Zaloguj się, aby obserwować  
Davw

Top 100 wszech czasów gier komputerowych - po raz pierwszy

190 postów w tym temacie

Moje osobiste top 3 to Planescape Torment, Original War i Sacrifice, więc nietrudno zgadnąć na co dziś zagłosowałem. Szkoda tylko, że 2 pozostałe gry pojawiły się naraz w pierwszej ankiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:40, Skywalker560 napisał:

Ja się chyba rozpłaczę... To moja wina, że tyle świetnych tytułów, na które oddałbym
głos, pojawiło się naraz w tej liście ;(.


No widzisz :P. Mogłeś te gry zgłaszać w trzech różnych postach w odstępach :P. Ale w tedy to ja sam nie wiedziałem jak będziemy głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na oddane tutaj głosy zastanawia mnie jedno, większość tych gier to po prostu kalki innych wcześniej wydanych tytułów, nikt zaś nie wspomina tutaj gier które stanowiły naprawdę przełom i to one powinny triumfować w tym właśnie rankingu - brakuje tutaj takich tytułów jak UFO Enemy unknown -rewolucyjnie ewolucyjna gra - i innych tytułów, coś mi sie wydaje, że chyba jestem za stary ja pamiętam te tytuły a czy ktoś z was też...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, każdy te gry ocenia za jakość i przyjemne chwile jakie z nimi spędził, a nie za zasługi. Przecież Ponga do top100 nikt dziś już nie wstawi. Mimo tego, że pamiętam kilka starszych gier, to jednak bardziej cenię sobie te trochę nowsze i to wcale nie ze względu na grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mam powiedzieć ja, jak naraz pojawiły mi się WarCraft II: Tides of Darkness, Worms World Party, Heart of Darkness, Total Annihilation, w sumie jeszcze kilka się pojawiło ciekawych, ale na te właśnie bym zagłosował. A tu musiałem wybrać jedną tylko :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:17, Babcia939 napisał:

kotor 2 ZADZI !!!!!!!!!!!!

Typowy kibolofan nie wyłączający Caps-Locka. A tak na serio, viagrę brałeś:D
Bo nie zrozumiałem posta za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:07, Malcollm napisał:

Patrząc na oddane tutaj głosy zastanawia mnie jedno, większość tych gier to po prostu
kalki innych wcześniej wydanych tytułów, nikt zaś nie wspomina tutaj gier które stanowiły
naprawdę przełom i to one powinny triumfować w tym właśnie rankingu - brakuje tutaj takich
tytułów jak UFO Enemy unknown -rewolucyjnie ewolucyjna gra - i innych tytułów, coś mi
sie wydaje, że chyba jestem za stary ja pamiętam te tytuły a czy ktoś z was też...?


Powiem tak. Ja mam w chwili obecnej lat 15 i się tego nie wstydzę. Jeśli zaś chodzi o produkcje stare to mogę przytoczyć Doom''a czy Wolfenstein ale dzięki moim chęciom poznałem takie tytuły jak choć by pierwsze Test Drive''y czy Bionic Comando w pierwotnej wersji.

Ta lista do Top 100 była składana przez userów gram.pl którzy to jak już powiedział Łowca gier biorą pod uwagę jak spędzili czas z daną produkcją. Trzeba również wziąć pod uwagę wiek użytkowników, bo nie wszyscy mają lat ponad 20. Są też tacy jak ja, którzy nie interesują się starociami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem tego głosowania jest to, że głosuje się na 1 z 20 gier z zupełnie rożnych gatunków i ciężko wybrać tą jedną. Jak by była opcja głosowania na UFO Enemy Unknown to pewnie bym na nie zagłosował, bo grałem w nią bardzo długo jeszcze na Amidze (nawet teraz czasami zdarza mi się w nią pograć), ale ile jest takich osób co pamięta stare, dobre i rewolucyjne gry? Ty, ja i może jeszcze kilku graczy z dłuższym stażem, większości młodych graczy o UFO powie, że jest beznadziejne bo jest stare i ma kiepską grafiką, zapominając kompletnie o grywalności i innowacyjności tej gry, więc w tym głosowaniu przegrało by pewnie z kretesem:/
W tym głosowaniu jak już wcześniej wspomniałem mam swoje lidera, a mianowicie Planescape Torment i to jest bez dwóch zdań jedna z najlepszych gier komputerowych i najbardziej innowacyjna gra cRPG jaka kiedykolwiek powstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:29, Skywalker560 napisał:

Mogłeś wrzucić listę do Excela i ustawić tą listę losowo :(.


Pierwszy raz zawsze nie jest najlepszy. Ale mam nadzieję, że plebiscyty, które są w moich planach dzięki wszystkim waszym uwagą będę o niebo lepsze od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...w tej ankiecie żadnego mojego ulubieńca. Grałem w Warcrafta III i bardzo mi się podobał, dlatego głos oddaję na niego wraz z dodatkiem ( w który to nie grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:52, Skywalker560 napisał:

Mam nadzieję, bo teraz odczuwałem wielki rzal i bul ;(.


"żal i ból"

Cholernie ciężko jest wybierać, więkrzość z podanych gier jest po prostu świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 01:16, Camelowaty napisał:

> Mam nadzieję, bo teraz odczuwałem wielki rzal i bul ;(.

"żal i ból"

Cholernie ciężko jest wybierać, więkrzość z podanych gier jest po prostu świetna.

Pozwole sobie dodać, żal, ból i większość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurde miałem twardy orzech do zgryzienia- ale w końcu zagłosowałem na Planescape: Torment, a Guild Wars jeszcze trochę musi na siebie popracować ;]

Ale już widzę, że mogę żałować, że nie zagłosowałem w poprzedniej ankiecie- BG2 wygrałoby o jeden głos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować