Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dobra już znalazłem ale o co chodzi z tymi sterownikami do karty graficznej w poprzednim poscie kolegi "sterowniki do karty graficznej- OMEGI" Czy to do każdej karty czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 13:57, DareDevil12 napisał:

Dobra już znalazłem ale o co chodzi z tymi sterownikami do karty graficznej w poprzednim
poscie kolegi "sterowniki do karty graficznej- OMEGI" Czy to do każdej karty czy nie.

Do Radeonów/ GeForców.. A te kodeki można również znaleźć przez wyszukiwarkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra w końcu jakoś gre odpaliłem ale pojawia się kolejny problem a mianowicie przy wczytywaniu gry. Jak wczytuje zapis 15.06 to się okazuje, że jest wczytyway zapis który zrobilem 20 min wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 15:21, Lord Andre 1 napisał:

Dobra w końcu jakoś gre odpaliłem ale pojawia się kolejny problem a mianowicie przy wczytywaniu
gry. Jak wczytuje zapis 15.06 to się okazuje, że jest wczytyway zapis który zrobilem
20 min wcześniej.

Też tak kiedyś miałem. Nie jestem pewien, ale chyba jest to spowodowane tym, że nie można zapisywać gry w trakcie robienia questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisać można, ale quest się nie znajdzie w sejwie. Przy wczytywaniu postać wróci do momentu tuż sprzed rozpoczęcia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no, zaraz kipnę... Powód? Srebrne klucze. Może ktoś dać link albo wrzucić mapę ze wszystkimi kluczami? Bo wiem np. że muszę wyciągnąć z Jaskini Hobbesów. Pomieszczenia o dokładnie tej nazwie nie mogę znaleźć. I czy ten, gdzie walczyło się z Gromem w ramach questa z Lady Gray jest już stracony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 16:39, HELMOOT1 napisał:

Może ktoś dać link albo wrzucić mapę ze wszystkimi kluczami?

Mapy nie mam, ale spis powinien wystarczyc: http://www.strefarpg.pl/Fable-Lokacje-Srebrnych-Kluczy-a557.html

Dnia 05.07.2008 o 16:39, HELMOOT1 napisał:

Bo wiem np. że muszę wyciągnąć z Jaskini Hobbesów. Pomieszczenia o dokładnie tej nazwie nie mogę znaleźć.

To lokacja, w ktorej znajduje sie wielki okragly glaz (zapomnialem nazwy, ale to ostatnie pomieszczenie w tej jaskini). Klucz zakopany jest w kregu grzybow.
http://www.gamebanshee.com/fable/walkthrough/images/maphobbecave.jpg
Focu s Chamber, cyferka "2"

Dnia 05.07.2008 o 16:39, HELMOOT1 napisał:

I czy ten, gdzie walczyło się z Gromem w ramach questa z Lady Gray jest już stracony?

Tzn. jesli nie walczyles z Gromem to tak. Jesli jednak stoczyles juz z nim pojedynek i po prostu nie wziales klucza, mozesz tam wrocic idac przez demoniczne drzwi na Gibbet Woods (nie znam polskiej nazwy) (te drzwi otwieraja sie wlasnie po pojedynku z Gromem).
http://www.gamebanshee.com/fable/walkthrough/images/mapgibbetwoodsarea.jpg
Mapka Gibbet Woods, literka "C"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:00, HELMOOT1 napisał:

Wygląda na to, że straciłem klucz, bo z Gromem nie walczyłem :(

No niby tak, ale 30 srebrnych kluczy potrzeba do otwarcia tylko jednej skrzyni - a to co w niej znajdziesz nie jest jakies wspaniale (troche run modyfikujacych bron i dwureczny miecz slabszy niz niejeden jednoreczny - Msciciel, 180 obrazen). Nie tracisz wiec zbyt duzo, chyba ze chcesz miec kolekcje wszystkich epikow z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:36, Damian14BO napisał:

No niby tak, ale 30 srebrnych kluczy potrzeba do otwarcia tylko jednej skrzyni - a to
co w niej znajdziesz nie jest jakies wspaniale (troche run modyfikujacych bron i dwureczny
miecz slabszy niz niejeden jednoreczny - Msciciel, 180 obrazen). Nie tracisz wiec zbyt
duzo, chyba ze chcesz miec kolekcje wszystkich epikow z gry.

A Demon Door w Necropolis? Te, które chcą kluczy? Muszą być wszystkie, czy tylko wszystkie które mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A Demon Door w Necropolis? Te, które chcą kluczy? Muszą być wszystkie, czy tylko wszystkie które mam?
Tylko te, ktore masz przy sobie. Jesli masz 1 - drzwi zazadaja jednego klucza.

Orzech: powinno dzialac, jakichs powaznych problemow Fable z tym systemem nie ma (gorzej bedzie jesli config nie podpasuje, ale chyba bedzie git).
Fajny avek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka ;)
1. W poradniku do Fable napisane jest, że można zdobyć broń i dwie rzeczy w Świątyni Avo dając 45 002 sztuk złota. Otóż tak robiłem, ba płaciłem nawet 80 000 sztuk i tyłek blady z tego wyszedł ;(.
2. mam maks. budowę ciała, 6 zdr, 6 wytrz. i nie mogę tego miecza obok świątynii wyciągnąć. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 10:13, Aragloin napisał:

1. W poradniku do Fable napisane jest, że można zdobyć broń i dwie rzeczy w Świątyni
Avo dając 45 002 sztuk złota. Otóż tak robiłem, ba płaciłem nawet 80 000 sztuk i tyłek
blady z tego wyszedł ;(.

To się zdziwisz bo ja dałem nawet milion sztuk złota w ratach (:P) idali mi tylko tytuł ... Ta świątynia jak całe fable jest nieźle zbugowana.

Dnia 07.07.2008 o 10:13, Aragloin napisał:

2. mam maks. budowę ciała, 6 zdr, 6 wytrz. i nie mogę tego miecza obok świątynii wyciągnąć.

Z tego zdania wynika że nie masz max zdrowia i wytrzymałości ;) Musisz mieć wszystko na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 10:13, Aragloin napisał:

Mam pytanka ;)
1. W poradniku do Fable napisane jest, że można zdobyć broń i dwie rzeczy w Świątyni
Avo dając 45 002 sztuk złota. Otóż tak robiłem, ba płaciłem nawet 80 000 sztuk i tyłek
blady z tego wyszedł ;(.

Jak jesteś po stronie dobra, nic nie dostaniesz. Jeśli czcisz "zuoo" to dostaniesz mieczyk. Na odwrót jest także z Świątynią Skroma, gdzie jeśli jesteś dobry to dostaniesz łuk za pierwszym razem. A jak zły, to problem jest zdobyć ten łuk(mi się udało, za 8 razem, ale to losowe jest)... :P
Ogólnie to trzeba mieć farta aby trafić na coś... ;p

Dnia 07.07.2008 o 10:13, Aragloin napisał:

2. mam maks. budowę ciała, 6 zdr, 6 wytrz. i nie mogę tego miecza obok świątynii wyciągnąć.
O co chodzi?

Musisz mieć wszystko na maksimum w kategorii siły. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 11:48, Gol Galad napisał:

> Mam pytanka ;)
> 1. W poradniku do Fable napisane jest, że można zdobyć broń i dwie rzeczy w Świątyni

> Avo dając 45 002 sztuk złota. Otóż tak robiłem, ba płaciłem nawet 80 000 sztuk i
tyłek
> blady z tego wyszedł ;(.
Jak jesteś po stronie dobra, nic nie dostaniesz. Jeśli czcisz "zuoo" to dostaniesz mieczyk.
Na odwrót jest także z Świątynią Skroma, gdzie jeśli jesteś dobry to dostaniesz łuk za
pierwszym razem. A jak zły, to problem jest zdobyć ten łuk(mi się udało, za 8 razem,
ale to losowe jest)... :P

A ja jestem na maksa dobry :D
No to muszę teraz pójść do Kaplicy Skormy i o łuk po prosić. A raczej chyba dwóch ochroniarzy poświęcić xD
Zresztą, broń mi póki co nie potrzebna, bo:
1. mam Katanę Hirshu, czy coś takiego.
2. Mam 140 000 sztuk złota, i mogę miec Wielki Miecz Solusa za ok.76 tys złota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 13:15, NuGGet napisał:

Czy Fable z XK działa na Viście?


Mi działa, chociaż na rozdzielczości 1280 x 800 intro jest mega pikselowe... A grałem na tej rozdzielczości na XP i wszystko było ok... Ale oprócz tego niskiej jakości intra cała reszta jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam 140 000 sztuk złota, i mogę miec Wielki Miecz Solusa za ok.76 tys złota...

I to jest w Fable najpiękniejsze,kaska prawie sama człowiekowi do kieszeni wpada w ilościach pozwalających po pewnym czasie kupić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować