Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kiedy chodzimy spać...

723 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2006 o 10:31, ferbi napisał:

> No to masz fajnie:) Jak ja wstaje o 7 to jestem szczęsliwy że sobie pospałem.
Dla pocieszenia dodam, że ostatnie pół roku wstawałem o 6 i do pracy na 12 godzin, wiec teraz
jakby mam zasłużone wakacje;)


Ale domyślam się że wiesz za co pracowałeś. Codzi mi o kaskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 1 :) a mialem na 8 czyli dosyc dobrze, ale i tak spac sie potem chce w szkole! LEpiej chodzcie spac po wieczorynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 15:50, Krzaczek 1 napisał:

Ja wstaję o 5:00 bo jeszczę chcę sobie pograć przed budą...;))


to na ktora ty masz na 7 ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przegialem... Nie pamietam ktora to byal godzina, ale bylo na tyle pozno, ze dzisiaj na pierwszej lekcji zasypialem... :/ Naprawde opadaly mi powieki, co bylo beznadziejnym przezyciem... Gry sa zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:07, Wiadroman napisał:

Wczoraj przegialem... Nie pamietam ktora to byal godzina, ale bylo na tyle pozno, ze dzisiaj
na pierwszej lekcji zasypialem... :/ Naprawde opadaly mi powieki, co bylo beznadziejnym przezyciem...


Moge to samo napisac. Tyle że ja wczoraj padłem o 22. Eh. Włącze se w nocy PFK i bede grał w GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh mi już żal czas marnować na spanie... a jeśli już to sporadycznie mała 2-4 godzinna drzemka między 4-7...
Zbyt dużo gier jeszcze leży nie ruszonych... a stosik z dniem się powiększa więc po nocach trza nadrabiać... że już nie wspomne o MMORPG... hieh wiadomo jak włącze jakiegoś to musze nastawić sobie budzik by wiedzieć kiedy mam wyjść do Pracy... och te uzależnienia od grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chodzę spać w miarę konwencjonalnie - ok. północy, pierwszej godziny. Często nawet przed 23. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:15, Akashi napisał:

Zbyt dużo gier jeszcze leży nie ruszonych... a stosik z dniem się powiększa więc po nocach
trza nadrabiać... że już nie wspomne o MMORPG... hieh wiadomo jak włącze jakiegoś to musze
nastawić sobie budzik by wiedzieć kiedy mam wyjść do Pracy... och te uzależnienia od grania
:)


Przyjemność i praca to kontrast, połączenie tego daje przyjemność w pracy :) Czyż nie jest tak w Twoim przypadku :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz będę to sobie powtarzać jadąc tranwajem z rana do pracy jak Zombi :P iż to dla wyższych celów a nie dla czystej przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest satysfakcja i poczucie spełnienia w pracy, a tak wracając to Wy w firmie macie kilka konsoli, także niektórzy zostają po godzinach co nie ? :P albo grają całą noc i wcale nie opusczają budynku :) Zwykła prycza pod biurkiem i gitara gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:43, Widek napisał:

Wiem jedno... dawno nie zasnąłem przed 23 oj dawno:/ to chyba niedobrze:)


Eeee tam. :) Ja nie mogę zasnąć przed 1:00, a i to czasami ciężko. :) Wielokrotnie zdarzało się po 3:00 i to na tygodniu... :) A w weekendy to przytrafiła się nawet kilka razy 4:00. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masakra:) Metabolizm mi się chyba przez to przestawił;)
Teraz spac mi się chce w godzinach 16- 18 a o 2 to musze 30 - 50 minut czekac zanim zasne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować