Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!

243 postów w tym temacie

Mam pytanie, co gdy nie zamówiłem AoC bezpośrednio na stronie gram.pl?
Ale w pudełku z grą miałem kod do aktywacji AoC na gram.pl wiec jest to tak jakby zakup z gramu? Czy jednak zostanę "poszkodowany" :P i nie dostane klucza do bety?

I co z osobami które kupiły AoC w waszym sklepie a nie przez stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem jak to zainstalować. Mam 4 pliki *.zip i... żaden się nie chce poprawnie rozpakować. Czy ktoś z Was zainstalował już tego AoC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak widac w bete bawic sie nie warto.. ale mysle, ze samego conana pod koniec stycznia mozna sprobowac.

Swoja droga tydz temu chcialem zlozyc preorder na ek, ale mi sie odechcialo.. a tu z okazji bety podrozalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy ze duzo osob ma problemy - ludzie jak wy nie potraficie wypakowac pliku podzielonego na 4y czesci rarem czy innym programem to JAK WY CHCECIE grac w MMO - gre w ktorej trzeba wspolpracowac z innymi ludzmi ?

Cos czuje ze ta beta to bedzie raczej Age of NOOB. ,na prawde - zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wszystkim pobieranie zatrzymuje się w pewnym momenci?? (part jeden zatrzymał się na 2000MB z 4000B, part 2 3000MB) fakt że pobieranie chce iść dalej ale z prędkością mniejszą niż 10Kb:/ Czy to znaczy że całego pliku nie ma jeszcze na serwerze? Czy pobrał już ktoś całego klinta?
Im mniej osób uda sie zalogować tym mniejsza szansa że serwer padnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie odnośnie tej łatki pl. Sporo czasu temu przed premierą wersji angielskiej CDP zapowiadało, że nie będzie żadnej polonizacji, a teraz do bety jest. To oznacza, że jak się skończą beta-testy to polonizacja przestanie działać? Czy już od momentu wejścia oficjalnych serwerów będą mi się pobierać te same aktualizacje do wersji pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo: Pliki są ze sobą związane, czyli aby wypakować musicie znaleźć który z nich jest 1 w kolejce. Albo pomyślcie czy to nie jest obraz .iso xD

Secondo: Nie mam żadnych problemów ze ściąganiem. od chwili gdy napisałem że ściągam (wczoraj) na twardzielu mam już 2/3 partów pełnych, 3 w połowie i 4 także:)


Pozdro.

O a mam takie letko noobskie pytanie, ale ten server to będzie pve? i czy po Becie będzie można w "Full''u" grać tą postacią z bety? Bo trochę żal będzie zostawiać postać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 05:22, krzysiek-xxx napisał:

A ja mam jeszcze takie pytanie odnośnie tej łatki pl. Sporo czasu temu przed premierą
wersji angielskiej CDP zapowiadało, że nie będzie żadnej polonizacji, a teraz do bety
jest. To oznacza, że jak się skończą beta-testy to polonizacja przestanie działać? Czy
już od momentu wejścia oficjalnych serwerów będą mi się pobierać te same aktualizacje
do wersji pl?


Na razie to wygląda - na podstawie tego co można było w ostatnich dniach przeczytać, obejrzeć i samemu zaobserwować - tak, że spolonizowanie klienta jednoznacznie skarze na polskie serwery, przez co wydaje się że nie będzie się dało grać na polskim kliencie na europejskich serwerach - ale może to tylko taka własność bety.

Ale nie o to pytałeś, więc są dwa rozwiązania i w jednym mimo, że sam patch będzie dostępny to właściwie nic nikomu nie da. Ten przypadek jest bardziej prawdopodobny i przewiduje, że niezbędne będzie zapłacenie za polskie pudełko, aby otrzymać klucz do rejestracji uprawniającej do gry na polskich serwerach.

Tylko ciągle nie wiadomo, w którym z dwóch wariantów wystąpi.
[1] będzie go można dodać do europejskiego konta i mieć tak jak mówiono w czerwcu 2008 jednocześnie dostęp do serwerów EU i PL płacąc, jeden, droższy abonament. Byłoby wręcz świetnie, ale chyba za cudownie, bo to uderzałoby w kieszeń CDP. Można przewidywać, że CDP samemu będzie dbał o polski serwer i część z pieniędzy abonamentu za 29.90/mc będzie trafiało do niego, a z kasy za pre-paidy EU nie ma dostaje od FC pewnie nic.
[2] albo po utworzeniu nowego konta PL - co sugeruje konieczność tworzenia nowego konta do bety, zamiast dopisania klucza do starego konta - i złożeniu stosownej deklaracji, postacie z naszego konta EU trafią na serwery PL wraz z obiecanym prezentem, a jednocześnie zostaną skasowane z konta europejskiego.

Oczywiście drugi przypadek to możliwość ściągnięcia klienta i grania w polską wersję na europejskich serwerach. I jest dużo mniej prawdopodobny. No i generuje dodatkowy problem. Bo mimo, iż klient może pozwolić na granie na europejskim koncie na polskich serwerach to do takiej zabawy i tak będzie pewnie trzeba płacić abonament europejski - bo skąd konto ma wiedzieć, że mamy dostęp tylko do tańszych skoro rejestrowaliśmy się na europejski klucz AoC - co powoduje, że przy cenach sugerowanych i po rocznym graniu, pieniądze wydane na nowego klienta zaczęłyby generować oszczędności, więc mając w perspektywie plany grania ponad rok kupno polskiego pudełka byłoby opłacalniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 części ściągnąłem :P
Jeszcze dwie zostały :/
U mnie prędkość w porządku tyle że ja mam neta 512 kb/s. Ściągałem w nocy bo mam promocje 2 mb/s w nocy :P
Może pogram w AoC :P Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu przy zamówieniu AoC PL nie można zaznaczyć odbioru osobistego? Nie chcę płacić za przesyłkę skoro mieszkam rzut beretem od stacji Centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować