Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niebranżowa prasa analizuje sytuację PS3. "Jest źle", "statek tonie" i inne takie...

136 postów w tym temacie

Mistrzu jak można zamknąć komentarze do wpisu rotfl ^^
@Mrocz
Nie tylko na fanbojów Xa ale też na fanbojów ps3 ;)
Więc proszę nie bluźnić! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:16, xardas997 napisał:

Ale nikt w tym artykule nie wspomniał o jednym... PIRACTWO!!!

Jak wiadomo xboxa 360 można spokojnie przerobić i grać sobie w piraty, a ps 3? nie da
się.

Więc taki pirat jak chce sobie kupić konsolę do grania wybierze xboxa bo na niego są
pirackie gry.

Moim zdaniem gdyby PS3 dało się łatwo przerobić to walka o prowadzenie byłaby prawie
równa z xboxem 360.



PS3 nie da się spiracić? Mało w życiu widziałeś.

Chcecie się spierać co jest tańsze PC czy X360? Nie radzę.

Stwierdzenie Sony że cena jest wprost proporcjonalna do bebechów konsoli jest 100% słuszna. Teoretycznie PS3 potrafi wyciągnąć 2 Teraflopy, jednakże jak każdy wie programiści nie dają sobie z konsolką rady. Czy jestem fanboyem PS3? Nie, po prostu stwierdzam suche fakty. Konsolka jest za droga bo droga musi być, reklamowanie kuleje, mniej gier niż na X360 do tego ten kryzys, który popycha ludzi do kupowania tańszych konsolek ;). PS3 musiało przegrać jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie... Artykuł szczera prawda... no ale wy to specjalnie robicie... Wiemy dobrze ze Polska ma klapki na oczach z napisem PLAYSTATION, widzimy to wyzej... sami fanboye Sony... PS3 to nie potęga... to titanic ;D dobre określenie... Niby hiper super mega zajefajny a jednak.... sami wiecie jak skonczyl titanic :P...

Nie jestem fanboyem... nie mam x ani ps3 (moi znajomi maja) ale widze co sie dzieje... i wy tez sie z tym pogodzcie... nie wszystko co z nalepka PLAYSTATION albo SONY jest super jedwabiste...

Nie no ja tez jestem fanboy ja mam wii a wy jestescie smiecie MARIO rzadzi!!!!!! haha XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt lama123 mój błąd ^^ Powinienem wymienić też fanatyków PS 3. Nie ukrywam w tamtym poście pisałem pod wpływem lekkiej irytacji spowodowanej nowszymi wpisami, które bezsprzecznie należą do faboyów Xboxa -_-''

Dziwią mnie te wszystkie przejawy Fanboystwa, zawsze jak widzę dwóch takich to najlepsze co powinni zrobić to wymienić się konsolami, bo takie wrzuty i bezpodstawne argumenty na przeciwną barykadę udowadniają tylko o niezadowoleniu z obecnie posiadanej platformy ;] Może czas by Fanboye Xboxa kupili PS 3, a Fanboye PS 3 Xboxa? LOL ;] Ciekawe jakby wtedy gadali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no luz tamtego posta na pierwszej stronie też pod wpływem emocji pisałem. Sorka
Do Xboxa 360 nic nie mam bo to super konsola.

Jednak naprawdę zachowanie M$ nie jest zbytnio godne naśladowania. A on też lubi sobie czasami bzdury popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:27, SKIL napisał:

''''BP nadal nie sprzedało się w liczbie miliona egzemplarzy''''
Otóż LBP sprzedało się w liczbie miliona.

Już dobiło? Mógłbyś podać źródło? Google nie wypluwa żadnego konkretnego linku na ten temat :/ Z tego co wiem, to jest blisko, ale miliona jeszcze nie przekroczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gonzarion
Przodownik
14.12.2008, 21:37

Mam Playstation 3 i jestem z tego dumny ! Jakość !!! a nie jakies psujace sie gowno (X-shit) ktore co chwile trzeba do serwisu oddawac! Gry !! same świetne tytuły ! nie potrzebne nam jakieś Fable 2 bo i tak wyjdzie ono na PC ! Jestem 100% fanboyem mojej konsolki ale nie dlatego że ją mam - tylko dlatego ze znam jej mozliwosci i wiem ze jeszcze pokaze, ze zasluguje na tytul konsoli roku....

PS3 SHit Ever

jak widze te wasze tekstury w bioshocku , śmieszną ilość dobrych gier to mnie łe boli :) Sony wypuściło byle co 2 lata za późno i tyle jest w tyle i będzie w tyle xbox 360 wymiata pod względem możliwości a jest niby 2 lata starszy , jak wyjdzie X720 to po prostu zgniecie PS3 doszczętnie a spodziewać się go można nie długo, Ps3 niby nie zawodne jest? , a poza tym nie ma problemu z wymianami częsci do x360 wiec luz , Ciekawe z kad te info ze wykorzystuje 60% konsoli jezeli na wlasne oczy widzialem niezle warpy przy wybuchach , pograj w Gearsy to poczujesz moc . Takie ps3 nie ma nawet opcji zgrywania na HDD , Sony próbuje cały czas kontratakowac Microsoft ale z totalną porażką ;). Moze i jestem fanboyem i nie bede chipokrytą jak niektórzy tutaj ;) .
X360 FOR LIFE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprzedałem swoją starą czarnulkę PS2 i kupiłem.... no właśnie co? Wybrałem Xboxa 360 ponieważ był tańszy 500zł różnicy między PS3 a X360 to sporo. Oczywiście chciałem PS3 ,ale nie miałem tyle kasy a jako, że moim zdaniem nie ma różnicy między tymi dwoma konsolami chyba że są, ale może ja o nich nie wiem, więc wybrałem produkt Microsoftu z którego jestem bardzo zadowolony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:31, Zaitsev napisał:

> ''''BP nadal nie sprzedało się w liczbie miliona egzemplarzy''''
> Otóż LBP sprzedało się w liczbie miliona.
Już dobiło? Mógłbyś podać źródło? Google nie wypluwa żadnego konkretnego linku na ten
temat :/ Z tego co wiem, to jest blisko, ale miliona jeszcze nie przekroczyła.


http://www.valhalla.pl/news12871-Platynowy-LittleBigPlanet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:55, lama123 napisał:

Co z tego że pady są brutalnie małe

Wiesz, dla jakich rąk pierwotnie był projektowany DualShock?
I wiesz, że można nabyć pady o większym rozmiarze?

Dnia 14.12.2008 o 21:55, lama123 napisał:

Co z tego że konsola strasznie się brudzi

A jaki sprzęt się nie brudzi? Chyba tylko ten nierozpakowany.

Dnia 14.12.2008 o 21:55, lama123 napisał:

Co z tego że gry trzeba INSTALOWAĆ (omg...)

Czytałem, że fani Xboxa 360 ogromnie się cieszą, że mogą teraz instalować gry na swojej maszynie.

Dnia 14.12.2008 o 21:55, lama123 napisał:

Co z tego że zanim zagram muszę poczekać 20 minut aż pliczki się skopiują ze slow raya

Blu-Ray ma wady i zalety. Wadą, powtarzaną do znudzenia, jest powolność napędu. Ale jest on za to cichy i pojemny.

Dnia 14.12.2008 o 21:55, lama123 napisał:

Co z tego że interfejs przeniesiono z PSP

Bo był przejrzysty i świetnie się sprawdził.

Dnia 14.12.2008 o 21:55, lama123 napisał:

Co z tego że konsola jest w kształcie elpisy i nic na niej nie postawisz

A po co cokolwiek stawiać na konsoli? żeby się grzała? Kiedy stoi, jest lepiej chłodzona.


Wiadomo dlaczego Xbox 360 ma przewagę - cena. Jest ogrom ludzi pragnących bardzo dużo i tanio grać (niektórym pomaga w tym także piractwo). A PS3 jest odrobinę "za super" dla ludzi tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:32, Grubis napisał:

jak widze te wasze tekstury w bioshocku , śmieszną ilość dobrych gier to mnie łe boli
:) Sony wypuściło byle co 2 lata za późno i tyle jest w tyle i będzie w tyle xbox 360
wymiata pod względem możliwości a jest niby 2 lata starszy , jak wyjdzie X720 to po prostu
zgniecie PS3 doszczętnie a spodziewać się go można nie długo, Ps3 niby nie zawodne jest?
, a poza tym nie ma problemu z wymianami częsci do x360 wiec luz , Ciekawe z kad te info
ze wykorzystuje 60% konsoli jezeli na wlasne oczy widzialem niezle warpy przy wybuchach
, pograj w Gearsy to poczujesz moc . Takie ps3 nie ma nawet opcji zgrywania na HDD ,
Sony próbuje cały czas kontratakowac Microsoft ale z totalną porażką ;). Moze i jestem
fanboyem i nie bede chipokrytą jak niektórzy tutaj ;) .
X360 FOR LIFE!!!!!!!


Hehe no nie masz się czego wstydzić że jesteś fanboyem :) Ech rozumiem jakby ktoś patrzał obiektywnie na obie konsole.

Przecież PS3 wiadomo że jest lepszy technicznie. A to..że jakaś firma nie umie zrobić gry na PS3 to druga sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że nie w temacie. Ale wiecie coś o konkursie efekt serii? Spora już obsuwa. Miały by wyniki DO 13 GRUDNIA. A jest 14 i na żadne wiadomości się nie zapowiada :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co da wam kolejne wyżywanie się na X360. To staje się już obłędne. Ciągle tylko "PS3 jest super", "PS3 wymiata", "kolejny rok będzie PS3". To nie jest wina X360, że PS3 na rynku światowym sobie kiepsko radzi. Spójrzcie prawdzie w oczy. Sony ośmiesza się, bo nie potrafi sobie poradzić w dzisiejszej sytuacji. Kryzys gospodarczy jeszcze bardziej wpływa na nasze portfele i przez to PS3 ma coraz większe problemy ze sprzedażą, a Sony co? - Oczywiście, ich konsola jest najlepsza i dlatego nie ma co się martwić kryzysem światowej gospodarki i trzeba ceny podnieść - w końcu najlepsi jesteśmy. Według mnie totalnie głupie podejście do sprzedaży. Mam X360 i też mam na co narzekać, ale nie tylko ta konsola miewa awarie, oraz nie tylko Sony ulepsza swój produkt - Microsoft też to robi, chociaż przegina z pobieraniem opłat za korzystanie z usług sieciowych (według mnie każą sobie płacić abonament za posiadanie konsoli - paranoja ogarnia M$). To normalne podejście do sprawy, jeśli chodzi o rozwój swojego produktu, ale po co to bezsensowne trzymanie się jednej ceny lub powiększanie jej? Sprzedaż od tego nie zwiększy się, bo bajery jakieś wstawili. Nawet Microsoft stopił nieco swego lodu z serca i opuścił na święta (czas największego popytu) z ceny i mu to na dobre wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:33, SKIL napisał:

> > ''''BP nadal nie sprzedało się w liczbie miliona egzemplarzy''''
> > Otóż LBP sprzedało się w liczbie miliona.
> Już dobiło? Mógłbyś podać źródło? Google nie wypluwa żadnego konkretnego linku na
ten
> temat :/ Z tego co wiem, to jest blisko, ale miliona jeszcze nie przekroczyła.

http://www.valhalla.pl/news12871-Platynowy-LittleBigPlanet.html

To jedyne? Bo o czymś takim blogi chętnie piszą, a tutaj cisza w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy pierdzielicie o xobixe 720? Przecież to by była nowa generacja. I nie może walczyć z ps 3. Nowej generacji należy się spodziewać najwcześniej w 2011 roku. Chociaż najbardziej prawdopodobny jest 2012 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wam się wydawać że xboxa jest be. Tylko spójrzcie na tytuł artykułu. Nawet jeśli jest trochę naciągany to o czymś to świadczy :D Jak ja się cieszę że nie zainwestowałem w ps3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

Wiesz, dla jakich rąk pierwotnie był projektowany DualShock?

DualShocki z ps2 leżały świetnie, wiem bo sam mam czarnulkę :)

Dnia 14.12.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

I wiesz, że można nabyć pady o większym rozmiarze?

Nieoryginalne, na ch** mi takie :)

Dnia 14.12.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

A jaki sprzęt się nie brudzi? Chyba tylko ten nierozpakowany.

Np. xbox który nie palcuje się przy każdym dotknięciu :)

Dnia 14.12.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

Czytałem, że fani Xboxa 360 ogromnie się cieszą, że mogą teraz instalować gry na swojej
maszynie.

Może niektórzy, nic nieznaczący bajer :)

Dnia 14.12.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

Blu-Ray ma wady i zalety. Wadą, powtarzaną do znudzenia, jest powolność napędu. Ale jest
on za to cichy i pojemny.

HD był lepszy, niestety pewni osobnicy wycofali się z niego zbyt szybko, format był skazany na wygraną :(
A jakie zalety ma BR oprócz pojemności?
Null.

Dnia 14.12.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

Bo był przejrzysty i świetnie się sprawdził.

Dashboard x''a jest bardziej przejrzysty, mówi posiadacz PSP :)

Dnia 14.12.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

A po co cokolwiek stawiać na konsoli? żeby się grzała? Kiedy stoi, jest lepiej chłodzona.

Zauważyłeś że zasłaniasz takie ładne wloty gdy stoi :>?

Dnia 14.12.2008 o 22:35, Zelgadis napisał:

Wiadomo dlaczego Xbox 360 ma przewagę - cena.

W czasach gdy miliony ludzi traci pracę ? Oczywiście :)
>Jest ogrom ludzi pragnących bardzo dużo i tanio grać (niektórym pomaga w tym także piractwo). A PS3 jest >odrobinę "za super" dla ludzi tego typu.
Bullshit, PS3 nie wybija się tytułami.
A ta jest superanckość polega na potędze CELLa dzięki której nie da się na niego normalnie programować :>?\

BTW.
Post pisany był ironicznie ale widzę że nie zauważyłeś tego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować