czy tam te uber pr0 wypowiedzi "To jest noobskie, bo mnie zabija :(". Ojejciu, zabił mnie z G18! Nie, jak to możliwe :(? A tak! To noobska broń jest, dlatego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wcale nie ma. Bieganie w kółko z g18, z powodu jego przekozaczenia, nie jest powodem? Weź dowolną broń, dowolne perki, dowolny skill, a i tak cię zabije g18 z runner setem.

PS: Nie kampiłem. Po prostu trzymałem się lewego rejonu mapy( lewa strona od żywopłotu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ważniejsze różnice między MW1 a MW2? U kolegi widziałem w MW2 np. taki tryb gry, że gracz był jakby terrorystą w budynku i bronił się przed antyterrorystami czy policją. Czy tego typu tryby są w MW1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 17:39, necron1501 napisał:

Od dziś przestaje dziwić się Pernii. Wasteland. 7 killi pięknie, ze snajpy. Lecz zaszedł
mnie gość- runner z g18 i wypruł we mnie magazynek. Ale seria została. Puszczam. Nabiło
mi 11 killi harrierem + snajpa. Ale oczywiście, seria już się nie liczyła. W końcu drugi
harrier. Puszczam. Dobijam do 9 a tu nagle koniec meczu. I jak tu człowiek ma się nie
wpieprzyć?

odinstaluj grę i nie graj. Ja nie żaluję, oszczędziłem se nerwów, a dzieci neostrady grające w tą grę pozdrawiam, i życzę im żeby nabrały trochę... nie wiem jak to nazwać, honoru, do nie uzywania G18 akimbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że biegał w kółko? Mówisz " nie kampiłem, ale trzymałem się lewego rejonu mapy" czyli wiedział gdzie jesteś/ mieli bsp/ miał czujnik ruchu, to zmienił na broń na krótki dystans, nie widzę w tym nic złego. Mowisz, że z każdym zestawem wygra g18. Chyba nie zauważyłeś, że w tej grze są shotguny i że używa się ich właśnie na runnerów. Po prostu uczciwie cie zabił i nie możesz przeboleć bo miałeś killstreaka, czyli nie umiesz przegrywać. Jak gra się w grę sieciową trzeba się tego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:18, conan8 napisał:

A skąd wiesz, że biegał w kółko? Mówisz " nie kampiłem, ale trzymałem się lewego rejonu
mapy" czyli wiedział gdzie jesteś/ mieli bsp/ miał czujnik ruchu, to zmienił na broń
na krótki dystans, nie widzę w tym nic złego. Mowisz, że z każdym zestawem wygra g18.
Chyba nie zauważyłeś, że w tej grze są shotguny i że używa się ich właśnie na runnerów.
Po prostu uczciwie cie zabił i nie możesz przeboleć bo miałeś killstreaka, czyli nie
umiesz przegrywać. Jak gra się w grę sieciową trzeba się tego nauczyć.

ja przegrywać nie potrafię, i nie wstydzę się tego. Jak już coś robie to po to, żeby wygrać. ALe chce grać uczciwie, a nie jak te patałachy z g18 i na dodatek runnerzy. K***ica mnie strzela jak widzę idiotę który biegnie 100km/h, i knifuje na 800 metrów. do tego bron z zero recoila, maksymalnie wielkim damagem, i zaje*** duzymi magazynkami. L2p n00b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2010 o 17:11, Outlander-pro napisał:

Aha, dokładnie, każdą bronią jaką się Pernie zabije są noobskie, więc wiecie.
:F

Thx.
Noobskie: ( od niepamiętnych czasów)
1) KMy - dlaczego? Bo mają za duży magazynek, za duży damage, i zdecydowanie za mały recoil jak na KMa. Dziwnym trafem, KMów nie ma na promodzie w CoDzie 4. Hm...
2) G18 akimbo - za mocne, za szybkostrzelne. Do tego strzelanie z tego to ''hipfire'', więc w momencie gdy obrywamy nie ma opcji zeby podbilo celownik. +100 do nubstwa
3) Tuby - trzeba komentować? Chyba nie
4) Wyrzutnie rakiet na ludziach. Nie wiem jak bardzo popapranym trzeba byc, zeby uzywac na piechocie takiego rpg-7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak nie umiesz przegrywać i jesteś taki nerwowy to w ogóle nie powinieneś grać w multi, a po drugie mógłbyś się trochę hamować ze słownictwem, to nie onet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego go wywaliłem z xfire xD
Ja bym tu coś na forum napisał, ale się opanuje, chodź mnie nosi.
@Mateuszencjowaty - Tak to jest już z takimi multiplayerówkami. Jeden się nad drugim przechwala, a trzeci tych dwóch uznaje za idiotów, i sam przedstawia swoje racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:51, conan8 napisał:

Po pierwsze jak nie umiesz przegrywać i jesteś taki nerwowy to w ogóle nie powinieneś
grać w multi,

czemu? Grać lubię, ale jestem wybuchowy i łatwo się wkurzam. Jednak dziwne, że nie przy takich grach jak cod4. Coś mi świta, że to kwestia tego, że tam gra jest zbalansowana.
>a po drugie mógłbyś się trochę hamować ze słownictwem, to nie onet.
faktycznie, sorry.
@Kirabaxior
Nosi cię? To wyraź swoją opinie, chyba że boisz się dostać degrada, czy zostać ukaranym przez złych panów moderatorów, i zniszczysz sobię przepustkę do lepszego jutra. Wpisz w CV ''prowadziłem blog na gram.pl'' - wyśmieją cię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak co chwila przesadzasz, tak mimo wszystko coś nas łączy. Podczas przegrywania mięso w moim pokoju lata jak w dobrej masarni :D Ale w takich wypadkach po prostu zmieniam hosta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:23, Pernia napisał:

ja przegrywać nie potrafię, i nie wstydzę się tego. Jak już coś robie to po to, żeby
wygrać. ALe chce grać uczciwie, a nie jak te patałachy z g18 i na dodatek runnerzy. K***ica
mnie strzela jak widzę idiotę który biegnie 100km/h, i knifuje na 800 metrów. do tego
bron z zero recoila, maksymalnie wielkim damagem, i zaje*** duzymi magazynkami. L2p n00b

Popieram, aczkolwiek mam większą wytrzymałość psychiczną niż Pernia, czy chociażby Piciambeer. Ale szlag trafia jednakowoż, gdy widzę uberklany grające z zestawem G18+tuby.
Pozdrawiam. :D Więcej cierpliwości ludzie. Przecież jesteśmy lepsi od tych noobków. Staty się nie liczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tube używam tylko wtedy gdy chce odblokować shotguna do broni, tak to nie używam. Spasa używam na przemian ze Strikerem, jako że to broń zapasowa to rzadko używana. A co do G18 Akimbo to też czasem użyje, ale jak mam ACR to po co ?? Jak się ammo skończy i nie ma czasu przeładowywać to czemu nie, ale i tak sporadycznie. Najbardziej to te tuby denerwują, chyba co druga gra w S & D się zaczynała od salw z tubek, po kilka z każdej strony :D Noobski widok :D Więc owszem, mam na wyposażeniu "noobskie" bronie ale używam ich z umiarem, a nie wykorzystuje tego by być pr0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tuba dobrze użyta nie jest zła ;] tylko bez przesady :]

ostatnio grałem wojnę lądową z kumplami
na terminalu przeciwnik zaczął miotać tubami, kolosami i rakietami
w odpowiedzi zrobiliśmy to samo xD
multikille szły jak na zawołanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować