Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2010 o 10:17, Lisun napisał:

> Jak myślicie po świętach cena gry spadnie o 2 dyszki?
Znając politykę LEMu/Acti to raczej nie. Do tego mogą zacząć sprzedawać jeszcze drozszą
wersję z DLC.


o co chodzi z tą wersją DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2010 o 11:03, wilqu94 napisał:

o co chodzi z tą wersją DLC?


30 kwietnia wychodzi DLC z dodatkowymi mapami do multi. Pewnie będzie jakieś GOTY Edition z już zawartym DLC w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 10:54, soshman napisał:

> Na święta to by mogli mapki za friko udostępnić ^__^
Myślę, że gdy wejdzie do sklepów droższa wersja z DLC to udostępnią wszystkim graczom
za free. Tak IWNet nie poradziłby sobie. Bo musiałby jeszcze kojarzyć graczy ze starymi
mapami i tych z nowymi. To byłby strzał w stopę. Bo IWNet już kiepsko sobie radzi.

Z tego co czytałem na konsolach po prostu wywalało z lobby tych bez DLC ( w poprzednich częściach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 12:11, azur65 napisał:

Z tego co czytałem na konsolach po prostu wywalało z lobby tych bez DLC ( w poprzednich
częściach).

No to bezsens. Czemu niby ci, którzy kupili podstawkę maj ą być gorsi?
Myślę, że zrobią coś w stylu GotYE Call of Duty 4. Była droższa i zawierała dodatkowe mapy. A wszyscy i tak mogli je ściągnąć.

EDIT: No nie widziałem, że Outlander już o tym napisał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem jak będzie wyglądać łączenie graczy bez i z DLC, ale jeżeli będzie to wyglądać jak mówisz, to będzie już po prostu chamstwo ze strony IW. Mogliby jeszcze dodać informację że jak nie kupisz DLC możesz mieć problemy z grą online. Jeszcze nie zwariowałem na tyle aby płacić 40zł za 5 map, z których 2 to tylko przeniesione z poprzedniej części. Takie rzeczy powinny być dodawane za darmo w ramach rekompensaty za tragiczny IW NET i miliony problemów związanych z MW2. W CoD4 mały mappack (Broadcast i Creek) był za darmo i taka polityka powinna być jedynie słuszna dla każdego studia szanującego gracza. Takie postępowanie jakie teraz robi IW jest po prostu pluciem w twarz. Niestety, tak to jest jak się robi gry pod casuali, którzy mają problem z kliknięciem w ikonkę serwera - to oni głównie kupią przecież DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 13:43, Rogalenko napisał:

Takie postępowanie jakie teraz robi IW jest po prostu pluciem w twarz.


Ale co ma Infinity Ward do tego? Przecież to Actviosion tam decyduje co, ile map i wreszcie czy i ewentualnie ile będzie trzeba zapłacić za to DLC. To Activioson z Kotickiem są za taki stan rzeczy odpowiedzialni i tylko do nich można mieć o zaistniałą sytuację pretensje. A Infinity Ward tylko wykonuje polecenia które zleca im Activison.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś, że był jeszcze ChinaTown. ;) W każdym razie myślę, że postąpią tak, jak przy 4. Będzie GotYE, zawierająca nowe mapy razem z grą. A my będziemy musieli ściągać. ;)

Wątpię, żeby zdecydowali się na inne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osz ty, rzeczywiście, za bardzo się zbulwersowałem chyba iw netem i niesłusznie im zarzuciłem te praktyki z DLC, zapominając jeszcze o Activision, aczkolwiek pretensje o słabo działający IW NET są, myśle, uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 15:17, Rogalenko napisał:

aczkolwiek pretensje o słabo działający
IW NET są, myśle, uzasadnione.


W sumie to też mi się wydaje dość wątpliwa sprawa gdyż to chyba był pomysł Activison stworzenie tego całego IW NETu. A Infinity Ward chcąc nie chcąc musiało coś wykombinować, bo skoro pracodawca wymaga to mogło nie być tutaj innego wyjścia. Tak więc pracownicy IW od początku mogli sobie zdawać sprawę z tego że IW NET może nie działać tak jak powinien, zwłaszcza, że oni chyba nie mieli wcześniej z takimi rzeczami do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 10:48, Piciambeer napisał:

W celu ostatecznego upewnienia się: po przejściu na drugi tryb prestiżu wszystkie zielone
wyzwania zostają, tak?


Z zakładki Prestiż kilka się zeruje, nie wszystkie, ale napewno wyzwanie zabicia nożem i tłumikiem, napewno zostają z serii ofiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem wczoraj ciekawy przypadek podczas TDM. Spokojnie sobie klęczę na jakimś dachu z kumplem z druzyny, a tu nagle na mnie spadła paka z helikoptera i mnie zabiła. Nie wiedziałem, ze coś takiego jest możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet odpowiednie wyzwanie do tego rodzaju zabicia.


BTW. Zauważyliście, że ostatnio każdy chcę być snajperem. Cały czas tylko quick scope/no scope. Sam się wkręciłem i to już dawno.

Aha, jeśli na PS3 zrobię sobie hack na 10 prestiż to mogę mieć jakieś problemy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 11:36, SongoX napisał:

A ja miałem wczoraj ciekawy przypadek podczas TDM. Spokojnie sobie klęczę na jakimś dachu
z kumplem z druzyny, a tu nagle na mnie spadła paka z helikoptera i mnie zabiła. Nie
wiedziałem, ze coś takiego jest możliwe :P


Z tego co patrzyłem to jest nawet wyzwanie, żeby zabicie kogoś paczką było ostatnim zabiciem(tzn. z tą kamerą, jak to się tam nazywa...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łematko, dobra, kasują się wszystkie poniżej mistrza ostrza - z weteranem granatów ogłuszających/błyskowych włącznie :/ Szkoda, bo te dwa ostatnie wcale tak łatwo nie wchodziły, nie doszedłem nawet do drugiego poziomu :)

Ogólnie to nie rozumiem ludzi co mówią, że nie opłaca się prestiżować. Przecież siedzenie ciągle na jednym poziomie jest nudne jak jasny gwint. Wolę wszystko tracić i ewoluować niż stać w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2010 o 11:54, Chaotizz napisał:

BTW. Zauważyliście, że ostatnio każdy chcę być snajperem. Cały czas tylko quick scope/no
scope. Sam się wkręciłem i to już dawno.

Fakt, ale nie wszystkim wychodzi ;p. Ja gram snajperem praktycznie od początku i osobiście mnie denerwuje, gdy ludzie biorą się za tą broń. Klasa typowo dla snajpera, ale zero skilla, a tu na przykład już 2-3 lvl prestiżu ;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niedługo kończę 4 prestiż :P i gram ogólnie z Intervention :) do tego padlinożerca/moc obalająca/ninja albo pewne celowanie. Na broń dodatkową - Raffica :) jeszcze desant i 2 flesze :)
Czasem się pokampi albo poraszuje :P zależy od mapy i z kim się gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować