Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 16:26, Thalanthas napisał:

Jak dojść do Sękowej Polany?? To jest wyspa a w poradniku nie pisze jak się tam dostać.

Wraz z postepem fabuly teleport w gildii (ten w poblizu Mistrza) zaprowadzi cie do Lasu Wiedzm, skad droga do Polany jest krotka. Teleport powinien aktywowac sie po misji "Bandycka Wieszczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh..!! Te mini gry są naprawdę wkurzające! Chce te lalki zgromadzić( i w Ciemności związać xD) jeszcze dwie mi zostały. No to teraz tylko do Kosy lecieć do tej wyroczni. Już nie długo szcześliwey the end. A później można Albion przemierzać wzdłuż i wszerz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:11, Thalanthas napisał:

Skąd mogę wytrzasnąć czarną różę i od kogo kupić dom??

Czarna róża jest w sklepie, w północnej kamiennej altanie. A przy domach do kupienia, stoją takie tabliczki z symbolem domu. Można je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:11, Thalanthas napisał:

Skąd mogę wytrzasnąć czarną różę

Poszukaj u kupców, sprzedających upominki

Dnia 08.07.2008 o 17:11, Thalanthas napisał:

od kogo kupić dom??

Od nikogo;D podchodzisz do ogłoszenia(jest przed domem, który można kupić) i kupujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:11, Thalanthas napisał:

Skąd mogę wytrzasnąć czarną różę i od kogo kupić dom??

Czarna roze kupisz w sklepie w Pn. Kamiennej Altanie (tym polozonym niejako na rozstaju dwoch drog w tym miescie),

Bowerstone North, "14"

Zas najtanszy dom mozesz kupic W Pld. Altanie
Bowerstone South, "4"

Mapka - http://www.gamebanshee.com/fable/walkthrough/images/mapbowerstone.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:11, Thalanthas napisał:

Skąd mogę wytrzasnąć czarną różę i od kogo kupić dom??


Jeżeli spodoba Ci się jakiś dom który już należy do kogoś innego,możesz spróbować zabić właściciela lub wyprowadzić z miasta,wtedy jego dom będzie dostępny do kupienia.O ile pamiętam tak samo jest ze sklepami i innymi lokalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:35, Thalanthas napisał:

A jak odkopać naszyjnik międzi łodziami należący do Lady Grey??

Musisz miec lopate, stanac miedzy lodziami i gdy w jednym z trzech kolek nad pieczecia Gildii (lewy dolny rog) pojawi sie ikona lopaty nacisnij [F1]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:40, Damian14BO napisał:

> A jak odkopać naszyjnik międzi łodziami należący do Lady Grey??
Musisz miec lopate, stanac miedzy lodziami i nacisnac [F1]



A skąd wziąć tą łopatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:41, Thalanthas napisał:

> > A jak odkopać naszyjnik międzi łodziami należący do Lady Grey??
> Musisz miec lopate, stanac miedzy lodziami i nacisnac [F1]


A skąd wziąć tą łopatę?


W pierwszym lepszym sklepie wielobranżowym możesz takową zakupić. Ja jakby co swoją łopatę kupiłem w Dębowej Dolinie w tym sklepiku, który mieści się na przeciwko sklepu z bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatkowego questa! Polega on na tym, że muszę uratować dwóch mieszkańców kamiennej Atlanty (czy jak ta wieś się nazywa, ciągle mylą mi się nazwy). Z początku idzie mi pięknie, morduje wszystkich bandytów, uwalniam pierwszego zakładnika w dolinie rybackiej, ale gdy mam odbić siostrę pierwszego uwolnionego więźnia...to już tu zaczyna się problem. Jak podchodzę to ten idiotyczny bandyta zabija zakładniczkę i cała misja przepada. Co muszę zrobić, aby on ją puścił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 14:09, Gawełek napisał:

Co muszę zrobić, aby on ją puścił?

Hmm... odstrzel mu glowe z luku / kuszy. W poniedzialek na Polsacie lecial "Robin Hood - Prince of Thieves", trza bylo ogladac w charakterze filmu instruktazowego ;P

PS: a to miasteczko nazywa sie Kamienna Altana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może użyj kuszy lub magii? Ja niedawno wykonywałem tą misję, z tym że ja nawet nie podszedłem, lecz użyłem Kuszy Aarkena, żeby mu zbić trochę HP, a potem dokończyć to raz dwa :) Albo ew. użyj magi, np. Kula ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej stać przy niej cały czas i strzelać z łuku/kuszy/magii i nie doprowadzać na dużą odległość. Pamiętaj! Najskuteczniejsza metoda strzału z łuku to strzał w głowę, która... odpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona. 21h i 45 minut. Ok. 90% wszystkich questów. Dobrze, że na końcu nie pominąłem "kreditsów", bo mogę dalej grać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam takie pytanko,
co by sie stalo jakbym w walce na arenie, zabil Whisper? Na samym koncu oczywiscie, oszczedzilem ja, bo nie mialem serca jej zabijac(przeciez znam ja od dziecka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:10, wybrany4567 napisał:

Czesc, mam takie pytanko, co by sie stalo jakbym w walce na arenie, zabil Whisper?

Nic. Dostaniesz 10 tys. szt. zlota, w rozmowach Grom bedzie na ciebie... zly. Normalne, przeciez to jej brat. Ale wiekszych konsekwencji fabularnych nie bedzie.

witkab: Grom wyzywa nas na pojedynek niezaleznie od tego czy zabilismy Szept, czy nie ("nagroda" w pojedynku jest reka Lady Grey)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować