Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Akinator - Wszechwiędzący Internetowy Geniusz

158 postów w tym temacie

To jest świetne zgadł Dante z DMC teraz zobaczymy co zrobi z Nero,

edit: Geniusz! Pytania były niezbyt sprecyzowane i sądziłem że pokaże inna osobę a tu niespodzianka!
Dodatkowo nie wiedziałem na 2 pytania odp. a były takie same 1. czy ma brata blizniaka ( zaznaczyłem Yes) i czy ma rodzeństwo ( zaznaczyłem no) kurde gram dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie on poznał mojego brata...

:DDDD

nezła ta maszynka, ciekawe jak poradzi sobie z... settlersami :)

EDIT: Cerbera z Settlerów nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku zrobił na mnie duże wrażenie... Wymyśliłem sobie króle Henry`ego VIII a ten zgadł. Przecież równie dobrze mógł to być jego poprzednik. Jednak po dłuższej zabawie gość pewnych rzeczy nie wie. Przeważnie nie odgaduje bohaterów drugoplanowych gier czy filmów. Na przykład Al Mualima dawałem z 5 razy i nie zgadł... Może za 20 lat kiedy ludzie powpisują wszystkie postacie jakie są na świecie ten gość będzie idealny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 15:56, Damianuss1 napisał:

Choćbym nie wiem ile razy próbował to nie udaje mu się odgadnąć Michaiła Kałasznikowa.

No to widocznie nikt wcześniej go nie szukał. Po prostu wpisz o kogo Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej Akinator nie działa? :/

Po dobrym roku przerwy przypomniałem sobie o nim i miałem kilku kandydatów do przetestowania, a tu pupa, próbowałem otworzyć stronę przez Google Chrome i Internet Sexplorera i wyskakuje błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie też to zauważyłem niedawno... Ale jeszcze jak działał próbowałem odszukać parę osób (wiadomo skąd i z jakiej branży ^^) i tylko przy mojej Soo odszukało Girls'' Generation... Czyli można powiedzieć że na 5 osób 1/2 osoby zgadnięta. ^^ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, genialność tej stronki poznałem już dawno temu. Rumcajs, Bolek i Lolek, czy Smuggler z CD-A nie stanowią dla niego żadnego problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgadł Bukę z Muminków, Harukę z Sailor Moon, Witolda Pileckiego, Riko Suminoe z KissxSis i kupę innych postaci od czasu, kiedy się z nim bawię.

Co do Mass Effect - jak go męczyłem niemal rok temu, nie potrafił odgadnąć Suwerena. Dziś nie miał z tym problemów.

Wciąż nie potrafi odgadnąć jednak wielu bohaterów anime, choćby Takashi Kosudy (zgroza!), Momoko Kuzuryu, Korone czy Suzu Hagimury. Pod tym względem słabiutko.

Wciąż nie potrafi także odgadnąć Tenel Ka, chociaż od miesięcy go z niej przepytuję - masakra :/

Pomimo iż jest przygotowany na eksperymentatorów sprawdzających, co się dzieje po ciągłym wciskaniu "tak" lub "nie", to jeszcze długo droga przed nim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest, jak na razie odgadł:
- Faith z Mirror''s Edge
- Riddick, tu już przy 12 pytaniu bardzo szczegółowy się zrobił - gogle, więzienie, kosmos, milczący
- Neo
- Gordon Freeman, przy 12 skończył pytać dalej
- Spyro, też szybko poszło
- Dżin z Alladyna, przy 6 pytaniu
- Boba Fett, przy 16 stwierdził, że naciskam losowe guziki bez sensu, po 30 się udało

Połowicznie: zamiast Son Goku - Son Gohan. Po kilku następnych się poprawił.
Eragon okazał się Herculesem z Disneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2010 o 22:58, Hellmut napisał:

Pomimo iż jest przygotowany na eksperymentatorów sprawdzających, co się dzieje po ciągłym
wciskaniu "tak" lub "nie", to jeszcze długo droga przed nim ;]

No, to jeszcze nic, ja pamiętam jak odgadł postać księdza z Plebani, kupy z SP i coś strasznie ciężkiego, czego nawet już nie pamiętam, ale szok był ogromny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mu szło, ale miał problemy z Michaelem Corleone (cały czas obstawiał Vito) i Noodlesem z Once Uppon Time in an America.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować