Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 18:22, Lord Andre 1 napisał:

Wie ktoś o co chodzi kupiłem sobie dzisiaj Fable i nagle nie idzie gry wlączyć.
Tylko nie pisać, że za slaby sprzęt bo raczej nie w tym problem.

to samo mi sie pojawilo i tez dzisiaj! Ja kliknalem Continue Anyway i sie wlaczylo, ale potem jakies problemy wyskakuja. Czy Tobie tez sie gra sama z siebie wylanczyla i nie pojawil sie zaden blad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra włącza czarny obraz wyskakuje to i dalej i się gra wlacza i wylącza. Nawet menu tej gry nie zobaczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:09, Aragloin napisał:

Wiecie, ja to chyba myślę, że to wydanie Fable w XK jest jakieś wadliwe. Prawie wsyscy
mają z nim problem. I to ten sam. :(

nie jest wadliwe tylko jak już to cos jest z komputerami właścicieli ja tez miałem błąd wystarczyło ze poszperałem trochę po forum i bum problem związany z kodekami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:17, wiedx1 napisał:

> Wiecie, ja to chyba myślę, że to wydanie Fable w XK jest jakieś wadliwe. Prawie
wsyscy
> mają z nim problem. I to ten sam. :(
nie jest wadliwe tylko jak już to cos jest z komputerami właścicieli ja tez miałem błąd
wystarczyło ze poszperałem trochę po forum i bum problem związany z kodekami .

No właśnie ja też miałem. Stery omegi install. Tych kodeków to nie mam, więc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:19, Lord Andre 1 napisał:

No to moze byś napisał jak w jaki sposob rozwiązałeś ten problem.

ja swój rozwiązałem następująco odinstalowałem kodeki i wykasowałem folder z save i to wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:48, wiedx1 napisał:

> No to moze byś napisał jak w jaki sposob rozwiązałeś ten problem.
ja swój rozwiązałem następująco odinstalowałem kodeki i wykasowałem folder z save i to
wszystko .

Ale kodeki Klite czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie odinstalowałeś te kodeki? A ten folder save to raczej w folderze głównym gry ale ja chyba go nie mam bo nawet gra się nie włączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:52, Lord Andre 1 napisał:

Gdzie odinstalowałeś te kodeki? A ten folder save to raczej w folderze głównym gry ale
ja chyba go nie mam bo nawet gra się nie włączyła.

aa to nie wiem nie ja miałem kodeki ffdshow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zagrałem sobie pierwszy raz w Fable i pierwsze wrażenia mam bardzo pozytywne , gra mi bez najmniejszych problemów śmiga ma maxa aż miło , a grafika jest bardzo przyjemna dla oka , gra aż kipi od baśniowego klimatu :) . Jak na samym początku gry , kiedy to moją postacią stałem na przeciwko ojca i zupełnie niechcący nacisnąłem spacje , a później lewy przycisk myszy i napisało mi że popełniłem pierwszy zły uczynek to już wiedziałem że pierwszy raz przejdę tą grę jako ten zły... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:04, Sebat1 napisał:

\...\

A więc wybierasz tę trudniejszą ścieżkę :)Mimo iż ta gra oferuję różnorodność w rozwoju charakteru to zadań obniżających charakter nie jest zbyt dużo.Zdecydowanie łatwiej jest tym dobrym,pozostałym zostaje wcinanie kurczaków i mordowanie wieśniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam questa! Muszę znaleźć 4 niebieskie grzybki dla chorego dziecka. Obecnie mam dwa: jeden od kolesia co sprzedaje, drugi od babki, którą miałem rozbawić, wiem, że trzeci ma ta babka w Dębowej Dolinie (czy jak ta wieś rodzinna głównego herosa się zwie?), która stoi obok studni...ale gada coś o Cyrylu i nie wiem co zrobić...a czwarty? Czyżby miały go te dwa żebraki, które stoją obok pomnika przed gildią bohaterów? Jeżeli tak...to tylko proszę o potwierdzenie, a nie mówić mi gdzie mam łowić, bo chce sam ;p.

Z góry dziękuje i gra naprawdę jest bardzo fajna. Od samego początku czułem, że jest to dzieło Petera Molenuxa...wszystko w jego stylu, jak w Black & White.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:05, Gawełek napisał:

Mam questa! Muszę znaleźć 4 niebieskie grzybki dla chorego dziecka. Obecnie mam dwa:
jeden od kolesia co sprzedaje, drugi od babki, którą miałem rozbawić, wiem, że trzeci
ma ta babka w Dębowej Dolinie (czy jak ta wieś rodzinna głównego herosa się zwie?), która
stoi obok studni...ale gada coś o Cyrylu i nie wiem co zrobić...a czwarty? Czyżby miały
go te dwa żebraki, które stoją obok pomnika przed gildią bohaterów? Jeżeli tak...to tylko
proszę o potwierdzenie, a nie mówić mi gdzie mam łowić, bo chce sam ;p.

Z góry dziękuje i gra naprawdę jest bardzo fajna. Od samego początku czułem, że jest
to dzieło Petera Molenuxa...wszystko w jego stylu, jak w Black & White.


Musisz pójść do Cyryla SPOILER jest on w Gildii Bohaterów. SPOILER
Tak , czwarty mieli żebracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\..\

Nie mogę się z tobą zgodzić.Dobrym graczom jest o wiele łatwiej,przecież nawet zabicie każdego potwora dodaje punkty do dobrego charakteru,a z nimi przecież trzeba walczyć.Po za tym mało jest misji które można rozegrać w dobry lub zły sposób.Tych dobrych zaś jest o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:57, raven91 napisał:

>\..\

Nie mogę się z tobą zgodzić.Dobrym graczom jest o wiele łatwiej,przecież nawet zabicie
każdego potwora dodaje punkty do dobrego charakteru,a z nimi przecież trzeba walczyć.Po
za tym mało jest misji które można rozegrać w dobry lub zły sposób.Tych dobrych zaś
jest o wiele więcej.

Ej, znow gra mi sie zaciela, wyszlo do Windows i teraz za nic nie chce sie wlaczyc. Tylko wyskakuje ramka i ma sie do wyboru Continue anyway albo cos tam safe mode, albo anuluj. CO z tym zrobic, bo gra jest poprostu super, ale sie strasznie zawiesza. Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 18:17, raven91 napisał:

A więc wybierasz tę trudniejszą ścieżkę :)Mimo iż ta gra oferuję różnorodność w rozwoju
charakteru to zadań obniżających charakter nie jest zbyt dużo.Zdecydowanie łatwiej jest
tym dobrym,pozostałym zostaje wcinanie kurczaków i mordowanie wieśniaków.


Pograłem trochę w tą grę i przyznaje że bycie złym to wcale nie jest aż taka łatwa sprawa jak się z początku wydaje :) . Czasem nie do końca wiadomo które zachowanie jest tym złym i w ogóle od czasu do czasu dobre uczynki jakoś tak same przychodzą ;] , jak na razie wszystko wskazuje na to że pierwszy raz ukończę grę z neutralną postacią , może za drugim razem jak będę już wiedział na czym kosić złe uczynki uda mi się stworzyć w pełni złą postać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować