Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Akinator - Wszechwiędzący Internetowy Geniusz

158 postów w tym temacie

Ze Spellforca, czy Disciplesa to on za bardzo postaci nie zna.

Ale Overlorda zgadł bez problemu ;-) (nie wspominając już o takich postaciach, jak Lini, czy Mario)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie bardzo ciekawa sprawa. Miałem na myśli papieża Jana Pawła II ale on wybrał Benedykta. Dopytał mnie chyba jeszcze pięcioma pytaniami i trafił na dobrą odpowiedź. Śmieszna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 15:30, Budo napisał:

Ciekawe czy rozpoznałby Bezimiennego z Planescape''a ;]


Bez problemu. Pewnie naprowadziło go pytanie o nienaturalny kolor skóry.

Od siebie dodam, że zgadł również samego siebie, Łonę, wskazał raz swojego syna (tutaj akurat szukałem kogoś innego...), ale i tak najbardziej epicką akcją było... spójrzcie na screena zresztą (wyskoczyło mi to, gdy kilkakrotnie pod rząd kliknąłem "nie"):

20101009122214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marka Zuckerberga (zalozyciel i CEO facebooka) oraz Chucka Schuldinera (gitara/wokal zespolow Death/Control Denied) odgadl bardzo szybko, ale z Sapkowskim juz dlugo sie meczyl ;]
Fajny ten akinator, musi byc popularny i miec ogromna baze danych, ze tak szybko zgaduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 15:57, kuba9876543210 napisał:

Marka Zuckerberga (zalozyciel i CEO facebooka) oraz Chucka Schuldinera (gitara/wokal
zespolow Death/Control Denied) odgadl bardzo szybko, ale z Sapkowskim juz dlugo sie meczyl
;]
Fajny ten akinator, musi byc popularny i miec ogromna baze danych, ze tak szybko zgaduje
;)

No, baza jest dość rozbudowana. Ostatnio sprawdzałem nawet, czy baza jest wspólna dla różnych wersji językowych, ale okazało się, że nie. Postaci z Polski japoński Akinator nie zna, chociaż angielski radzi sobie z nimi bez problemu. Ale taką Czarodziejkę z Księżyca już japoński oczywiście zgadnie.

A co do angielskiej wersji. Nie udało mi się znaleźć Wójta z Rancza, ani Pana Pikusia z reklamy. Chyba mniej ludzi obecnie się nim bawi, dlatego nowe postacie słabiej zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten akinator. Przed chwilą znalazł mi Andrzeja Sapkowskiego i Chloe Frazer z Uncharted 2. Całkiem niezła zabawa z tym odgadywaniem.
Faktycznie baza tych postaci musi być ogromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować