Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Mój to pochodzi od czasów grania w Diablo :) Moje konto na BN było takie, a moją pierwszą postacią był druid o takim imieniu :) Więc wzieło i się przykleiło :) A Twoje Mistrzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S4jm0n - od kilku lat wciaż ten sam jeszcze na forum CDP.
Od czego ? To raczje proste ;)

Mam na imię Szymon... :)
No a ta 4 i zero stąd się wzięła że zazwyczaj wszędzie są zarezerwowane już nicki Sajmon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S4jm0n - nie piszesz przypadkiem do Speed Zone? :)

A moj nick sie wzial, bo na szybko potrzebowalem jakiegos fajnego :P. Nie lunatykuje, zresztą bardziej pasuje do mnie to Loon niż atyk ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:31, S4jm0n napisał:

S4jm0n - od kilku lat wciaż ten sam jeszcze na forum CDP.
Od czego ? To raczje proste ;)

Mam na imię Szymon... :)
No a
ta 4 i zero stąd się wzięła że zazwyczaj wszędzie są zarezerwowane już nicki Sajmon....


Nie grasz przypadkiem W ET na et.punkcie? :P

Mój nick stworzyłem "w generatorze imion fantasy". Potrzebowałem do gry w Lineage 2 :P. I taki już został...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick jest trochę wyjątkowy. A to dlatego że ewuloował on :P
W czasach szkoły podstawowej ludzie przezywali mnie Piłacina (z racji nazwiska, Piłat), jakkolwiek było ono trszkę długie i nazywali mnie otem łacina/łata (mały kurdupel byłem). Zanim zacząłem gimnazjum, ludzie zauważyli że jednak jestem chłopakiem :P i dlatego zaczęli mnie nazywać już Latniak. No i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje też ewoluowało. Na poczatku miałem ksywkę GhostDog, od tego filmu pod takim tytułem. Ale później zmieniłem na obecny nick. Wziął się on z życia. Tak jak ludzką dusze trudno mnie znaleźć, nie rzucam się w oczy i staram się unikać większości ludzi. Jak ktoś mnie szuka to zwykle ja jego znajduję wcześniej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W realu mam zupełnie inną - ewoluującą od nazwiska ksywę.. a Tu jestem Ferilasem de Rienne, Ferilem itp. to też ewoluowało a zaczęło się bez mała dziesięciolecie temu od pewnego elfa w Warhammerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja ksywka, nadana zresztą jeszcze w czasach ogólniaka, wzięła się od pewnego koszykarza z pewnej amerykańskiej ligi. Ja postanowiłem tylko nadać jej trochę "polskości" i tak powstał SzaK.
A te dwa 00?? To niby nic, a jednak trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że świat Diablo ma niezwykle duży wpływ na nasze nicki. Na mój z resztą też :) Bartuc to bohater książki "Diablo - Dziedzictwo Krwi" Richard''a A. Knaak''a (polecam tą lekturkę), legendarny Władca Krwi, Pan Demonów. Zaczynał jako zwykły mag (człowiek), potem poświęcił się demonologii i w niej zatracił... A jak ta Xywka przyczepiła się do mnie?? Otóż opowiadałem koledze, który nie czytał tej książki, o Bartucu, kim był, co się z nim działo, kim się stał itd... Podobno mówiłem to z taką pasją, że kumpel zaczął mnie dla żartów "przezywać" Bartuc. Reszta mojej klasy to podłapała, bo myślała, że to coś obraźliwego :P i tak już zostało :) A mnie ta Xywka się bardzo podoba :D Nie jest ona jakaś charakterystyczna, więc np. w radio jak czytają moje pozdrowienia to zdarza się im powiedzieć "...od Bartusia" a nowi kumple mówią na mnie Bartek :P (chociaż mam inne imię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu,jeden z kolegów ochrzcił mnie taką ksywą,ktora miała zwracać uwagę na typową dla mnie w tym czasie "grzywę"(włosy. Wtedy też mniej wiecej dostałem internet i wszędzie logowałem się jako LION,więc po pewnym czasie doszedłem do wniosku,że jak LION,to wszędzie. I tak pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj sie wzial z grania. bylo cos potrzebne na juz to i sie skleilo :)
co w tym wszystkim najsmieszniejsze to fakt, ze prawie nikt nie zalapie ze Jcdx jest rodzaju zenskiego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mój jest trudny do odgadniećiea :)))
Tylko wszędzie używam normalnej wersji czyli po prostu Ad aM, a cyferka 21 wzieła się od chwilowej potrzeby i ta głupia, nigdzie nie używana kreseczka (_) z potrzeby strony CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. Moja ksywa przeszła dłuuuugą ewolucję :)
Pocztkowo było to Dembol - od nazwiska ;) Całą potstawówkę tak na mnie mówili.. Gdy poszłem do Gimnazjum zacząłem się trochę japonią interesować (wiadomo Dragon Ball) ;)
Kiedyś dorwałem alfabet japoński - i koniecznie chciałem zacząć podpisywać sie po japońsku.. Ponieważ nie mieli oni znaków na "MB" czy samo "L" (a przynajmniej ja nie wiem jak to poprawnie napisać) powstało Demo (zapisywane dwoma znakami, "DE" i "MO").. Później ksywka zmieniłą się na !Demo!
jakoś tak podobały mi się te wykrzykniki :)
W końcu postanowiłem założyć se maila.. No i oczywiście !Demo! było niemożliwe do zarejestrowana (przez "!") a Demo były zajęte.. Wkurzałem się, wpisywałem różne badziewia.. Aż wkońcu wpisałem DemoBytom... I tak mi zostało do dziś :)

Inna ksywa, pod która można mnie znaleźć to Kowwabunga ;)
Też długa i głupawa historyjka :)
Kiedys na kursie z Angola, nauczycielka przyniosła nam taki mały "quiz" dla dzieci (9-10 lat) :)
My mieliśmy po 16-26 :]
Jedno z pytań brzmiało
Which heros used to shout Kowwabunga (przeczytałem tak jak się pisze) ;)
Nikt nie zgadł.. Jak przeczytałem odpowiedź - Wojownicze Żółwie Ninja kumpel, 20 parę lat na całą klasę - To trza było od razu że od Kałabanga chodzi!
Tak myśmy się uśiali.. I słowo mi się spodobało :)

Ew. czasem można mnie gdzieś spotkać tak podpisanego:
d¬.¬b™
:) To po przejzeniu tabeli ASCII powstało :)

I na koniec.. Czasem gram np. w Quaki pod ksywą Szczepan ;) Od razu uprzedzam - nie mam tak na imię.. Po prostu z kumplami we 3 wzięliśmy se tak na trzecie imie na bierzmowaniu. Po tym jak ksiądz nie pozwolił nam się nazwać Magnus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować