Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2008 o 19:52, Graszczur napisał:

Planuję założyć gramowy klan. Są chętni?

Ja byłbym chętny (ale ostrzegam, że nie mam premium konta). A tak na marginesie to gram.pl to nie tablica ogłoszeń ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 19:52, Graszczur napisał:

Planuję założyć gramowy klan. Są chętni?

Ja. Tylko, że nie grałem dawno, no i ostatnio wywaliłem grę z dysku, bo potrzebowałem miejsca ;) Jakby się coś ruszyło, to napisz tu, bądź lepiej na gg, to odrazu ściągnę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden problem - rejestracja klanu kosztuje 10$ (lub 800 g1 credits), a ja kasy nie mam (mam tylko 144 g1 creditsów). Przydałoby się zrobić coś w rodzaju składki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać link do ściągnięcia warrocka bo jak ściągam z oficjalnej strony to sciąga tak wolno że dopiero za 6 godzin bym grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 14:50, Lord Andre 1 napisał:

Może ktoś podać link do ściągnięcia warrocka bo jak ściągam z oficjalnej strony to sciąga
tak wolno że dopiero za 6 godzin bym grał.


Hmm..Z tego co wiem to tylko przez warrock.net można ściagnąć Warrocka ale może masz Clicka numer bodajże styczniwy i tam jest na płytce Warrock[instalka] ,chociaż dla mnie też Warrock długo się ściągał ale w trakcie ściągania powinien przyspieszyć[u mnie tak było]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra clicka nie kupuje więc raczej nie posiadam a czekam i czekam i mam 1% jeszcze cztery godziny jak nie przyspieszy tak jak piszesz to nie ściagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:16, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie czy jest jakiś gramowy Clan w Warrocka??Bo jeśli tak to chętnie bym sie przyłączył...

Parę tygodni temu, gdy jeszcze miałem konto premium, proponowałem założenie gramowego klanu, jednak było za mało chętnych. Poza tym rejestracja klanu kosztuje 5$ (o ile dobrze pamiętam), czyli jakieś dziesięć złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:16, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie czy jest jakiś gramowy Clan w Warrocka??Bo jeśli tak to chętnie bym sie przyłączył...

Ja też mógłbym się chętnie przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:34, Graszczur napisał:

Fajnie, ale ma ktoś konto premium? Bo mi się już dawno skończyło

Ja nie mam, mogę komuś dać kod z Clicka, który daje konto premium na tydzień. Tylko co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:55, edsonpele napisał:

> Fajnie, ale ma ktoś konto premium? Bo mi się już dawno skończyło
Ja nie mam, mogę komuś dać kod z Clicka, który daje konto premium na tydzień.

Masz jeszcze ten kod? Ciekawe, czy zadziała...

Dnia 01.07.2008 o 14:55, edsonpele napisał:

Tylko co potem?

Potem trzeba będzie wytrzasnąć jakieś 10 zł (sugeruję składkę) i przelać na konto posiadacza premki, który zarejestruje klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Heh, no tak, ale chodzi mi o to, że jeśli w klanie nie ma przez jakiś czas lidera z kontem premium to klan jest usuwany.
Edit:Hmmm, zapisało się jako zwykły post, a to miała być odpowiedź ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak coś to ja jestem chętny! i też mam kod aktywacyjny do konta gold premium na 1 tydzień.a żeby móc założyć klan wystarczy mieć bronze premium,które kosztuje niecałe 6$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 15:18, Inferno PL napisał:

I chyba każdy kto grał w obie te gry to potwierdzi


A ja powiem tak grałem w BF 2 i dla mnie Warrock jest lepszy...Dla mnie Warrock ma dużo większą grywalność niż Bf 2 za którego trzeba płacić na dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jak coś to ja jestem chętny! i też mam kod aktywacyjny do konta gold premium na 1 tydzień.a
> żeby móc założyć klan wystarczy mieć bronze premium,które kosztuje niecałe 6$.
To proponuję zrobić tak: Zachować oba kody aktywacyjne (o ile jeszcze działają) dla jednej osoby, która będzie liderem klanu i go aktywuje. Zrobić składkę poprzez przelanie pieniędzy na konto posiadacza premki. Cóż, ja mam konto na MoneyBookers i kupowałem to i owo na g1, ale jeżeli znajdziecie kogoś bardziej zaufanego...
edit: no świetnie, forum znowu robi sobie jaja. to miała być odpowiedź ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:45, rafekx 12 napisał:

Ja jestem chętny,jak coś to przelej kwote na konot lidera klanu bo bardzo mi zależy aby
należeć do gramowego klanu:)

Tja, sam mam zapłacić za aktywację? No i kto ma być liderem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować