Zaloguj się, aby obserwować  
Guimar

World of Goo - temat ogólny

223 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 21:42, line's napisał:

Można WoGa kupić już w kioskach? Sry, że pytam, ale nie chce mi sie tych postów przeglądać.


Tak. Za 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:38, damianvs napisał:

> To jedyna w swoim
> rodzaju gra wydana na jedynym w swoim rodzaju zapomnianym już trochę nośniku CD
;)

I zajmuje tylko 100 MB na dysku w czasach tych wszystkich kilkunastogigowych gier. ;)


Mi to się bardzo podoba:) I działa na laptopie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 19:49, sule napisał:

Tak, to Avast... Raczej go nie zmienię, bo jest to antywirus darmowy i bardzo dobry,
mimo wszystko.


Skoro jest nad wrażliwy to nie jest dobry.. bo wywoływanie fałszywych alarmów tylko osłabia czujność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:59, line's napisał:

Dzięki, ale czy znajdę go w takim Ruchu? Bo to jedyny pkt z prasą w moim mieście ;/


pewnie znajdziesz. w takich kioskach tez bywają takie gry. A jak nie to zamow sobie na allegro z kosztem wysylki. I tak sie opłaca bo gra jest miodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 10:01, Citkowsky napisał:

> Dzięki, ale czy znajdę go w takim Ruchu? Bo to jedyny pkt z prasą w moim mieście
;/

pewnie znajdziesz. w takich kioskach tez bywają takie gry. A jak nie to zamow sobie na
allegro z kosztem wysylki. I tak sie opłaca bo gra jest miodna.

Wiem, grałem w demko. Ale nie opłaca mi się za bardzo zamawiać przez neta grę za 2 dychy, jak niedługo kupuję Fallouta 3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 10:26, line's napisał:

> > Dzięki, ale czy znajdę go w takim Ruchu? Bo to jedyny pkt z prasą w moim mieście

> ;/
>
> pewnie znajdziesz. w takich kioskach tez bywają takie gry. A jak nie to zamow sobie
na
> allegro z kosztem wysylki. I tak sie opłaca bo gra jest miodna.
Wiem, grałem w demko. Ale nie opłaca mi się za bardzo zamawiać przez neta grę za 2 dychy,
jak niedługo kupuję Fallouta 3 ;]



fallout nie ma tu nic do rzeczy. jak sie chce miec tą grę a w kioskach nie ma to warto zabulic te 6zl za wysylke i miec super gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 10:29, Citkowsky napisał:

fallout nie ma tu nic do rzeczy. jak sie chce miec tą grę a w kioskach nie ma to warto
zabulic te 6zl za wysylke i miec super gre.

Ja wiem, ale tu chodzi o moich rodziców. Ich nie interesuję ile wydam na grę/gry. Ich interesuje, jak często to robię. Jak wybulę 20 zł na grę, to F3 kupię dopiero gdzieś w czerwcu, a chcę do F3 jeszcze Stalkera. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 10:58, Citkowsky napisał:

A ja mam jeszcze takie pytanko do graczy. Wiecie moze jak zmienić rozdziałkę gry? Bo
ta domyślna jakaś taka mała chyb a.


Czytałem na oficjalnym forum, że jest tylko jedna rozdzielczość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 14:30, sule napisał:

> A ja mam jeszcze takie pytanko do graczy. Wiecie moze jak zmienić rozdziałkę gry?
Bo
> ta domyślna jakaś taka mała chyb a.

Czytałem na oficjalnym forum, że jest tylko jedna rozdzielczość...


aha, czyli potwierdziłeś moje przypuszczenia. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inna rozdzielczość zepsuła by chyba ... klimat gry.. ot było by łatwiej zobaczyć jaki jeszcze dystans do końca "mostu".. a tak jak trzeba przewijać podczas akcji to jest inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem, cholera. Ledwo demo przeszedłem i ta gra to pozycja, którą muszę mieć.

Chyba poszukam w Empiku, a jak nie znajdę to w necie na 100%. Wciągnęła mnie na maksa; świetna zabawa, uniwersalna, nie mająca szansy się zestarzeć grafika; kapitalna, wpadająca w ucho i nie męcząca muzyka, a do tego mnóstwo kombinowania. Demo mnie rozwaliło kompletnie.

To chyba pierwsza gra, którą wydaje City Interactive, która nie jest kaszanką ich autorstwa, ani też kaszanką, której są wydawcą. Wprost nie do wiary. Koniec świata? :)

Świetna gra, wśród zalewu wysokobudżetowych "odgrzewanych kotletów" WoG to prawdziwa perełka. Należy doceniać takie produkcje, bo więcej są warte niż te wszystkie pochłaniające miliony dolców współczesne "megahity".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam do Was pytanie:
Czy ta gra jest naprawdę tak dobra jak o niej piszą w recenzjach?
Bo zastanawiam się czy warto ją kupić.
PS. A w kioskach jej nie ma.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:35, junior17 napisał:

Czy ta gra jest naprawdę tak dobra jak o niej piszą w recenzjach?

Nawet lepsza.
Ta gra oferuje najlepszy stosunek jakość/cena w historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma dniami skończyłem zabawę z WoG, cóż trzeba przyznać, że za taka cenę jest to bardzo opłacalny zakup. Gra sama w sobie jest bardzo fajna, opanowanie zasad gry trwa minutę, grafika jest przystępna, czytelna, dzięki 2d i braku super-hiper-mega bajerów nie zestarzeje się prędko.Ogólnie oprawa audio-wideo jest dość minimalistyczna, ale dobrze pasuje do samej gry. Gra jest sympatyczna, gra się bardzo miło, tylko niestety gra jest bardzo krótka, gdyby komuś chciało się zasiąść do gry na serio to zapewne by mógł ją ukończyć w 1 dzień, niektóre poziomy da się ukończyć za 1 podejściem w 30 sekund. Niektóre wiadomości od "Artysty Malarza" wymiatają :).
I nie przesadzajcie, CI słynie z syfiastych gier, ale udało im się wydać kilka nie najgorszych tytułów - choć były to głównie przygodówki, oraz klon Destruction Derby.
Za wyższą cenę może by się nie opłacało brać tak krótkiej gry, jednak za 20zł to na pewno warto sprawdzić tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:35, junior17 napisał:

Witam!
Mam do Was pytanie:
Czy ta gra jest naprawdę tak dobra jak o niej piszą w recenzjach?
Bo zastanawiam się czy warto ją kupić.
PS. A w kioskach jej nie ma.
Pozdrawiam

Gra się w nią bardzo miło, jeśli nie przeszkadza Ci to, że gra jest krótka i dość prosta to na pewno będziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 16.02.2009 o 18:56, kordzio1 napisał:

Przed kilkoma dniami skończyłem zabawę z WoG,

A ja godzinę temu zacząłem zabawę z demkiem z click!''a (nawet nie wiedziałem, że mam). I właśnie sobie zamówiłem pełną wersję. Ba ta gra wymiata.

Dnia 16.02.2009 o 18:56, kordzio1 napisał:

minutę, grafika jest przystępna, czytelna, dzięki 2d i braku super-hiper-mega bajerów
nie zestarzeje się prędko.

Właśnie tego brakuje w prawie wszystkich grach.
>Ogólnie oprawa audio-wideo jest dość minimalistyczna, ale dobrze

Dnia 16.02.2009 o 18:56, kordzio1 napisał:

pasuje do samej gry.

Grafika jest w sam raz. Bez zbędnych oczoje**ych bajerów. Taka "skromna" ale bardzo ładna.
>Gra jest sympatyczna, gra się bardzo miło, tylko niestety gra jest

Dnia 16.02.2009 o 18:56, kordzio1 napisał:

bardzo krótka,

Lecz trzeba zauważyć, że większość dzisiejszych gier to produkcje bardzo krótkie.

A mógłbyś powiedzieć ile czasu zajmuje przejście tej gry? - tak "na oko"

Dnia 16.02.2009 o 18:56, kordzio1 napisał:

I nie przesadzajcie, CI słynie z syfiastych gier,

Dużo osób porównuje produkcje CI do gier wysokobudżetowych. Jednak za 2 "dyszki" to pewna część gier od CI to produkt nawet opłacalne (oceniam po zagraniu w niektóre wersje demo).
>ale udało im się wydać kilka nie najgorszych

Dnia 16.02.2009 o 18:56, kordzio1 napisał:

tytułów - choć były to głównie przygodówki, oraz klon Destruction Derby.

Dodałbym jeszcze (tylko te wyprodukowane przez CI): S.A.S (ta ostatnia część), TT2 (do najgorszych nie należy), Mortyr 3 i może jeszcze inne, których tytułów nie znam. CI ostatnio jakby zwiększyło poziom swych produkcji. Kiedyś to może i były to gry tragiczne, jednak ostatnio są to gry ze "stanów średnich", które za 20 zł nie są nieopłacalne. A to, że CI wydaje także kiepskie gry zagranicznych twórców to już nie ich wina. Choć zdarzają się też dobre gry.

Dnia 16.02.2009 o 18:56, kordzio1 napisał:

Za wyższą cenę może by się nie opłacało brać tak krótkiej gry, jednak za 20zł to na pewno
warto sprawdzić tą grę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:56, kordzio1 napisał:

I nie przesadzajcie, CI słynie z syfiastych gier, ale udało im się wydać kilka nie najgorszych
tytułów - choć były to głównie przygodówki, oraz klon Destruction Derby.

Nie przesadzamy :). Jak sam napisałeś CI słynie z syfiastych gier i na tę sławę ciężko "zapracowało" wypuszczając seryjnie tęgie crapy. Ale nie przywołujmy tu ich tytułów, bo szkoda klawiaturę męczyć. WoG tylko wydają, nie są jej autorami, więc i chwała należy im się tylko za to, że w ogóle wydali grę w Polsce. Żadne inne zasługi nie mają tu miejsca.

Dnia 16.02.2009 o 18:56, kordzio1 napisał:

Za wyższą cenę może by się nie opłacało brać tak krótkiej gry, jednak za 20zł to na pewno
warto sprawdzić tą grę.

Pierwszy etap czy też rozdział z dema przeszedłem w godzinkę, więc rzeczywiście gra jako całość z pewnością za długa nie będzie.
Ale skoro masz i przeszedłeś to mógłbyś napisać coś trybie multi, bo zdaje się, że jest takowy i układa się w nim jakąś wieżę (chyba bez końca?). Niestety w demie ten tryb jest wyłączony i nie można sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować