Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 18:40, Zyniom napisał:

Ja się ciesze ze po raz pierwszy w życiu wygrałem w tego typu konkursie. Wygrałem Space
Siege. :)

Ja na gramie już drugi raz ;]

Dnia 16.12.2008 o 18:40, Zyniom napisał:

PS: Czy można było po zarejestrowaniu tylko jednej gry wysłać więcej niż jedna odpowiedz
na to pytanie? Czy kilka nagród maja ci co wysłali kilka odpowiedzi czy po wysłaniu jednej
można było kilka wygrać? (wiem trochę głupie pytanie, ale tak z ciekawości)

Jedna gra - jedna odpowiedź - szansa na jedną grę
Dziesięć gier - dziesięć odpowiedzi - dziesięć szans ;]

PS. Powinno być coś takiego że po ogłoszeniu wyników pierwsze XX osób może wybrać grę jaką chce otrzymać, nie powtarzały by im się lub mieliby to w co mają ochotę zagrać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się mylę, ta karta to Radeon HD3850 512 MB GDDR3 na AGP (!), a ja już tego złącza nie mam...

Wobec tego, czy można prosić jakiegoś konsula o potwierdzenie informacji czy są to karty ze złączem AGP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niah, głośniki... I co ja teraz zrobię? Chyba sprezentuję rodzicom. To miłe, że mój dziwaczny wierszyk znowu się komuś spodobał. To powinno się stać moim sposobem na życie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:43, Mistic napisał:

Rejestracja gry z
Xk - 1 zgłoszenie
Topseller - 2 zgłoszenia
PLatynowa Kolekcja - 3 zgłoszenia

Czytałeś zasady konkursu przed wzięciem udziału?


Chyba czytałem ale zapomniałem, jak to u mnie bywa. Zarejestrowałem TDU Megapack z Topsellera, ale wysłałem jedno zgłoszenie. Szkoda, ze nie wysłałem tego drugiego, ale jak widzę dużo osób tego żałuje, wiec pozostaje nam tylko bić się w pierś i wmawiać sobie "Następnym razem będę już wiedział. Człowiek na błędach się uczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no - głośniki, myszka, Space Siege, Devil May Cry i Mass Effect. Nie jest źle, choć prawdę mówiąc wykorzystam pewnie tylko i wyłącznie Devil May Cry (ale przydałoby się pewnie do takiej gry jakiegoś pada mieć...). Ale i tak nie mam powodów do narzekania. :P Coś się z tymi nagrodami zrobi. :)
Gratuluję wszystkim, którzy coś wygrali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UDAŁO SIĘ!!! WYGRAŁEM!!!Gadżet związani z grami!!! Jak ja się cieszę! Serio! To moja pierwsza poważna:) nagroda w konkursie nie sportowym i nie naukowym oprócz 2 zł w zdrapce z lotto. Gratuluje innym zwycięzcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to! :P Nie jest źle, ale... wygrałem Mass Effect, z tym że parę dni temu kupiłem edycję kolekcjonerską Mass Effect, ale cóż, mogę komuś podarować, albo sprzedać, nie jest źle. :) No i jeszcze gadżety związane z grą, dzięki. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:43, Amadeusz1 napisał:

Jeśli się mylę, ta karta to Radeon HD3850 512 MB GDDR3 na AGP (!), a ja już tego złącza
nie mam...


Skąd takie informacje?

Dnia 16.12.2008 o 18:43, Amadeusz1 napisał:

Wobec tego, czy można prosić jakiegoś konsula o potwierdzenie informacji czy są to karty
ze złączem AGP?


Jestem za, dobrze, żeby ktoś to wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:40, juke napisał:

A niech to! :P Nie jest źle, ale... wygrałem Mass Effect, z tym że parę dni temu kupiłem
edycję kolekcjonerską Mass Effect, ale cóż, mogę komuś podarować, albo sprzedać, nie
jest źle. :) No i jeszcze gadżety związane z grą, dzięki. ;P


Podaruj ME Mefowi! Będzie szczęśliwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:41, mefiperes napisał:

Podaruj ME Mefowi! Będzie szczęśliwy. :)

E, tak dobrze to nie ma. :D Jak coś to podarować pod choinkę, ale komuś z bliższych kręgów (w co szczerze wątpię). Zawsze mogę sprzedać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:40, Arclight napisał:

> Jeśli się mylę, ta karta to Radeon HD3850 512 MB GDDR3 na AGP (!), a ja już tego
złącza
> nie mam...

Skąd takie informacje?



Takie samo zdjęcie pojawia się na w opisie producenta, porównaj sobie tą fotkę: http://serie.cdprojekt.pl/img/baners/22_01_1.jpg z fotkami na stronie producenta http://www.sapphiretech.com/po/products/products_overview.php?gpid=227&grp=2 i znajdź 1 różnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:53, Arclight napisał:

Damn, racja. Tylko ta karta (wersja na AGP) tak wygląda. Miejmy nadzieję, że dostaniemy
jednak wersję na PCI-E a obrazek był stricte poglądowy.


Oby, oby, bo już miałem nadzieję na super szybki CrossFire z moim Radkiem HD4850 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:55, Amadeusz1 napisał:

Oby, oby, bo już miałem nadzieję na super szybki CrossFire z moim Radkiem HD4850 ;)


U mnie z Radeonem X800GTO raczej nie będzie mogła współpracować ;)
Napisałem do CDP maila, jak mi nie odpiszą to w czwartek zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze teraz jak już się ochłonęło po pierwszym szoku to jednak trzeba było wpisać w polu narzekań że bym wolał Mass Effect.. no cóż DMC4 też dobra gra, wiec wiekszych powodów do narzekań nie mam.. ale pada raczej nie kupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DMC4 to bardzo fajna gra, Ja wygrałem kamerkę i się bardzo ciesze. Ciekawe kiedy będą wysyłać nagrody mam nadzieje ze jak najszybciej :D No i 1 miejsce zajęło bardzo fajne hasło myślę ze Komputer mu się słusznie należy pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego specjalnie nie narzekam.. Trafiłem w jedną z dwóch gier w które bym chętnie pograł i się cieszę.. szkoda że ER Wiedźmina nie było.. A tak muszę czekać aż trochę kasy odłożę na zakup..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:12, namiary znane napisał:

Właśnie dlatego specjalnie nie narzekam.. Trafiłem w jedną z dwóch gier w które bym chętnie
pograł i się cieszę.. szkoda że ER Wiedźmina nie było.. A tak muszę czekać aż trochę
kasy odłożę na zakup..

To możesz mówić o szczęściu bo ja trafiłem w jedną z dwóch gier których naprawdę nie chcę, tzn. nie mam zamiaru w nie grać (MoM&MV:Dzikie Hordy). Licze na to że jednak pole przeznaczone do wpisania uwagi do czegoś się przyda i przyjedzie do mnie inna gra (w co raczej wątpię, ale nie zaszkodz mieć nadzieji:Di) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować