Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 185.20 - beta już w Sieci

41 postów w tym temacie

Witam.
1. Sterowniki na tej stronie nie działają. Poszukajcie w googlach tam są dobre wersje.
2. Te oto sterowniki działają u mnie idealnie. Dawno nie widziałem sterów tak podnoszących wydajność. Grając we Fallout 3 w 1680x1050 z AAx2 miałem srednio 30-40 fps teraz mam 50-60. W innych gierach też podskoczyła wydajność. W końcu jakieś porządne stery od Nvidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia co innego. Skoro stery te "wyciekły" przed oficjalną premierą to znaczy, że są w necie nielegalnie. DLACZEGO WIĘC GRAM.PL UMIESZCZA DO NICH LINKII???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 23:31, WIELKus napisał:

A kiedy wyjdą catalysty poprawiające te zje..... cienie w GTA IV? ;/

Nie wyjdą, bo GTA4 na PC Rock* rzucił na święta PCtowcom, żeby nie płakali, że wcale nie ma.
http://www.gametrailers.com/player/43929.html boki zrywać, kup se konsolę za 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 23:59, DoomnY napisał:

> A kiedy wyjdą catalysty poprawiające te zje..... cienie w GTA IV? ;/
Nie wyjdą, bo GTA4 na PC Rock* rzucił na święta PCtowcom, żeby nie płakali, że wcale
nie ma.
http://www.gametrailers.com/player/43929.html boki zrywać, kup se konsolę za 500zł

jakbym miał 500 zł ja nie chce tu mówić jkai to ze mnie biedak bo to prawda ale napisze tylko że mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 23:26, szeretucha napisał:

Witam.
1. Sterowniki na tej stronie nie działają. Poszukajcie w googlach tam są dobre wersje.
2. Te oto sterowniki działają u mnie idealnie. Dawno nie widziałem sterów tak podnoszących
wydajność. Grając we Fallout 3 w 1680x1050 z AAx2 miałem srednio 30-40 fps teraz mam
50-60. W innych gierach też podskoczyła wydajność. W końcu jakieś porządne stery od Nvidia.


Poważnie aż taki wzrost ? Jaką grafikę posiadasz? U mnie GTA IV śmiga ładnie i płynnie, zero errorów do windowsa, na 180.84, więc nie wiem czy jest sens instalować 185.20. Sprawdzałeś GTA ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 23:58, TobiAlex napisał:

A mnie zastanawia co innego. Skoro stery te "wyciekły" przed oficjalną premierą to znaczy,
że są w necie nielegalnie. DLACZEGO WIĘC GRAM.PL UMIESZCZA DO NICH LINKII???

Takie niby wycieki zawsze są kontrolowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 22:52, hans olo napisał:

To już nie jest prąd tylko plazma, która go przewodzi.


no tak, ale sam elektron nie jest czymś nieobserwowalnym, no ale racje masz raczej nikt prąd w wiadrze nie przyniesie i nie położy na biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 01:43, MisioKGB napisał:

Poważnie aż taki wzrost ? Jaką grafikę posiadasz? U mnie GTA IV śmiga ładnie i płynnie,
zero errorów do windowsa, na 180.84, więc nie wiem czy jest sens instalować 185.20. Sprawdzałeś
GTA ? :)


No serio. Mam Evga 8800GTS ACS3 Edition. Nie nie patrzyłem Gta 4. Obecnie przechodzę Fallouta 3, bo jakoś wcześniej nie było czasu i tam wzrost wydajności jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię byście niesłyszeli o premierze GTA IV na PC. Zakupiłem grę (teraz cholerni żałuję), odpalam i zonk, tekstur nie ma. Pomyszkowałem trochę w sieci, są różne porady/sugestię. Skorzystałem z podpowiedzi pewnego użytkownika amerykańskiego forum gta

Posiadam kartę graficzną Nvidia 7900GS (w której błąd z znikającymi teksturami jest najbardziej widoczny)
Postanowiłem postąpić jak napisał jeden z użytkowników forum GTA. Sterowniki z nr. 169.21 odinstalowałem, użyłem następnie DriverSweeper i zainstalowałem najnowsze dla mojej karty (178.28). Odpalam GTA IV i niestety nawet intro się zacina i kompletny zwis kompa. Odinstalowałem 178.28 i użyłem specjalnych (świeżutkich w tamtym czasie), wydanych pod GTAIV 180.84 (które podczas instalacji niby nie obsługują 7900GS, lecz to szczegół którym podobno przejmować się nie mam) no niby, bo teraz każda nowsza gra wyłącza mi się w sposób podobny co GTA IV, tak samo było w przypadku 178.28:/ Próbowałem 180.48 podobnie ;/
Wróciłem do 169.21, starych dobrych sterowników które (co jest najśmieszniejsze) działają w przeciwieństwie do młodszych braci.

Byłem zdesperowany. Sformatowałem komputer. Postanowiłem użyć 180.84 i co ? To samo (wszystkie nowe gry mi nie chodziły), wróciłem do 169.21 (tekstury w GTA IV doczytywały mi się przy niskiej rodziałce, jednak nie wyświetlało wtedy napisów, komórki) i tak sobie grałem. Wyszedł teraz patch do "dzieła" R* który niestety nie poprawia tekstur i niestety uniemożliwia mi użycie sposobu z niską rozdziałką, dzięki której mogłem jako tako grać. Muszę zainstalować 180.84 z tego co widzę ;/

Proszę o pomoc, jeżeli dobrneliście do końca moich wypocin bardzo dziękuję. Jeżeli pomożecie mi rozwiązać problem, będę was wielbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te stery są jakieś poryta jak patrze jakie mam stery to pisze że mam 178.13 zamiast 185.20 jaki żal dobrze że zachowałem instalke do 180.84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 13:12, DoomnY napisał:

To masz kasę na PC za 2000zł, który udźwignie GTA4, a nie masz na konsolę? Trochę to
paradoksalne.

ja zapłaciłem za kompa 1000zł kupowałem go w poprzednią gwiazdkę i teraz wiem ze to był chybiony wybór bo i tak GTA IV na minimalnych u mnie w benchamarku osiąga 22 FPS a w czasie gry najczęściej 15-18 ;/ ale i tak go przeszedłem :D chyba dlatego tylko grałem w takich warunkach bo chciałem mieć osiągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa DoomnY dał linka do filmiku typowo nastawionego przeciw PC z efektem odwrotnym do zamierzonego - są porównywane różne sytuacje , a przycinki to zapewne efekt wyższej rozdzielczości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 15:30, Numenpl napisał:

Druga sprawa DoomnY dał linka do filmiku typowo nastawionego przeciw PC z efektem
odwrotnym do zamierzonego - są porównywane różne sytuacje , a przycinki to zapewne efekt
wyższej rozdzielczości!!

Racja. Ślepy palcami by odróżnił różnicę detali w tym filmiku. Z resztą to nie jest wina PCta tylko Rockstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy te stery zostały wypuszczone specjalnie pod najnowsze i najbardziej wydajne modele kart graficznych, czy na przykład mój 9400 gt też dostanie skok wydajności... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować