Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kiedy chodzimy spać...

723 postów w tym temacie

Oglądałem film, teraz chyba poczytam... Pratchetta. Wreszcie mam chwilę na czytanie. Kurczę, może niepotrzebnie zdrzemnąłem się po 17 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 01:31, Yarr napisał:

Oglądałem film, teraz chyba poczytam... Pratchetta. Wreszcie mam chwilę na czytanie. Kurczę,
może niepotrzebnie zdrzemnąłem się po 17 ;P


Ha, ja mam podobne plany xD Ostatni kontynent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 01:31, Yarr napisał:

Oglądałem film, teraz chyba poczytam... Pratchetta. Wreszcie mam chwilę na czytanie. Kurczę,
może niepotrzebnie zdrzemnąłem się po 17 ;P

Miłej lekturki, cokolwiek to będzie na pewno będzie bardzo wesołe :-]
Ja tam sobie chyba teraz pogram troche w Baldurs Gate''a a potem pewnie sie wybiore spać jak każdy w miare normalny student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety. W tej chwili uzupełniam luki - Trzy wiedźmy. Mam ostatnio mało czasu na czytanie, więc robię to etapami ;P No i mi się dzisiaj nie udało... idę spać. Ale mam zamiar wyjść w przyszłym miesiącu na równo z Terrym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 02:20, Vaxinar napisał:

Wszyscy już śpią ? Ja właśnie zaliczyłem parę filmów i idę poczytać trochę a później lulu,
pa ! :P


o kurcze czytanie o 3 xD No niezle niezle , mi to by sie rozpływały literki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doobra będzie tego siedzenia po nocach, ja też sie wymywam z forum i ewakuuje do krainy snów. Miłej <looka na zegarek> resztki nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 02:20, Vaxinar napisał:

Wszyscy już śpią ?

Co to znaczy śpią?! ja się dopiero rozkręcam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze spać około w tygodniu 21-22 a to z tego względu, że wstaje do pracy o 5 rano a w weekend to róznie raz o 23 a raz o 3 w nocy :) zależy czy jest jakaś impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat spammingowy ^^
Ja chodzę spać najróżniej: poniedziałki, czwartki mam wieczorem treningi wushu - wracam do domu 21 z haczykiem i jeśli upadnę na łóżko to od razu zasnę (teraz będzie mnie FM przymuszała do wytrzymania, ale cieszę się, że teraz nie jest jak po moim pierwszym treningu - usiadłem przy kompie, zacząłem gadać na gg i mi ekran zaczął latać - robił takie niemiłosierne kółka ^^; rano już było ok). Takto kładę się spać najróżniej od 23 do 03, a czasami do oporu czyli do 5 ^^ ze względu, że muszę wstać o 6.30 - szkoła ^^, oczywiście czasami w weekendy albo przez cały tydzień odsypiam to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 11:26, P3NCZUL napisał:

Fajny temat spammingowy ^^
Ja chodzę spać najróżniej: poniedziałki, czwartki mam wieczorem treningi wushu - wracam do
domu 21 z haczykiem i jeśli upadnę na łóżko to od razu zasnę (teraz będzie mnie FM przymuszała
do wytrzymania, ale cieszę się, że teraz nie jest jak po moim pierwszym treningu - usiadłem
przy kompie, zacząłem gadać na gg i mi ekran zaczął latać - robił takie niemiłosierne kółka
^^; rano już było ok). Takto kładę się spać najróżniej od 23 do 03, a czasami do oporu czyli
do 5 ^^ ze względu, że muszę wstać o 6.30 - szkoła ^^, oczywiście czasami w weekendy albo przez
cały tydzień odsypiam to wszystko.


przeczytaj pierwszy moj post i pierwsza odpowiedz do niego, nie mialem na celu tematu spamingowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak P3NCZUL mama treningi i wracam po 21 w poniedzialki, srody, piatki tylko ze w siatke,0, aale spac chodze gora do 0.00 bo podczas szkoly chce mi sie strasznie spac. A w weekendy to wstaje ogolnie po 10 :P A gdy mam wieczorem czas wolny czytam ksiazki/Cda/ogladam telewizje/siedze przy kompie/jestem na dworze


http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=20737 - fajna stronka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kk, ale to nie zmienia faktu, że jest tak jak napisał RobeN :P
Ale ok, odpowiem na Twojego posta - jw + też uważam, że w nocy nic, ani nikt mi nie przeszkadza, co więcej wtedy mogę rozmawiać z większością moich neciarskich znajomych :], bo wtedy też siedzą, ale jedyną przeszkodą jest to, że moi rodzice czasami sprawdzają, czy śpię :/, dlatego czasami zasiadam do kompa dopiero od północy i muszę kiedyś to odsypiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 12:38, szerszeń45 napisał:

Kiedy chodzę spać? Wszystko zależy od godziny powrotu staruszków z pracy ;P


czyli kompa masz o rodzicow? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 12:40, P3NCZUL napisał:

Kk, ale to nie zmienia faktu, że jest tak jak napisał RobeN :P
Ale ok, odpowiem na Twojego posta - jw + też uważam, że w nocy nic, ani nikt mi nie przeszkadza,
co więcej wtedy mogę rozmawiać z większością moich neciarskich znajomych :], bo wtedy też siedzą,
ale jedyną przeszkodą jest to, że moi rodzice czasami sprawdzają, czy śpię :/, dlatego czasami
zasiadam do kompa dopiero od północy i muszę kiedyś to odsypiać...



fajnie za jacyjś ludzie siedza o póżnych godzinach na forach
Ja będę siedział do 6 rono bo rodzice poszli do kumpli na ostrą imprę jak mówili.
Założę kilka temacików i spróbuje nie zasnąć przy kompie=).
Normalnie chodze spać o 11.00.DZIŚ ZROBIĘ WYJĄTEK HAHAHAHAHAHA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja norma to 0:30-1:30. Czasem zdarza się później właściwie. Właściwie gdyby nie moje obowiązki to bym siedział ile się da. Prawdopodobnie przeszedł bym na nocny tryb życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować