Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3: Zmierzch Bogów - recenzja

151 postów w tym temacie

recka fajna ale zgadzam sie, mi G3 chodziło na wszystko max bez zacięć (prawie, ale Where i guru nie miałemXD)
a tu jk nie ustawie grafe itak sie od #U$W^Y tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recka fajna ale zgadzam sie, mi G3 chodziło na wszystko max bez zacięć (prawie, ale Where i guru nie miałemXD)
a tu jk nie ustawie grafe itak sie od #U$W^Y tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 ,2, 2 Noc Kruka Super. Gothic 3 dało się grać (mi się nie cieło tak jak niektórym). Gothic 3 ZM gówno grałem 2 godz. i jeszcze nie wyszedłem z miasta (tak się zacinało) Nie radzę kupować tej gry!!! Ale niedługo dokupie coś tam i może nie będzie się zacinać ale i tak nie będzie nawet taki co ten Gothic 3 który był o wiele gorszy od 1, 2, 2 Noc Kruka!!! Po co wydawać 80 zł na takie gówno!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy komuś chodzi ta gra pod Vistą ? Na Xp śmiga aż miło, a na Viscie tylko biały ekran i żegnam. Na pudełku rzeczywiście nic nie ma o Viscie, jest tylko Win 2000/Xp/Xp64 więc ponawiam pytanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:23, Psametych napisał:

Oczywiście wiem że biznes/reklama rządzi się swoimi prawami :) tylko po co było przepraszać.
Powtórzę jeszcze raz należy się zwrot kasy za wypuszczenie na rynek produktu niepełnowartościowego,
uniemożliwiającego jego użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem


A mi się wydaje, że wszyscy wydawcy dostali gotowe teksty od JoWood zanim ktokolwiek ujżał grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piepszeni złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!co to za gówno ta gra?jak można było wogóle coś takiego wypuścić?ta gra potrzebuje przynajmniej 2x więcej niż jest to napisane na opakowaniu!!!złodzieje i oszuści!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Zmierzch Bogów. Bezimienny został Rhobarem III. Bynajmniej wydaję mi że ukończyłem, otóż po filmiku i napisach w dalszym ciągu można grać. Fakt faktem nie ma innych głównych misji co najwyżej można ukończyć poboczne i spróbować odnaleźć Thorusa którego i tak nie da się zabić. Żeby dostać się do Lee potrzebowałem kodu gdyż on i kilka innych osób przebywało w bardzo dziwnym miejscu pomiędzy nieistniejącym Nordmarem a Vengradem gdzie nie prowadzi żadna droga. Grę polecam dla bardzo cierpliwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 11:02, Nightmare777 napisał:

Ukończyłem Zmierzch Bogów. Bezimienny został Rhobarem III. Bynajmniej wydaję mi że ukończyłem,
otóż po filmiku i napisach w dalszym ciągu można grać. Fakt faktem nie ma innych głównych
misji co najwyżej można ukończyć poboczne i spróbować odnaleźć Thorusa którego i tak
nie da się zabić. Żeby dostać się do Lee potrzebowałem kodu gdyż on i kilka innych osób
przebywało w bardzo dziwnym miejscu pomiędzy nieistniejącym Nordmarem a Vengradem gdzie
nie prowadzi żadna droga. Grę polecam dla bardzo cierpliwych ludzi.


Tez ukończyłem Zmierz Bogów i dalej mogłem grać!
To chyba jakiś ich błąd (w końcu cała grajest jednym wielkim błędem) bo po zakończeniu gra toczy się tak jak przed tylko że fabuła została zakończona.
A jeśli chodzi o Lee to ja nie miałem z nim żadnego problemu bo po wykonaniu zadań dla w zamku Lee stał na głównym placu a później był pod miastem Gotha gdzie udał się z bohaterem na główny plac w mieście.
Natomiast jeśli chodzi o Thorusa to po zakończeniu (a ukończyłem ZB dwa razy) to za pierwszym razem walczyłem z nim i zniknął w scianie, a już za drugim razem udało mi się go zabić.
A dla zainteresowanych to informuje, że Thorus ukrywa się w przejściu do Varantu tam gdzie w G3 był paladyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować