Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Warhammer 40,000: Dawn of War II Edycja Kolekcjonerska

59 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2009 o 22:38, EmperorKaligula napisał:

to co "sokole oko" lubi najbardziej. Dobry pancerz, karabin snajperski i strzelba, a
więc wszystko co przyda się w precyzyjnym rażeniu przeciwnika na odległość.

eeee... chyba kogos poniosla fantazja, po cholere snajperowi/zwiadowcy "dobry pancerz"
? to nie on na klate przyjmuje ataki wrogo...


I tak wszyscy Marynarze są pozakuwani w te puszki równo. ;) Ale racja, tekst trochę odbiega od profesjonalizmu, że tak powiem. :)
BTW - może o tym "zniszczeniu Imperatora i ocaleniu ludzkości" to pisali:
a) mając najpierw na myśli Chaos, później SM (różne cele dwóch ras zawarte w jednym zdaniu)
b) o Imperatorze Palpatinie, którego rzeczywiście chcieli ukatrupić, by uratować to i owo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 22:48, Elkhwind napisał:

No i na co komu pre-order aby otrzymać grę 2 dni przed premierą?


O ile dojdzie. Wciąż mam w pamięci pre-orderowanie Guild Wars: Nightfall... No, ale wtedy to się działo. A poza tym to pewnie chodzi o to uczucie satysfakcji, że mam coś, czego nie ma - a by chciało i na to czeka - dużo ludzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko, że już nakład wyczerpany... trzeba było mi na maila napisać, albo lepiej na gg, że wrzucacie EK już, bo tak to trochę wkurzony jestem, że mnie to ominęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szok :), czekaliśmy, czekaliśmy i wyczerpała się w 15min to trzeba było chyba spać na tej stronie, a nikt nawet nie zapowiedział ze dzisiaj o godzin będzie to dostępne. W sumie nie wiem co mam o tym sądzić, z jednej strony EK max do d... chyba gorszego wydania to CDP nie wydało nigdy pod znakiem EK. Z drugiej strony nakład tego i ilość jeśli w ogóle był, bo może był wirtualnie :P świadczy że CDP zdawało sobie sprawę, że ta wersja mocno jest do d... No nic i tak bym zamówił, ale nie dać nawet koszulki to jest szok!, nie mówiąc o audio, figurce, jakimś artbooku. Przypomina mi to wydanie EK GoW2 ale przynajmniej tam był złoty karabin do rozgrywki online

Przykre i smutne :(
Pozdrawiam
Alek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby produkt ten został nazwany "Edycją Rozszerzoną", uważałbym, że zakrawa to na żart, ale że nazwano go "Edycją Kolekcjonerską", to to już jest zwykła kpina w moim przekonaniu. Szkoda, bo akurat CD-Projekt przyzwyczaił mnie, że do wydań EK podchodzi dość profesjonalnie.

Wątpię, czy zawartość tego wydania jest faktycznie warta tych 20 złociszy więcej od wydania podstawowego - dlatego niezmiernie się dziwię nie tylko wyczerpanemu nakładowi (Nawet, jeśli był niewielki), ale przede wszystkim temu, że w komentarzach pojawiają się głosy osób, które by tę EK chętnie zakupiły ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

wszystkie edycje Warhammer 40,000: Dawn of War II E Limitowanej są dostępne, wczorajszy błąd został naprawiony, rownież ten z nazwą edycji :) przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla gracza który po prostu chce zagrać w tą grę, cena w wysokości 100 złotych jest sporym wydatkiem, ale już dla fana DoW-a są to rozsądnie zainwestowane pieniądze i chyba zaliczam się właśnie do tej drugiej grupy. Natomiast zapaleni fani, jak najbardziej powinni kupić jedną z tych Edycji Limitowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki nawet ciekawe, ale aż takim fanem gadżetów nie jestem, by wydać na nie 120 zł. Wystarczy mi "podstawka", ale kupię ją dopiero po premierze, gdy pojawią się opinie graczy - recenzje w czasopismach już od dawna nie są dla mnie miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to jednak można jeszcze zamówić sobie wersję limitowaną w metalowym pudełku, super. Ale już nie super jest brak możliwości zamówienia tejże edycji , z możliwością odbioru osobistego w sklepie gram.pl w metrze Centrum. Ponoć dopiero od 1 lutego będzie można w ten sposób zamawiać. Mam nadzieję, że do tego czasu zostaną jakieś egzemplarze edycji limitowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee. Bonus w tej edycji polega na tym że dostajemy w grze dodatkowe uzbrojenie dla jakiejś jednostki??? Jak pierwszy raz to zobaczyłem wczoraj to myślałem że figurkę dostajemy.:/

Edit: Dobrze chociaż że dali metalowe pudełko to najważniejszy element w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie i to ultra szybko chciałbym dostać odpowiedź, bo zaraz nawet te fajne metalki znikną. Czy będzie wersja EK, czy mega fail i dostajemy pudełko na kanapki za 20 pln. W sumie jak żona kupuje kubek za 150 to ja mogę mieć pudełko na kanapki za 20 hehe - a tak na poważnie te mega wydanie DoWII kończy się na tym ?

Pozdrawiam
Alek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem niedawno EK w saturnie i musze powiedziec ze jestem zalamany.Plyta jest kompletnie porysowana .Nie wiem jak to jest mozliwe i kto jest odpowiedzialny za pakowanie.U kumpla podobny problem z tym ze plyta byla zle wytloczona.Moze to i tylko kawal plastiku ale nie po to place te 140zl zeby jezdzic i wymieniac.Nie pierwszy raz sie z tym spotykam bo z gears of war bylo tak samo.Dwa razy musialem to reklamowac a zeby bylo smieszniej 2 egzemplarz mial plyte popalcowana.No i oczywiscie ta piekna plomba "masz gwarancje ze nikt wczesniej tego nie otwieral" - kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę płytka nie jest Ci do niczego potrzebna, bo mając oryginalny klucz grę możesz ściągać przez Steam''a bez ograniczeń. Ale rozumiem, że niesmak pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rownie dobrze moge kupic sam serial za grosze od jakiegos dziada na allegro ale nie o to chodzi.Moglbym nawet kupic zwykla wersje za 99 ale chce EK bo potem sobie postawie za gablotka obok antologii w40k,niewazne.Problem w tym ze place te 140 zl i mam prawo wymagac ze to za co zaplacilem jest w stanie takim jakim ma byc.Przeciez jak np zamowie auto i po miesiacu oczekiwania pojde do salonu a tu porysowany lakier i jakies plamy a sprzedawca mi na to " no przeciez jezdzi " to bym go wysmial i sobie poszedl.Nikt nie zwraca na to uwagi wiec dystrybutor tez to nie obchodzi gdzie tloczy plyty i w tym chyba lezy caly problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować