Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2009 o 13:51, Furrbacca napisał:

> PS Niestety tak to już jest. Z GotW jest to samo, zamiast na GramSajta wszyscy głosują
na osoby...

Zasadniczo samą ideą wyboru forumowicza/forumowiczki, jest głosowanie na OSOBĘ. Więc
nie rozumiem gdzie tu miejsce na taką krytykę.
Jeśli chodzi o GotW - ja głosuję na gramsajt (większości zgłoszonych osób nawet nie kojarzę,
więc nie pozostaje mi tak naprawdę nic innego). Jak wspomniał KŁEJK - generalizowanie
nie jest oki :).


Źle zrozumiałeś. Chodzi o to, że w GotW dużo osób (wiadomo, że nie wszyscy - tak mi się powiedziało) głosuje na osobę nie na Sajta. W tym przypadku zaś na gramowicza, nie forumowicza. Przecież oczywistym jest, że w wyborach na forumowicz roku wybiera się osobę, bo niby co innego? Tylko, że konkretnie forumowicza, a nie gramowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 12:34, Justyna0987654 napisał:

Sama nie wiem po co się wybiera forumowicza i forumowiczkę. Według mnie to jest zbędne.

W sumie się zgodzę. Tym bardziej, że wielu naprawdę fajnych forumowiczów nie jest zgłaszanych a przecież nie powiesz komuś: "weź mi skombinuj sztab". Jak ktoś mnie lubi to fajnie, jak nie to trudno. Nie mam zamiaru płakać ;] Podejrzewam, że jest to tylko po to, żeby nas czymś zająć.

@@@rick90

Dnia 07.02.2009 o 12:34, Justyna0987654 napisał:

To już kwestia dogadania się z kandydatem co chcesz w zamian. ;)

Hmmm bo ja rok temu byłam w sztabie Gramowicza Roku :D Waaaaaalgieeeeerz!! Gdzie moja wypłata? :P Czekam i czekam a tu ni ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:38, mała16 napisał:

Hmmm bo ja rok temu byłam w sztabie Gramowicza Roku :D Waaaaaalgieeeeerz!! Gdzie moja wypłata? :P Czekam i czekam a tu ni ma xD


Wypłata? Jaka wypłata?
Musisz skontaktować się z szefem mojego sztabu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:39, walgierz napisał:

> Hmmm bo ja rok temu byłam w sztabie Gramowicza Roku :D Waaaaaalgieeeeerz!! Gdzie
moja wypłata? :P Czekam i czekam a tu ni ma xD

Wypłata? Jaka wypłata?
Musisz skontaktować się z szefem mojego sztabu ;P


Pewnie Jej chodzi o te pieniądze, co je miałem dla Ciebie przechować w bezpiecznym miejscu aż „wybory ucichną”. Dobrze wiesz które, przecież sam Ci doradzałem najlepsze tajne konto dopasowane do profilu defraudacji. Duży procent rocznie, pełna anonimowość, zysk bez ryzyka, breloczek gratis i takie tam. Nie wiem, jak mogłeś nie skojarzyć tak prostej... Aaaa... Załapałem: pozory. Publiczne wciskanie kitu. No tak, mogłem się wcześniej zorientować. Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:38, mała16 napisał:

Hmmm bo ja rok temu byłam w sztabie Gramowicza Roku :D Waaaaaalgieeeeerz!! Gdzie moja
wypłata? :P Czekam i czekam a tu ni ma xD


Uważaj, bo Walgierz stosuje tylko jedną walutę o trzech nominałach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 12:34, Justyna0987654 napisał:

Sama nie wiem po co się wybiera forumowicza i forumowiczkę. Według mnie to jest zbędne.

raczej trochę zbędne, bo jednak dobrze mieć takiego przedstawiciela, swoisty wzór na forum, to inni będą( a przynajmniej powinni być) porównywani do osoby z owym tytułem, chociaż, dla nie których nie liczy się podpis pod nickiem, tylko inne ważniejsze rzeczy, :P, ale mój kandydat i tak wygra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 11:42, kindziukxxx napisał:

/.../ ale mój kandydat i tak wygra,


Chciałeś powiedzieć nasz kandydat wygra :D
Dzisiaj pewnie się kampania jeszcze nie rozpocznie. Ja zaczynam się zastanawiać nad pierwszym postem do naszego wyborczego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 11:46, wdowiakm napisał:

Chciałeś powiedzieć nasz kandydat wygra :D


Właśnie, NASZ :)

Dnia 09.02.2009 o 11:46, wdowiakm napisał:

Dzisiaj pewnie się kampania jeszcze nie rozpocznie. Ja zaczynam się zastanawiać nad pierwszym
postem do naszego wyborczego tematu :)


Post już opracowany, przynajmniej tak wyczytałem, ale mogę się mylić, bo czytałem szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 11:48, hunter22 napisał:

Post już opracowany, przynajmniej tak wyczytałem, ale mogę się mylić, bo czytałem szybko :P

Twój post jest opracowany nie mój :P
Ja muszę coś wymyślić by był to post jedynie ogólny bez żadnych konkretów tak jak napisał to nasz dobry pisarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, poczekajcie z tą kampanią, bo ostatnio coś Laid Back mówil, że mało osób i nie bardzo się opłaca... zacznijcie działać jak będą wieści od zielonych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 11:46, wdowiakm napisał:

> /.../ ale mój kandydat i tak wygra,

Chciałeś powiedzieć nasz kandydat wygra :D
Dzisiaj pewnie się kampania jeszcze nie rozpocznie. Ja zaczynam się zastanawiać nad pierwszym
postem do naszego wyborczego tematu :)

tak , tak, nasz jedyny słuszny kandydat, ale ja juz psychologicznie nie wytrzymuje czekania na rozpoczęcie kampani, mogliby się już pospieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 12:08, kindziukxxx napisał:

tak , tak, nasz jedyny słuszny kandydat, ale ja juz psychologicznie nie wytrzymuje czekania
na rozpoczęcie kampani, mogliby się już pospieszyć :P


Chcąc niechcąć musze się zgodzić...powinni się pospieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o cierpliwość, zgłoszeń (prawidłowych) faktycznie przyszło malutko - ale w sumie może to oznaczać tylko bardziej zażartą walkę o głosy :]
Chwile trwa odsiewania dowcipnisiów i gramowiczów- analfabetów, ale jutro zapodam kandydatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:18, Laid back napisał:

Proszę o cierpliwość, zgłoszeń (prawidłowych) faktycznie przyszło malutko - ale w sumie
może to oznaczać tylko bardziej zażartą walkę o głosy :]
Chwile trwa odsiewania dowcipnisiów i gramowiczów- analfabetów, ale jutro zapodam kandydatów
;)


A można wiedzieć o której godzinie mniej więcej to się stanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 16:20, wdowiakm napisał:

A można wiedzieć o której godzinie mniej więcej to się stanie? :)


informacja na pewno jest ściśle tajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:57, Zakrzysiunio napisał:

informacja na pewno jest ściśle tajna :)


Również tak sądzę, ale żeby mi jutro nie zaczynali jak ja w robocie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 20:24, wdowiakm napisał:

> informacja na pewno jest ściśle tajna :)

Również tak sądzę, ale żeby mi jutro nie zaczynali jak ja w robocie będę :D


To się nazywa "naturalna eliminacja kandydatów".

Zawsze mogą ogłosić rozpoczęcie o 3:20 rano a zakończenie 4:50 (też rano). Wystawią przy okazji na próbę lojalność komitetu względem kandydata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 11:42, kindziukxxx napisał:

> Sama nie wiem po co się wybiera forumowicza i forumowiczkę. Według mnie to jest
zbędne.
raczej trochę zbędne, bo jednak dobrze mieć takiego przedstawiciela, swoisty wzór na
forum, to inni będą( a przynajmniej powinni być) porównywani do osoby z owym tytułem,
chociaż, dla nie których nie liczy się podpis pod nickiem, tylko inne ważniejsze rzeczy,
:P, ale mój kandydat i tak wygra,

Nie bądź taki pewny. Zawsze może pojawić się ktoś lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:50, mefiperes napisał:

Mnie to obojętne, o której to się zacznie- i tak mam ferie... ;)


Mnie w sumie również już obojętne ale chodziło mi o to żebym miał czas nad czymś pomyśleć ;D Chodzi o to, że jakby nie patrzeć jestem uwikłany w pewne sprawy i chciałbym być na czas rozpoczęcia kampanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować