Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2010 o 19:11, Karol44 napisał:

100k rotne dzięki co mogę dla ciebie zrobić za to?(Nie daje więcej niż 50 groszy ;-D)


Nic, wystarczy mi to, że się cieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Fable.
Otóż ostatnio odkryłem dziwną rzecz przez którą fable się wykłada.
A więc, Fable: The Lost Chapters ma problem z kodekami K-Lite Codec Pack na kartach Radeona.
Sprawa wygląda następująco. Włączam grę, gram, zapisuję, chce wyjść a tu lipa. Gra przycina się i pojawia się komunikat z błędem (nie wysyłaj). Po ponownym uruchomieniu aktualny profil jest uszkodzony. Odinstalowałem niniejsze kodeki i jak ręką odjął, ukończyłem gierkę bez problemów. (Po odinstalowaniu kodeków należy zacząć grę nowym profilem). Piszę, w razie gdyby ktoś miał taki problem. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 18:59, MysteryGuitarMan napisał:

Słuchajcie mnie. Ej wie ktoś co się stanie jak się weźmie ten miecz tego Jacka rzeźnika??

Bedziesz mogl walczyc mieczem tego Jacka Rzeznika.

Zabicie Teresy dodaje takze mnostwo punktow zla. Jesli nie wezmiesz Miecza Aeonow, w jednym z grobow bohaterow w Gildii znajdziesz Lze Avo o identycznych statystykach (tyle, ze bron to z jasnej strony mocy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 15:57, Sareth14 napisał:

Lady Grey chce bym walczył z Gromem, ale gdzie on jest?

Z tego co pamiętam na Groma można było trafić wychodząc z Górnej Kamiennej Altany bramą obok skazańca , który mówi o siostrze Lady Gray.Zdaję mi się , że Grom jest w następnej lokacji.
>I czy jak skończe gre to mogę wciąż se chodzić po świecie?
Tak po zakończeniu gry i obejrzeniu napisów końcowych można dalej podróżować po świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 19:04, lydathegreat napisał:

> Słuchajcie mnie. Ej wie ktoś co się stanie jak się weźmie ten miecz tego Jacka rzeźnika??
Bedziesz mogl walczyc mieczem tego Jacka Rzeznika.

Zabicie Teresy dodaje takze mnostwo punktow zla. Jesli nie wezmiesz Miecza Aeonow, w
jednym z grobow bohaterow w Gildii znajdziesz Lze Avo o identycznych statystykach (tyle,
ze bron to z jasnej strony mocy).

Co się wcale nie opłaca, bo można znaleźć/kupić o wiele mocniejszego Solusa ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ile czasu zajął u was wzrost muskulatury? Ja na samym początku ładowałem w Budowę Ciała itp, a dalej jestem chuderlak, a już chodzę sobie po świecie po ubiciu Jacka Rzeźnika... Niski też jestem i półłysy xD JAk to u was wyglądało? Chciałbym wyglądać jak Grom, nie wiem, czy to bug, czy co... A durne jest to, że jak Jacek Rzeźnik daje nam niedobrowolnie maskę po śmierci, to po jej założeniu nie wolno mieć hełmu, ta maska jest taka pedalska, lepiej czerwone oczy wyglądają w hełmie Archonta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konstantynopolitan masz jakąś cięszką broń no nie wiem jakiś wielki miecz i zobacz ruchy postaci poprzez wymachiwanie i poruszanie jak ociężale się porusza to widać że trzeba jeszcze więcej ci dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak Grom to wyglądać nie będziesz... Ale po prostu musisz dużo walić mieczem, mało używać magii a jedynie jak co to jakieś co dają ci siłe... U mnie to zawsze tak wychodziło bez żadnych problemów, bo zazwyczaj grałem wojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. To jak sobie zrobisz tatuaż to możesz coś mieć, ale od magii tego nie dostajesz. Jedyne co dostajesz po używaniu magii to łysawego i niezbyt silnego bohatera. Oczywiście nie będzie to to samo co u Maze, ale może znajdziesz coś dla siebie...

A tak BTW: Czy ktoś z was NIE MIAŁ blizn na twarzy po całej grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować