Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Warhammer 40,000: Dawn of War II Edycja Kolekcjonerska

59 postów w tym temacie

Dodatki w kolektorce niezwykle marne, jak na standardy CDP. Mogli już dać jedno wydanie z całym contentem + metalbox+ wydanie podstawowe.
Teraz pozostaje pytanie, co będzie wchodziło w skład standardowego wydania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Nie wiedziałem, że Space Marines mają za zadanie zniszczenie Imperatora O.o

"jeden z czterech ekskluzywnych dodatków"
Czym dokładnie jest ten dodatek? Ten schemat kolorystyczny tylko czy coś jeszcze?

Cóz... nie mogę nie zgodzić się z Lexem - jak na CDP, to DoW 2 EK jest mizerne.
Przy okazji dołączam się do pytania: co wchodzi w skład EP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Użytkownik zleciał z krzesła
Usiadł z powrotem]

A niech was Inkwizycja zeżre, pokonac Imperatora?? gasp...

No dobra a tak już poważniej - wydanie EK bardzo biedne, za takie mikrododatki to trochę dużo. Jeszcze mniej rozsądne wydaje się sprzedawanie sie tego w czterech zestawach oddzielnie.

Nie lepiej te cztery w jednym EK+figurka albo t-shirt albo OST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:19, Spector 109948 napisał:

[Użytkownik zleciał z krzesła
Usiadł z powrotem]

A niech was Inkwizycja zeżre, pokonac Imperatora?? gasp...

No dobra a tak już poważniej - wydanie EK bardzo biedne, za takie mikrododatki to trochę
dużo. Jeszcze mniej rozsądne wydaje się sprzedawanie sie tego w czterech zestawach oddzielnie.

Nie lepiej te cztery w jednym EK+figurka albo t-shirt albo OST?


Z tego co widziałem to w sieci jest też jeden box ze wszystkim około 100$. Poza tym to chyba odgórne zalecenie THQ bo wszędzie są wydane identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słabe wydanie tylko bezsensowne.
Figurki? To przecież nonsens. Gracz komputerowy (większość) nie uprawia gier figurkowych i na odwrót.
Na początku się zaciekawiłem i ucieszyłem że zmienię pre-order ze zwykłej wersjii na kolekcjonerską, ale po prostu na ch**olerę mi jakieś figurki? :/ Zamiast dobrej książki/map/leksykony/miniaturki/pudełka/PODKŁADKI POD MYSZKĘ/ czego tam innego + pare plakatów to jakieś figurki.
No po prostu to nie tak panowie, to nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to ta edycja nie jest robiona przez CDP tylko przez THQ. To po pierwsze. Po drugie to NIE jest CE ;] CE kosztuje ok 100$ (ok 310zł.) i zawiera:

* Warhammer 40,000: Dawn of War II Game
* "Purifier of Tombs" Plasma Gun
* "Honored Silence" Sniper Rifle
* "Snarl of Wolf" Chainsword
* 4 exclusive metallic colours (Scaly green, Platinum, Golden Purple, Metallic Red)
* Blood Ravens Battle Standard
* "Scourge of Xenos" Heavy Bolter
* 1 unique chapter "Marauders"

Poprawcie mnie jeśli się mylę ;)

EDIT: widzę, że nat mnie uprzedził...

EDIT2:
ArreatPL - to, że Ty nie zbierasz Warhammera nie znaczy, że nikt go nie zbiera ;] I gdzie ty tam masz w zestawie figurki ? o.O

20090114203221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:32, ArreatPL napisał:

Nie słabe wydanie tylko bezsensowne.
Figurki? To przecież nonsens. Gracz komputerowy (większość) nie uprawia gier figurkowych
i na odwrót.
Na początku się zaciekawiłem i ucieszyłem że zmienię pre-order ze zwykłej wersjii na
kolekcjonerską, ale po prostu na ch**olerę mi jakieś figurki? :/ Zamiast dobrej książki/map/leksykony/miniaturki/pudełka/PODKŁADKI
POD MYSZKĘ/ czego tam innego + pare plakatów to jakieś figurki.
No po prostu to nie tak panowie, to nie tak!


Musisz mi polecić swojego dealera, bo nigdzie nie zauważyłem wzmianki o figurkach. Choć to w sumie słaba bania, wolałbym widzieć latające dinozaury czy coś. :o
Nie narzekajcie ludzie na CD(pro)Projekt, bo taka edycja jest wydawana na całym świecie. To, że jest biedna i nikt jej nie będzie chciał kupować to już zasługa THQ. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga szybko się to biedne "cholerstwo" rozeszło. Dobrze, że załapałem się na zestaw Niszczyciela. :)
@ArreatPL
Jak kilku poprzedników, cieszyłbym się z figurki (najlepiej niepomalowanej). Kiedyś grałem w bitewniaka, potem sprzedałem figurki (największy błąd w życiu ever), a teraz chętnie postawiłbym na półce SM-a, Orka, nawet Tyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Dostajesz grę w metalowym pudełku + dodatkowy content (dodatki) w grze - dodatkowe bronie, zbroje i mapkę do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowódco! Przeistocz swój komputer w elektroniczne centrum dowodzenia! Twoim zadaniem będzie zniszczenie Imperatora i ochrona ludzkości. Zapisz swoje imię na kartach historii galaktyki.

Jak już w powyższych komentarzach zauważono...
Strach, żal, rozpacz, potępienie!! Aaaaach!! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:46, Wielki Bubba napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić co daje ta EK ? Jakiś wyjątkowy wygląd dla jednostek, czy o co
chodzi ?


To, że jeden z Twoich bohaterów w grze dostanie niesamowicie niesamowity ekwipunek. Do tego dostaniesz jeden śmieszny kolorek do Twojej armii oraz jedną śmieszną mapę do gry. A, oczywiście jeszcze metalowe pudełko (ale to już niestety nie do gry) w którym będziesz mógł trzymać szmaty do podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich czterech edycji - mam nakład wyczerpany :)

trochę lipa z tą edycją - blaszane pudło i bajerki w grze. Dali by jakiś tshirt czy coś. Czekam na KONKRETNE info nt. zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:49, Lex napisał:

Swoją droga szybko się to biedne "cholerstwo" rozeszło. Dobrze, że załapałem się na zestaw
Niszczyciela. :)
//ciach ciach ciach//


Jak świeże bułeczki :)
Też zamówiłem Niszczyciela. Wyszedłem z założenia, że w razie czego anuluję zamówienie i już :D
Swoją drogą, ciekaw jestem ile sztuk tego "EK" było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:55, WoytaZ napisał:

Jak świeże bułeczki :)

Pobili rekord Company of Heroes ES (Wieśka nie liczę, bo na niego zbyt wiele osób czekało :P),mktóry rozszedł się w 2. dni, w nakładzie 400 egzemplarzy.

Dnia 14.01.2009 o 20:55, WoytaZ napisał:

Swoją drogą, ciekaw jestem ile sztuk tego "EK" było.

Pewnie po 10, może 20 sztuk na każdą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:55, WoytaZ napisał:

> Swoją droga szybko się to biedne "cholerstwo" rozeszło. Dobrze, że załapałem się
na zestaw
> Niszczyciela. :)
> //ciach ciach ciach//

Jak świeże bułeczki :)
Też zamówiłem Niszczyciela. Wyszedłem z założenia, że w razie czego anuluję zamówienie
i już :D
Swoją drogą, ciekaw jestem ile sztuk tego "EK" było.


Widać maleńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować