Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Mam taką propozycje dla ekipy gram.pl,niech sprawdż ile osób głosowało na mefiperes''a ale z tego samego IP,to jest jedyny sposób aby dowiedzieć się kto oszukiwał,i te "podwójne głosy" bardzo proszę usunąć,i zobaczymy wtedy kto zwycięży...?:) Tak naprawdę i uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:22, xbit71 napisał:

> No to odejmij sobie te 6 punktów (...)
Czemu sześć?

Bo do tylu kont przyznał się Falki -_-''

@rafekx 12
Za dużo roboty, skończyło się, to tylko zabawa, to nasza wina, nie ma co dalej tego kontynuować. Niom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:24, rafekx 12 napisał:

Mam taką propozycje dla ekipy gram.pl,niech sprawdż ile osób głosowało na mefiperes''a
ale z tego samego IP,to jest jedyny sposób aby dowiedzieć się kto oszukiwał,i te "podwójne
głosy" bardzo proszę usunąć,i zobaczymy wtedy kto zwycięży...?:) Tak naprawdę i uczciwie.


Człowieku, nie rób ze mnie niewiadomo kogo! Może tak wszystkich od razu, co?
Nie rób z siebie Strażnika Teksasu, bo słabo ci to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to sposobu, przykro mi. Już kiedyś była podobna sytuacja- sam chciałem się dowiedzieć, czy ktoś się nie wspomaga- nie było takiej mozliwości.
----------
I radzę mądrości niektórych schować dla siebie, bo to naprawdę wpływa na reputację osób, którzy nie maczali w tym palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:31, mefiperes napisał:

Nie ma na to sposobu, przykro mi. Już kiedyś była podobna sytuacja- sam chciałem się
dowiedzieć, czy ktoś się nie wspomaga- nie było takiej mozliwości.

Nie ma na co sposobu? Toż to było pytanie retoryczne.... Chodzi o to żebyś nie pisał, że wystarczy odjąć 6 głosów i nadal będziesz nad Kłejkiem... A czemu akurat sześć? Przecież nie możesz wiedzieć ile nieuczciwych głosów poszło na twoje (i nie tylko twoje) konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja myślałem że w czasie kampanii były niezłe jaja. Teraz, po zakończeniu wyborów, są większe :D

PS:
@GeoT
bo nie wiem czemu ja miałbym na takie pytanie odpowiadać.
Dokładnie z tego samego powodu, dla którego stanąłeś w jego obronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tylko na moje? Odejmimy też innym, a co!
Tylko po 1- nie masz prawa nikogo oskarżać, żadnego kandydata, jeśli nie masz dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, wszyscy się teraz plują, że mefi miał głosy z multikont, to teraz kto jest ma czyste sumienie i jest PEWIEN, że nie dostał min. 2 głosów od jednego usera, niech podniesie rękę...Gdyby wygrał KŁEJK to do niego byłyby pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:37, mefiperes napisał:

A dlaczego tylko na moje? Odejmimy też innym, a co!
Tylko po 1- nie masz prawa nikogo oskarżać, żadnego kandydata, jeśli nie masz dowodów.

Weź dzieciaku (piszę dzieciaku, ponieważ zachowujesz się jak jakiś nieodrosły od ziemi szczeniak z podstawówki) naucz się czytać ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałem żeby głosy odjąć tylko tobie (gdzie w ogóle pisałem żeby odejmować jakieś cholerne głosy)? Przecież to ty napisałeś żeby odjąć Ci 6 głosów, a nie ja...
I kogo ja oskarżam? Napisałem tylko, że nie możesz pisać, że jedynie 6 głosów zostało Ci niesłusznie przyznanych gdyż takiej wiedzy nie posiadasz (może dostałeś 100 głosów z multikont, a może falconer sobie jaja robił i wszytsko było ok). Jak przeczytasz mojego posta (umiesz?) to zobaczysz, że nie napisałem, że tylko na ciebie nieuczciwie głosowano... albo nie... pogrubię Ci, bo nie znajdziesz: "Przecież nie możesz wiedzieć ile nieuczciwych głosów poszło na twoje (i nie tylko twoje) konto."
Weź się przejdź na świeżym powietrzu i ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2009 o 13:29, mefiperes napisał:

Człowieku, nie rób ze mnie niewiadomo kogo! Może tak wszystkich od razu, co?
Nie rób z siebie Strażnika Teksasu, bo słabo ci to wychodzi.


Jaki Strażnik Texasu?!Nie obrażaj Chucka Norrisa,ja nie robię z ciebie nie wiadomo kogo,ale przyznaj sam chciałbyś wygrać wiedząc że w 100% uczciwie i zasłużenie masz ten tytuł,prawda?A czy ja też mówie że to jest twoja wina że oddawano na ciebie głosy z multi kont?Nie,nigdy tak nie powiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybory są sfałszowane, lecz tego nie dało się uniknąć. :)

Z całą pewnością nie tylko ja zagłosowałem z kilku kont na mojego kandydata. Prawda jest taka, że tylko ja się do tego przyznałem, chciałem być uczciwy wobec forumowiczów. Uczciwie mówię - tym kontem zagłosowałem na Dianę (Dna16) a pozostałymi sześcioma oddałem głosy na mefiego.

Za rok proponuję utajnić wybory i umożliwić głosowanie osobom zarejestrowanym najpóźniej w ostatni dzień roku 2009. To powinno pomóc. Obecny brak jakichkolwiek zabezpieczeń wręcz zachęca do "cheatowania"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:57, JackXP PL napisał:

Z całą pewnością nie tylko ja zagłosowałem z kilku kont na mojego kandydata. Prawda jest
taka, że tylko ja się do tego przyznałem, chciałem być uczciwy wobec forumowiczów.

Nie tylko ty się do tego przyznałeś :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45339&pid=464
Ale moim zdaniem "psucie" innym zabawy to zwykłe chamstwo.... zresztą co ja tam wiem...

Edit: @down mefiperes
Jak już psiałem, naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikt (albo prawie) nikt nie oskarża Cię o nieuczciwość, nie miałeś wpływu na zachowanie innych osób.

>Panie, Panowie, Zwierzęta.
Czyżbyś porównywał niektórych do zwierząt? Jakoś nie widziałem, żeby się tu jakieś wypowiedziało...

Edit: @down Chaotizz: A co ja jestem? Jasnowidz? Napisał, że zagłosował to czemu mam nie wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie, Zwierzęta. Napiszę jeden, jedyny post po to, by nie ciągnąć tej sprawy w nieskonczoność.

Nic nie wiedziałem o Falconerze i jego sześciu kontach, także proszę mnie nie oskarżać, że gram nieuczciwie. Ja gram fair. Gdybym miał użyć multikont, nie bawiłbym się w tą całą kampanię wyborczą i nie obiecałbym rozbicia sobie jajka na głowie.
Radzę uspokoić swoje rumaki i nie rzucać na prawo i lewo oskarżeń, bo nie masz do tego podstaw, jeżeli nie posiadasz jakichkolwiek dowodów. A w taki sposób można tylko zniszczyć reputację innej osoby.

Mój sztab ciężko pracował na mój mały sukcesik. Dziękuję wam, Kraju, Cineq i Grinczar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba żyć dalej, a Gramowi życzę, by znaleźli jakiś sposób na te "czarne głosy". Nie wiem ile, nie wiemy też, ile poszło na konta innych. My wiemy o 6 głosach, co mnie niestety smuci, bo chciałem wygrać w miłej atmosferze... Świat jest okrutny, ale cóż zrobić? Moim zdaniem nic się nie da- wystarczy wierzyć w ludzką uczciwość.
Na demokrację też wiele osób narzeka, ale jeszcze nic lepszego nie wymyślono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:59, confident napisał:

Edit: @down mefiperes
Jak już psiałem, naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikt (albo prawie) nikt nie oskarża
Cię o nieuczciwość, nie miałeś wpływu na zachowanie innych osób.

Nie miałem na zachowanie, lecz smuci mnie to, że właśnie niektórzy uważają, iż to wszystko zaplanowałem.

Dnia 21.02.2009 o 13:59, confident napisał:

>Panie, Panowie, Zwierzęta.
Czyżbyś porównywał niektórych do zwierząt? Jakoś nie widziałem, żeby się tu jakieś wypowiedziało...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45339&pid=462 ;) To do mojego pieska. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, miałem się nie mieszać w ta dyskusję, ale wyrażę swoje zdanie.

Jeśli chodzi o multikonta to takie zachowanie jest żałosne i na pewno nie przysporzy chwały zarówno kandydatowi jak i głosującemu w taki sposób. Nie dość, że taki delikwent oszukuje sam siebie to jeszcze innych. Mam nadzieję, że jest z tego powodu dumny.

Pomoc kolegów, którzy nigdy wcześniej nie mieli konta na gram.pl... Niby nic w tym złego, ale przyjrzyjmy się na chwilę tytułowi tego tematu jak i całego konkursu. "Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku... hmmm... Na początku dwa kluczowe słowa: Forumowiczka i Forumowicz. Oznacza to, że osoba, która głosuje powinna udzielać się na forum. A jeśli do tego dołożymy jeszcze 2008 rok, to oznacza, że ten głosujący powinien udzielać się na forum przynajmniej od roku.

Chyba niektórym się coś rzuciło i zapomnieli o innym słowie: zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować