Zaloguj się, aby obserwować  
plobek

Żużel lub jak kto woli speedway

534 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 16:09, szypek26 napisał:

> witam , dzisiaj nasza reprezentacja zdobyła srebrny medal DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW
ŚWIATA
> NA ŻUŻLU :D:) Co sądzicie o postawie naszych zawodników , czy mogło być lepiej ,
czy
> wszyscy dobrze pojechali no i ogólnie co sądzicie ...
co za spam....
jak "wszyscy dobrze pojechali" skoro Walasek zdobył chyba 5 punktów, podobnie jak Rune
"Polak" Holta?!!
jak chcesz zaprosić do dyskusji, to może sam byś się najpierw wypowiedział?

Jaki znów Spam ? Dobra . Mogło być o wiele lepiej , ale cóż Walasek i Holta zawiedli , tym bardziej że dzisiaj Walasek w Rzeszowie 18 punktów ... bez komentarza , mogło być złoto ale jest srebro i jest ok :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srebro też dobre, ale apetyt był na złoto :P Mnie jednak bardziej cieszy kolejna wygrana Polonii Bydgoszcz (55:35) z GTŻ Grudziądz na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:53, Szperacz Robson napisał:

Srebro też dobre, ale apetyt był na złoto :P Mnie jednak bardziej cieszy kolejna wygrana
Polonii Bydgoszcz (55:35) z GTŻ Grudziądz na wyjeździe.

No to witam , jestem z Bydgoszczy , też kibicuje Polonii , jest coraz bliżej awansu :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:53, Szperacz Robson napisał:

Srebro też dobre, ale apetyt był na złoto :P Mnie jednak bardziej cieszy kolejna wygrana
Polonii Bydgoszcz (55:35) z GTŻ Grudziądz na wyjeździe.

No, szczególnie, że nasi na wyjazdach nie jeżdżą specjalnie, o czym świadczy porażka z Daugavpils. To, że też jestem z Bydgoszczy to wiesz:D Co do DMŚ - szkoda upadku Walaska przed jego pierwszym biegiem, po którym już się nie pozbierał i defektu Holty w środku zawodów, to wg mnie były elementy decydujące o braku złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 20:00, Maka1992 napisał:

> Srebro też dobre, ale apetyt był na złoto :P Mnie jednak bardziej cieszy kolejna
wygrana
> Polonii Bydgoszcz (55:35) z GTŻ Grudziądz na wyjeździe.
No, szczególnie, że nasi na wyjazdach nie jeżdżą specjalnie, o czym świadczy porażka
z Daugavpils. To, że też jestem z Bydgoszczy to wiesz:D Co do DMŚ - szkoda upadku Walaska
przed jego pierwszym biegiem, po którym już się nie pozbierał i defektu Holty w środku
zawodów, to wg mnie były elementy decydujące o braku złota.

ja nie wiem jak można takie zawody w wykonaniu organizatorów no aby prądu wieżyczce sędziego zabrakłó i tor też był dziurawy ze srebra można się cieszyć chociaż mogło być złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:08, W.S.A.D napisał:

A ja jestem z Częstochowy i mimo iż żużlem się NIE interesuje, to czasem na meczyk Włókniarza
pójdę:)

dotychczas ja znałem ludzi takich kochali żużel i regularnie chodzili albo nie lubili i nie chodzili ja gdy miałem 3lata to po raz pierwszy byłem na meczu w Lublinie to od wtedy chodze regularnie i kocham ten sport a ty mieszkasz w mieście z sukcesami w tej dziedzinie sportu szkoda że w Lublinie tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że kibicuję Włókniarzowi Częstochowa (mieszkam nieopodal Cz-wy) to takiego pogromu nad Unibaxie Toruń się nie spodziewałem. Tylko kto się spodziewał. Początek sezonu był w wykonaniu "Lwów" dość mizerny, ale potem już było tylko lepiej. Jesteśmy liderami, a po ostatnim tryumfie jasne jest że będziemy walczyć o złoto w tym sezonie. Oby tylko się jakieś kontuzje nie pojawiły w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:37, paweusz napisał:

Mimo, że kibicuję Włókniarzowi Częstochowa (mieszkam nieopodal Cz-wy) to takiego pogromu
nad Unibaxie Toruń się nie spodziewałem. Tylko kto się spodziewał. Początek sezonu był
w wykonaniu "Lwów" dość mizerny, ale potem już było tylko lepiej. Jesteśmy liderami,
a po ostatnim tryumfie jasne jest że będziemy walczyć o złoto w tym sezonie. Oby tylko
się jakieś kontuzje nie pojawiły w drużynie.

no ja też się nie spodziewałem takiego pogromu włókniarz wedłog mnie będzie walczył o msc 1-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:37, paweusz napisał:

Mimo, że kibicuję Włókniarzowi Częstochowa (mieszkam nieopodal Cz-wy) to takiego pogromu
nad Unibaxie Toruń się nie spodziewałem. Tylko kto się spodziewał. Początek sezonu był
w wykonaniu "Lwów" dość mizerny, ale potem już było tylko lepiej. Jesteśmy liderami,
a po ostatnim tryumfie jasne jest że będziemy walczyć o złoto w tym sezonie. Oby tylko
się jakieś kontuzje nie pojawiły w drużynie.

Czytałem w lokalnej gazecie, że to z powodu niedopasowanego toru. Z Torunian pasował tylko Andersenowi, a za to z włókniarza prawie każdemu - "zbyt twardy i jakby śliski". No, a klubowi koledzy od Duńczyka rad przyjmować nie chcieli, m.in. Wiesław Jaguś, który przecież zna ten tor prawie 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 17:37, Maka1992 napisał:

> Mimo, że kibicuję Włókniarzowi Częstochowa (mieszkam nieopodal Cz-wy) to takiego
pogromu
> nad Unibaxie Toruń się nie spodziewałem. Tylko kto się spodziewał. Początek sezonu
był
> w wykonaniu "Lwów" dość mizerny, ale potem już było tylko lepiej. Jesteśmy liderami,

> a po ostatnim tryumfie jasne jest że będziemy walczyć o złoto w tym sezonie. Oby
tylko
> się jakieś kontuzje nie pojawiły w drużynie.
Czytałem w lokalnej gazecie, że to z powodu niedopasowanego toru. Z Torunian pasował
tylko Andersenowi, a za to z włókniarza prawie każdemu - "zbyt twardy i jakby śliski".
No, a klubowi koledzy od Duńczyka rad przyjmować nie chcieli, m.in. Wiesław Jaguś, który
przecież zna ten tor prawie 20 lat.


Nie no Jaguś to już wielka ,,gwiazda" i takiego chłystka nie będzię się słuchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:49, Młody miro napisał:

Nie no Jaguś to już wielka ,,gwiazda" i takiego chłystka nie będzię się słuchał

Ja ci powiem, że są wg mnie na równi, a w Toruniu Jaguś nawet lepszy. Tylko faktem jest tor, gdyby jechali w Danii i to Jaguś sobie dobrze dopasował motocykl do toru, a Andersen nie, to byłoby podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:37, paweusz napisał:

Mimo, że kibicuję Włókniarzowi Częstochowa (mieszkam nieopodal Cz-wy) to takiego pogromu
nad Unibaxie Toruń się nie spodziewałem. Tylko kto się spodziewał. Początek sezonu był
w wykonaniu "Lwów" dość mizerny, ale potem już było tylko lepiej. Jesteśmy liderami,
a po ostatnim tryumfie jasne jest że będziemy walczyć o złoto w tym sezonie. Oby tylko
się jakieś kontuzje nie pojawiły w drużynie.

To w jakiej miejscowości mieszkasz? może znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:37, paweusz napisał:

Mimo, że kibicuję Włókniarzowi Częstochowa (mieszkam nieopodal Cz-wy) to takiego pogromu
nad Unibaxie Toruń się nie spodziewałem. Tylko kto się spodziewał. Początek sezonu był
w wykonaniu "Lwów" dość mizerny, ale potem już było tylko lepiej. Jesteśmy liderami,
a po ostatnim tryumfie jasne jest że będziemy walczyć o złoto w tym sezonie. Oby tylko
się jakieś kontuzje nie pojawiły w drużynie.

Tamten mecz to po prostu protest zawodników Unibaxu , trenerem szkółki dla młodzieży został były mechanik Ryana Sullivana , a Janek Ząbik objął chyba jakąś inną funkcję . Jeśli powróci Jan Ząbik , wtedy to Unibax zacznie jeździć na swym normalnym poziomie . Pozdro dla ciebie paweusz , BKS&CKM&GKM na zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:41, Młody miro napisał:

> Mimo, że kibicuję Włókniarzowi Częstochowa (mieszkam nieopodal Cz-wy) to takiego
pogromu
> nad Unibaxie Toruń się nie spodziewałem. Tylko kto się spodziewał. Początek sezonu
był
> w wykonaniu "Lwów" dość mizerny, ale potem już było tylko lepiej. Jesteśmy liderami,

> a po ostatnim tryumfie jasne jest że będziemy walczyć o złoto w tym sezonie. Oby
tylko
> się jakieś kontuzje nie pojawiły w drużynie.
no ja też się nie spodziewałem takiego pogromu włókniarz wedłog mnie będzie walczył o
msc 1-4

Włókniarz będzie walczył o mistrzostwo Polski ... tak będzie , zobaczycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 20:16, heaton 1992 bdg napisał:

Włókniarz będzie walczył o mistrzostwo Polski ... tak będzie , zobaczycie .

Wątpię. Bardziej liczyłbym na Unię, albo na Apator za ich poprzednie występy. Osobiście cieszyłbym się, gdyby Falubaz był wyżej od gorzowskiej Stali pod koniec sezonu. Nawet chciałbym, aby Myszka Miki walczyła o puchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 20:59, Earthshaker napisał:

> Włókniarz będzie walczył o mistrzostwo Polski ... tak będzie , zobaczycie .
Wątpię. Bardziej liczyłbym na Unię, albo na Apator za ich poprzednie występy. Osobiście
cieszyłbym się, gdyby Falubaz był wyżej od gorzowskiej Stali pod koniec sezonu. Nawet
chciałbym, aby Myszka Miki walczyła o puchar.

Myszka Miki to w pierwszej czwórce na pewno nie będzie , Unia - nie liczyłbym na to , to może być sezon Kujawsko-Pomorskich klubów , Polonia awansuje , Unibax mistrza może zdobędzie ale tak jak pisałem wcześniej Złomrex powalczy o awans , w sumie wolę Czewę bo mamy z nimi zgodę , ale cóż pożyjemy zobaczymy kto wygra Ligę :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 22:36, heaton 1992 bdg napisał:

Myszka Miki to w pierwszej czwórce na pewno nie będzie , Unia - nie liczyłbym na to ,
to może być sezon Kujawsko-Pomorskich klubów , Polonia awansuje , Unibax mistrza może
zdobędzie ale tak jak pisałem wcześniej Złomrex powalczy o awans , w sumie wolę Czewę
bo mamy z nimi zgodę , ale cóż pożyjemy zobaczymy kto wygra Ligę :):D

jeśli teraz wygramy z Apatorem (my - Falubaz) to w play offach może być ciekawie... ^^ i wtedy będą bardzo wyrównane play offy. nawet Gorzów, przed sezonem obśmiewany przeze mnie, spisuje się nad wyraz dobrze. Chociaż wydaje mi się, że akurat w tym zaskakująco dobra postawa PK-a
Niemniej PO zapowiadają się nieźle. Nawet, jeśli odpadniemy już w I rundzie

edit: łoł, pierwszy post w nowej randze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 20:16, heaton 1992 bdg napisał:

> > Mimo, że kibicuję Włókniarzowi Częstochowa (mieszkam nieopodal Cz-wy) to takiego

> pogromu
> > nad Unibaxie Toruń się nie spodziewałem. Tylko kto się spodziewał. Początek
sezonu
> był
> > w wykonaniu "Lwów" dość mizerny, ale potem już było tylko lepiej. Jesteśmy
liderami,
>
> > a po ostatnim tryumfie jasne jest że będziemy walczyć o złoto w tym sezonie.
Oby
> tylko
> > się jakieś kontuzje nie pojawiły w drużynie.
> no ja też się nie spodziewałem takiego pogromu włókniarz wedłog mnie będzie walczył
o
> msc 1-4
Włókniarz będzie walczył o mistrzostwo Polski ... tak będzie , zobaczycie .

szczeze mówiąc to i ja wolałbym żeby wygrała Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Czewa finał z Unibaxem , ja nie wiem czemu ale dużo ludzi nie lubi Polonii i Falubazu , nie mam pojęcia czemu tak się dzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować