Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wkurzony na grę? Spal magazyn w starym, południowokoreańskim stylu..

36 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 19:30, Vojtas napisał:

Podpalenie ostatniego piętra. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Dobra, ale ten styl jest podobno stary, są jakieś inne przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:33, hans olo napisał:

> Podpalenie ostatniego piętra. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Dobra, ale ten styl jest podobno stary, są jakieś inne przypadki?


Oczywiście, ale nie wymienię ich. Nie studiowałem Podstaw Piromanii, który to przedmiot jest na pierwszym roku wyższych szkół pożarnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:30, Vojtas napisał:

> A jaki to jest "stary południowokoreański styl"? Nie bardzo rozumiem :)

Podpalenie ostatniego piętra. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.


Nigdy w życiu starając się logicznie wywnioskować z tego artykułu co oznacza "stary południowokoreański styl" nie wpadłbym na to, że jest to podpalenie ostatniego piętra. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia jak do tego doszedłeś. Jeżeli stary, to od kiedy to podpala się akurat ostatnie piętro... no i dlaczego niby tylko w południowej Korei? :)
---
OMG. Ludzie byli chorzy, są chorzy i będą chorzy. Jak dla mnie to nie ma to nic do tego, że gościu zagrał w jakąś grę. Po prostu mu się nudziło. Nie widząc żadnych wypowiedzi ciężko jest określić, czy była ta sytuacja faktycznie spowodowana tym, że chłopak przegrał. Co więcej o ile to zdarzenie faktycznie miała miejsce, to uważam, że to z grą jest nieco naciągane, podchodzi wręcz pod wymówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 21:14, Bajta2 napisał:

Miał w statach w Starcrafcie 100 przegranych na 10 wygranych to go koledzy wyśmiali i
się wkużył :p


Wyskoczyło mu "Utrata Synchronizacji z pozostałymi graczami" jak mi wczoraj na klanówce w RA3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:52, Choinix napisał:

> > A jaki to jest "stary południowokoreański styl"? Nie bardzo rozumiem :)
> Podpalenie ostatniego piętra. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Dnia 05.01.2009 o 19:52, Choinix napisał:

Nigdy w życiu starając się logicznie wywnioskować z tego artykułu co oznacza "stary południowokoreański
styl" nie wpadłbym na to, że jest to podpalenie ostatniego piętra. Prawdę mówiąc nie
mam pojęcia jak do tego doszedłeś.


Zajcew wyraźnie to napisaU.

Dnia 05.01.2009 o 19:52, Choinix napisał:

Jeżeli stary, to od kiedy to podpala się akurat ostatnie piętro...


Ostatnie piętro podpala się zapewne od dawna, ale tu chodzi o czas, kiedy wykształciła się ta swego rodzaju tradycja - czyli chodzi o moment, gdy ludzie zaczęli świadomie stosować tego typu akcje. Tak jak pisałem Hansowi, takich szczegółów nie znam - gdyby znalazł się tu jakiś student pożarnictwa, to pewnie by nam nieco rozjaśnił (rozświetlił?) sprawę. O ile oczywiście był na tym wykładzie.

Dnia 05.01.2009 o 19:52, Choinix napisał:

no i dlaczego niby tylko w południowej Korei? :)


Słuszne spostrzeżenie - chodzi o koreański styl w ogóle. Tradycja nowa nie jest, a Korea podzielona zaledwie od 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl to serwis o dwóch twarzach - z jednej strony da się natrafić na ciekawy i złożony artykuł Myszastego, a z drugiej kolejną wypocinę "Zajcewa". Przynajmniej obrazek wywołał jakieś "he he".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie i tak lepiej spalić pusty magazyn niż kolegę na boisku szkolnym jak to kiedyś zrobił pewien skośnooki (bez obrazy ale nie pamiętam dokładnie z jakiego kraju) fan WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MazuroV: lepsze to niż trafić na serwis gdzie są same "wypociny" :)
@Doktor14: pewnie niewielki zapas Starcraft2 "Gold" na wypadek "Asian Invasion" :D

Przydałoby sie napisać co było w tym magazynie.
Można dywagowac że, gdyby miał te parę latek więcej to by tylko zgromadzi materiały i by mu złośc przeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak koles z Korei to odrazu naszedl mi na mysl straccraft:P a nie wow:P poza tym na obrazku jest:D fajne show w tv robia z tej gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zergling rush, kafejkowy Last Man Standing w rzeczywistości i furia doprowadzająca przegranego na skraj szaleństwa.

Witajcie w Korei Południowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny dowód na to, że głupota nieletnich graczy, a tym bardziej - jak widać - skośnookich graczy, nie zna granic. xD Co jak co, ale są przecież znacznie lepsze metody na odreagowanie frustracji spowodowanej braku umiejętności grania, np. sporty bardziej ekstremalne, niż piromania. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Korei ludzie umierają grając w Starcrafta, czy inne tego typu produkcje, a i widać zaczyna się trend palenia magazynów... ;)

Widać, że nastolatkowi puściły nerwy i nie wytrzymał już - zachowanie po prostu śmieszne. Zapewne teraz ma nieźle nagrabione, a straty w wysokości 9 tysięcy złotych dla jego rodziny to zapewne niemiła niespodzianka. Ja tam jednak pozostanę przy wulgaryzmach, to mi wystarczy aby wyrazić swoją złość ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować