Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania gry LOTR: Conquest

48 postów w tym temacie

Ja to kupuje prawie ze tylko i wylacznie na aukcjach. Mam konsole i sry wielkie, ale mam placic 200zl za gierke, ktora moge wyrwac za 120-140zl na allegro? Glupi nie jestem. GTA IV tez sobie kupie oryginalne, ale kiedy cena na allegro spadnie do 40-60zl.
EDIT: Mertiohn
GTA IV juz przeszedlem na konsoli. Z piratem na PC to bym tylko zobaczyl jak chodzi u mnie na kompie i czy warto kupowac. Jesli bedzie chodzilo zle to kupie znowu na konsole (juz na niej mialem, ale sprzedalem. Mialo to miejsce przed premiera na PC i aferami dotyczacymi wymagan sprzetowych tej gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 14:12, TobiAlex napisał:

I najważniejsze - grałeś w ogóle w Conquet? Widziałeś te rozległe tereny? Widzę, że nie.

Ach, te olbrzymie połacie terenu, na których toczą się epickie bitwy między dwiema... ...8''mio osobowymi armiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bierzesz pod uwagę tylko grafikę to powodzenia.Wez pod uwagę wielkość świata,ilość budynków,samochodów,przechodni,i natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika może nie zaje** ale super się gra grałem w demo na X-klocku :) fajna gra . Najlepsza z wszystkich gier z tematyka śródziemia ;) może nawet kupię;P ale nie wiem ;P ale jak stanieje na x-klocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmm nie mogę się doczekać Conquesta :D mam nadzieję, że nie będzie to tylko nawalanka jka Powrót Króla ;] i może na moim nowym kompku pójdzie w okolicach max detali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez gralem w demo na konsoli i powiem tyle: nie powala. Gameplay''owo to slabiak, system walki jest niedopracowany, cala gra taka nijaka. Demko oceniam na max 7 / 10. Poki co za najlepsza gre osadzona w srodziemu uwazam powrot krola. Szczerze polecam zagrac w ta gre, dla tych, co jeszcze nie grali. Swietna gra, grafika tez jak na dzisiejsze standarty nie jest najgorsza (nie kluje w oczy). Do tego jeszcze coop (cala gierke mozna przejsc z kumplem siedzacym obok). Ukonczylem ja moze z 10 razy, naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by się nie działo producenci kart graficznych mogą spać spokojnie; pecety jak i konsole w końcu też muszą na czymś jechać. Inna sprawa to półka cenowa. Coraz częstszy brak optymalizacji i wydawanie bet jako pełnoprawnych produktów to IMO wynik wyścigu chorych szczurów, który napędzają marketingowcy i księgowi - każdy dzień produkcji kosztuje, każde przełożenie terminu wymaga korekty polityki wydawniczej i marketingowej, a zatem żmudne układanie grafika od nowa. Tak czy siak powtórki z GTA IV będą mścić sie na wydawcach straszliwie - po prostu ludzie tytuł oleją i zła fama pójdzie w Internet. I co wtedy? No cóż, winni są piraci - jak zawsze zresztą. Czy to jednak znaczy, że rynek upadnie i ludzie całkowicie przerzucą się na konsole? Nie, bo po pierwsze - na konsolach pewne gatunki gier są praktycznie nieobecne, a po drugie - bo luki po wydawcach i ich tępych prezesach, będą zapełniane przez młode wilki głodne sukcesu. Natura nie znosi próżni. Nic tak nie przemawia do wyobraźni jak 128 milionów pecetów kupowanych każdego roku również z myślą o graniu. I właśnie taka jest stawka. Przekonać jak najwięcej użytkowników do swojego produktu. Wyśrubowane wymagania sprzętowe na pewno perswazji nie służą. Brak optymalizacji i niedoróbki w sektorze gier wysokobudżetowych to kardynalny błąd w zarządzaniu jakością.

Odnośnie do coraz wyraźnej tendencji rezygnacji z dem: trudno powiedzieć, na ile jest to kwestia lenistwa, marketingowej ostrożności ("lepiej nie ryzykować przedwczesnych ocen"), faktycznych problemów ("Nie mogliśmy przenieść otwartego świata") i wydatków ("zrobienie dema też przecież kosztuje"). Przyszłość pokaże, na którą stronę lina zostanie przeciągnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy z Celeronem 3,3 GhZ mi pójdzie? Resztę wymagań spełniam (mam 1 GB, ale i tak dokupuje drugi)? Tak więc bardzo proszę o odpowiedź, bo niezbyt się znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że sobie pogram a tu... mam p4 3,2 GHz, 2GB ramu i kartę 7600gt... ech... raczej przez najbliższe 4 lata nie planuje zmiany sprzętu bo mam inne obiekty zainteresowań. cóż, grę wpisuję na listę tych, w które pogram.. może za 5 lat :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, gra w której na trailerze Uruk skakał po Encie. A myślałem, że po kampanii Dobra z pierwszego BfME nie da rady bardziej szmacić Śródziemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:35, Enqore napisał:

artix84 nie umiesz czytać?? przeciez na górze są minimalne wymagania...

czytać umiem, ale chciałem się poradzić czy pojdzie czy raczej nie ryzykowac kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 22:35, Bambusek napisał:

Ja bym powiedział, że pójdzie. Ale gra nie jest warta tych 130 zł, jakie zapewne wydawca
sobie za nią zażyczy.


Ale jak doliczysz SecuROM, to już jest tyle warta. Spyware gratis. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym sobie w Conquest''a. Mam bardzo miłe wspomnienia po Battlefrontcie. Tyle że niedługo ma wyjś jeszcze parę innych świetnych gier. Disciples 3 i Dragon Age:Origins :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować