Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2010 o 20:10, Kryhuu napisał:

a ja sobie bezstresowo gram na ps3 i nie muszę narzekać na cziterów :)

Dziwne, jeszcze Cię nie spotkałem. ;P Jakby co PSN ID: Chaotizz. ;]

Ja na PS3 spotkałem jedynie ludzie z hackiem na 10 prestiż, ale to przecież żadnej przewagi im nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 20:14, Chaotizz napisał:

Dziwne, jeszcze Cię nie spotkałem. ;P Jakby co PSN ID: Chaotizz. ;]

Dodam jeszcze dzisiaj. Grasz jakoś klanowo czy pure4fun? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 19:39, SongoX napisał:

Ja też nie trafiam na tylu cheaterów. Trafiłem tylko raz i puki co to jest luz. Nie wiem,
czy tylko ja mam takie szczęście i Sipso?:P


Ja gram od samej premiery, na cheatów trafiłem może ze dwóch na samym początku. Potwierdza to moją, ze gra przez lobby do jednej rozgrywki wrzuca graczy o podobnych statystykach(np. K/D). Z tego wynika: jeżeli nie spotykasz cziterów to jesteś za słaby, żeby nimi grać :) Ja mam moje K/D na poziomie ok. 0.93 i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA ostatnio spotkałem grając "sztab" na Afghanie jakiegoś Niemca z aimbootem ale zabił mnie dopiero przy wyniku 0:75 jak go zwyzywałem to na tyle miał przyzwoitości że zmienił nick i grał normalnie wynik meczu 200:75.
Najgorzej wkurza mnie to że gość w poprzedniej partii wezwał nuka
Kompletne idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio grałem sobie wysadzenie na Skidrow
lukam na statsy i wiedzę, że jedna "kropka" nuka wbija
nie byłoby nic dziwnego ale zabijał drugą "kropkę" i tylko ją :/
odszukałem łepka na kontenerach przy respie i zabiłem :D przy 22-0 jakoś tak :)
kolesia było stać tylko na kilka obelg :/
po zmianie stron - ten sam proceder :/
podrzuciłem senteks :)
niestety daleko mi do tego :P -> http://www.youtube.com/watch?v=_iuB3tqMrpA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo dobrze... U mnie było podobnie na skidrow. Miałem ostatnio taką akcję:

Gram i przy kontenerach rzuciłem dwa zrzuty. Czekam sobie i zdjął mnie kolo. Na te skrzynki rzuciło się z 5 osób, ale miałem respa blisko więc z bezpiecznej odległości ich pozdejmowałem i zruciłem jeszcze parę zrzutów i miałem 2 wieżyczki i 2 naloty... Potem ci co byli przy skrzyniach się plumkali tak jak zwykle... CZITER!! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 20:53, Kryhuu napisał:

> Dziwne, jeszcze Cię nie spotkałem. ;P Jakby co PSN ID: Chaotizz. ;]
Dodam jeszcze dzisiaj. Grasz jakoś klanowo czy pure4fun? :P

Gram klanowo i jednocześnie dla funu. ;P

W klanie do którego należę w ogóle gra się raczej dla funu (choć podobno jesteśmy w lidze), praktycznie 0 treningów (trochę szkoda, ale ok...). Jedynie Quick Scopy gramy w miarę często. Dla relaksu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FMJ nie zwiększa DMG?!?!?!?!

Kurcze... byłem święcie przekonany że zwiększa... Jakoś lepiej mi z nim idzie... Efekt psychologiczny czy jak?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba macie farta. Ja w przeciągu jednego tygodnia spotkałem 5 cziterów, 3 prawdziwe aimboty, i 2 wh. Od początku mojej gry (od premiery) wyszła już taka liczba, że strach liczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:15, Chaotizz napisał:

W klanie do którego należę w ogóle gra się raczej dla funu (choć podobno jesteśmy w lidze),
praktycznie 0 treningów (trochę szkoda, ale ok...). Jedynie Quick Scopy gramy w miarę
często. Dla relaksu. ;]

PS3liga? Jaki tag macie? :) I nas qs możemy czasem pograć 1vs1, też lubię :)

edit: i w ogóle to zamulasz z ilością znajomych, wywal kogoś i mnie dodaj PSNID: Kryhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2010 o 22:58, wrobel253 napisał:

Ja gram od samej premiery, na cheatów trafiłem może ze dwóch na samym początku. Potwierdza
to moją, ze gra przez lobby do jednej rozgrywki wrzuca graczy o podobnych statystykach(np.
K/D). Z tego wynika: jeżeli nie spotykasz cziterów to jesteś za słaby, żeby nimi grać
:) Ja mam moje K/D na poziomie ok. 0.93 i nie narzekam.


Może po prostu mam farta, ale KDR mam ponad 2.0 i jak mówiłem spotkałem cheaterów trzech, może czterech. Jestem wybrańcem IWNetu! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 17:12, Kryhuu napisał:

PS3liga? Jaki tag macie? :) I nas qs możemy czasem pograć 1vs1, też lubię :)

Nawet nie wiem jaka liga, coś tam kiedyś przebąkiwali ludzie z klanu. Mówili coś o stronie consoles.net, ale nie wiem czy to aktualne. A tag: G|M*.

Dnia 08.04.2010 o 17:12, Kryhuu napisał:

edit: i w ogóle to zamulasz z ilością znajomych, wywal kogoś i mnie dodaj PSNID: Kryhu

Wiem, jeszcze za czasów Uncharteda 2 zostało mi wielu znajomych. Usunę kilku i dodam Cię. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, jakie wy macie szczęście. Wchodzie dzisiaj po szkole, no i gram 3 mecze normalnie i.... cheter. Nie jakiś straszny, bo zwykły DeadMatch, ale wszyscy latali tak szybko, że trudno było nadążyć (no i exp x2), żeby na nic nie wpaść. No to pograłem trochę. Wychodzę no i fajna mapka westland (czy jak jej tam) i widze... Boostera. 1 kil, 2 ,3, 4 NOSZ $%$@#$@#$
Najgorsze, że na mapce było trzech. dwóch z nich udało mi się zawalić (nawet kilka razy), ale ten 3..... Eh... wbił atomówkę w 2 min. Tym bardziej mnie to zabolało, bo już wiedziałem gdzie się ukrył i celowałem w krzaki gdzie schował się z "kolegą" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować