Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Calkiem bez blizn sie chyba nie da. Zdarza sie, ze pozornie dobry wybor jest zly, wiec ciezko zachowac "czyste konto".


Ja jeszcze na dodatek bylem stary,

Spoiler

bo oddalem mlodosc za jakas laske

: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 13:42, Muradin_07 napisał:

Nie. To jak sobie zrobisz tatuaż to możesz coś mieć, ale od magii tego nie dostajesz.

Nieprawda. Szkolenie w magii (zwłaszcza w zaklęciu błyskawicy) powoduje "świecenie" dłoni i charakterystyczne znaki na twarzy, podobne to tych Maze''a (ale zdecydowanie mniej wyraziste).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 14:10, Izrafel92 napisał:

Ja jeszcze na dodatek bylem stary,

Spoiler

bo oddalem mlodosc za jakas laske

: (


To w dwójce. Ja tak samo zrobiłem, ale za bycie dobrym młodość do mnie wróciła^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę pytań:

1. Nie mogę znaleźć czwartego grzyba- mam jeden wyłowiony, jeden od Cyryla, jeden kupiony w Kurhanach. Czwarty podobno muszę zdobyć rozśmieszając jakąś niebieskoskórą kobietę, ale za cholerę jej nie mogę znaleźć. Gdzie ona jest?

2. Istnieje w grze zwykły kapelusz dla maga? W sensie taki jak się dostaje od nauczyciela w Kamiennej Altanie, tylko neutralny.

3. Jaki wpływ na wygląd bohatera ma żółte doświadczenie? (zwinność, zręczność, umiejętność, czy co to tam jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:24, Madoc napisał:

1. Nie mogę znaleźć czwartego grzyba- mam jeden wyłowiony, jeden od Cyryla, jeden kupiony
w Kurhanach. Czwarty podobno muszę zdobyć rozśmieszając jakąś niebieskoskórą kobietę,
ale za cholerę jej nie mogę znaleźć. Gdzie ona jest?


W Picnic Area. Możesz ją rozśmieszyć (np. tańcem, albo pierdnięciem :P ) albo zabić (grzyb wypadnie z ciała).

Dnia 26.05.2011 o 21:24, Madoc napisał:

2. Istnieje w grze zwykły kapelusz dla maga? W sensie taki jak się dostaje od nauczyciela
w Kamiennej Altanie, tylko neutralny.


Z tego co wiem to można mieć tylko dwa rodzaje kapelusza - jasny (jak przynosisz dobre książki) i mroczny (jak przyniesiesz nieodpowiednie książki). Nie ma neutralnego.

Dnia 26.05.2011 o 21:24, Madoc napisał:

3. Jaki wpływ na wygląd bohatera ma żółte doświadczenie? (zwinność, zręczność, umiejętność,
czy co to tam jest)


W opisie jest że wraz z podnoszeniem tych umiejętności stajesz się "coraz bardziej zwinny i zręczny", ja osobiście żadnej różnicy między wyglądem początkowego "chudasa" a wyspecjalizowanego "skradacza" nie zauważyłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 22:21, Dotson napisał:

W Picnic Area. Możesz ją rozśmieszyć (np. tańcem, albo pierdnięciem :P ) albo zabić (grzyb
wypadnie z ciała).


Aha. Dzięki.
Śmieszne jest to, że kiedy już zadałem to samo pytanie w tym samym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszą walkę możesz stoczyć w pd. kamiennej altanie, po pólnocy pojawią się kolesie przy tym okręgu (obok wiedźmy której dasz grzybki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Grałem w Fable''a (pierwszą część tylko, gdyż nie posiadam ani PS3, ani XBOX''a, a Fable 3 oczekuje na pobranie) bardzo długo (przeszedłem tę grę z 10 razy, jeśli nie więcej), gram do tej pory. Mimo że powinienem posiadać kolosalną wiedzę o tej grze, to jednak jedno mi umyka. Co zrobić, aby dłonie bohatera tak się świeciły, by przypominały świetliste kule? Oglądałem niedawno filmik na YouTube''ie i tam właśnie coś takiego widziałem. Wiem, że duży wpływ ma na to używanie magii w większości pojedynków, ale zawsze udawało mi się jedynie osiągnąć przeciętny blask.

P.s. Przepraszam, za używanie "wielkich słów", ale tak już niestety mam :) Czytam za dużo książek ^^

Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 23:17, MatiTheMatys napisał:

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Grałem w Fable''a (pierwszą część tylko, gdyż
nie posiadam ani PS3, ani XBOX''a, a Fable 3 oczekuje na pobranie) /.../


Witam, jeśli chesz pograć w Fable 3 idź do sklepu i zakup tę grę, wtedy nie będziesz miał problemów. Za piractwo idzie BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz na cmentarzu i muszę wykopać Miecz Nostra. Problem w tym że nie znalazłem do tej pory łopaty. Mam już jakieś zadanie drugorzędne że muszę jakiś skarb wykopać i szukałem już łopaty ale do tej pory nie znalazłem;/ Gdzie mogę ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tematu dawno nikt nie zaglądał ale mam nadzieję, że ktoś udzieli mi pomocy.
Zachciało mi sie jeszcze raz przejść grę wiec odkopałem pudełko, zainstalowałem ale średnio co 10min wywala mi błąd Fable.exe. Nie jest to "standardowy" raport o błędach z "Wyślij" i "Nie Wysyłaj", tylko "debuguj" i "zamknij".
Kiedy otwieram szczegułowy raport jast tam bardzo długi ciąg cyfr i liter, a ja po prostu nie wiem o co chodzi.
Jakieś dwa lata temu kiedy ostatni raz grałem z tej płyty wszystko idealnie śmigało wiec to raczej nie jest bląd przy instalacji ale kto wie.
Mam nadzieję, że ktoś tu zajrzy i jakoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu gdy instaluję fable zapomniane opowieści to pod koniec instalacji się pojawia błąd?Jakiś że nie można znaleźć pliku sprawdź czy istnieje i czy masz do niego dostęp.co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze da się przypisać czary do cyfr 1-9? Jeśli tak, to jak to zrobić? Zachciało mi się grać mrocznym magiem, ale nie chce mi się co chwilę przewijać kółeczka myszki i szukać konkretnych czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio patrzyłem, czy nie wyszła jakaś bogatsza edycja Fable... i co mnie zdziwiło: gry nie ma w sklepach, a jak jest to jest po 40 zł (ja ją kupiłem za 20 kilka lat temu). O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nic. Gier się nie wydaje po pewnym czasie. Jak skończy się je wdawać to sklepy albo obniżają cenę albo ją zawyżają. Normalne. Poza tym niedługo wyjdzie Fable Anniversary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable trafił swego czasu do ekstraklasyki wydawanej przez ówczesny CD Projekt. Nie ma tańszej serii, a gra trafiła kiedyś do CD Action, to nie opłacało się jej ponownie wydawać. Każdy kto chciał już dawno grę kupił i w nią zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować