Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

No i stało się mefiperes gratuluje zwycięstwa nie ważne w jakim stylu xD

PS. Wszyscy czekamy na film jak rozbijasz sobie ta jajka na głowie ciekaw jestem czy dotrzymasz słowa ;] xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:08, Mixon1988 napisał:

PS. Wszyscy czekamy na film jak rozbijasz sobie ta jajka na głowie ciekaw jestem czy
dotrzymasz słowa ;] xD


Jaja w lodówce, nie martw się, dotrzymam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:51, mefiperes napisał:

> PS. Wszyscy czekamy na film jak rozbijasz sobie ta jajka na głowie ciekaw jestem
czy
> dotrzymasz słowa ;] xD

Jaja w lodówce, nie martw się, dotrzymam :>

No gratuluję zwycięstwa 21 głosami.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 09:01, Patryk Mogilno napisał:

JEST! KŁEJK nie wygra! Ale biba będzie!
PS: Mefiperes ja w ciebie wierzyłem i miałem nadzieje że wygrasz :]


Ja wiem czy jest sie z czego cieszyć,KŁEJK naprawdę był blisko wiec może okazanie trochę szacunku dla innego kandydata by sie przydało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:06, rafekx 12 napisał:

Ja wiem czy jest sie z czego cieszyć,

Khem ... Patryk ma ze mną jak sądzę nieco na pieńku więc się cieszy. ;-) Proste. Niech sobie chłopak popisze ;-DDD.
>KŁEJK naprawdę był blisko wiec może okazanie trochę

Dnia 21.02.2009 o 10:06, rafekx 12 napisał:

szacunku dla innego kandydata by sie przydało?

A tam ... nie ma sensu się o to bulwersować ... naprawdę ... jego nie przegadasz. On wie swoje, i nie ma sensu się bulwersować ;-). Same wybory skomentuję nieco później jak pojawi się jakieś oficjalne info [ lub później w tym temacie jeśli takowego nie będzie ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 09:01, Patryk Mogilno napisał:

JEST! KŁEJK nie wygra! Ale biba będzie!
PS: Mefiperes ja w ciebie wierzyłem i miałem nadzieje że wygrasz

Taa, teraz popatrzymy jak Mefiperes robi z siebie idiotę na oczach całego świata... ;-)

Dziw bierze, że zawsze gdy KŁEJK otrzymywał kilka głosów to Meff od razu także. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:12, Chaotizz napisał:

Dziw bierze, że zawsze gdy KŁEJK otrzymywał kilka głosów to Meff od razu także. Hmm...


To chyba normalne, że jeśli robi się coraz niebezpieczniej, trzeba działać. No i trafiać do osób na Gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:32, mefiperes napisał:

> Dziw bierze, że zawsze gdy KŁEJK otrzymywał kilka głosów to Meff od razu także.
Hmm...

To chyba normalne, że jeśli robi się coraz niebezpieczniej, trzeba działać. No i trafiać
do osób na Gramie.


A nie było przypadkiem tak,że twoi fani gdy widzieli że KŁEJK cię dogania,zakładali sobie nowe konta na gram.pl i z nich oddawali dodatkowe głosy na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już na prawdę zachowujecie się jak dzieci... Gorzej już chyba nie mogliście :\ Ludzie - to, że jeden głupek oddawał głosy z multikont, nie oznacza że prawie wszystkie głosy oddane zostały w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:34, rafekx 12 napisał:

A nie było przypadkiem tak,że twoi fani gdy widzieli że KŁEJK cię dogania,zakładali sobie
nowe konta na gram.pl i z nich oddawali dodatkowe głosy na ciebie?


Nie dostałem takowych informacji, także uważam, że nie. Za to dostałem info od kilku osób, że rozreklamowali mnie na Gadu-Gadu i na xFire, no i widocznie zadziałało. :) No i kochane przyjacielskie klany... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 10:11, Furrbacca napisał:

Można to było ograniczyć nie ujawniając obecnego rozkładu głosów, ale prawdopodobnie nikt o tym
nie pomyślał, zresztą czemu się dziwić...?

Wlasnie. czemu sie dziwic, ze ktos w gramie nie pomyslal, zeby UTAJNIC glosowanie (tak jak generalnie sie robi podczas jakichs wyborow)? Na to pytanie trzeba sobie samemu odpowiedziec ;).

Dnia 20.02.2009 o 10:11, Furrbacca napisał:


Aczkolwiek przyznaję, że w zeszłym roku nikomu (przynajmniej z mojego sztabu, bądź gdzieś
na forum, czy ircu) nie wpadło nawet do głowy, by głosować z multikont...

Wiesz to, zgadujesz czy tez moze nikt nie byl na tyle glupi by sie do tego przyznac? Tak naprawde nie wie tego nikt, nie wie tego tez CDP/gram.pl, bo jak widac ich to nie rusza zbytnio. A przeciez nie bylo na tyle duzo tych glosow by np. po ''konkursie'' nie zrobic jakiejs weryfikacji. Wystarczylo sprawdzic ip, zbieznosc nickow czy wprowadzic ograniczenie, ze moga glosowac osoby z data rejestracji przed 31.12.2008. W koncu to bylo glosowanie na forumowicza roku 2008, wiec osoby, ktore zarejestrowaly sie w 2009 nie powinny miec mozliwosci glosowania, bo i tak nie wiedza co taki kandydat/kandydatka czynil/-a w tamtym roku. Mozna? Mozna, tyle, ze mialy byc igzyska jak najmniejszym wysilkiem...


''konkurs'' sie skonczyl. Dlaczego ''konkurs''? Bo zrobiono z tego jakas sonde ktora z wyborem na Forumowicz 2008 roku nie miala wiele wspolnego. Coz - [...]


mefiperes

Dnia 20.02.2009 o 10:11, Furrbacca napisał:

Za to dostałem info od kilku osób, że rozreklamowali mnie na Gadu-Gadu i na xFire,
no i widocznie zadziałało. :) No i kochane przyjacielskie klany... ;)

ROTFL -->> XD XD XD XD. Smiech na sali. Glosowaly na Ciebie osoby, ktore tylko po to sie zarejestrowaly na gramie i, mozna przypuszczac, NIE MIALY pojecia jak wygladala twoja dzialalnosc na tym forum :-D. Dobre, dobre :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:53, Piotrek K. napisał:

ROTFL -->> XD XD XD XD. Smiech na sali. Glosowaly na Ciebie osoby, ktore tylko
po to sie zarejestrowaly na gramie i, mozna przypuszczac, NIE MIALY pojecia jak wygladala
twoja dzialalnosc na tym forum :-D. Dobre, dobre :D...

Powiedz mi gdzie ja to napisałem, bo tego nie widzę? Czas zaopatrzyć się w okularki, kolego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] mozna przypuszczac [...]

I tyle. nie wiem jak bylo. Tego i Ty nie wiesz. Chociaz, reklama na GG czy XFire wszak nie trafia TYLKO do ludzi z gramu. A moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:08, Piotrek K. napisał:

I tyle. nie wiem jak bylo. Tego i Ty nie wiesz. Chociaz, reklama na GG czy XFire wszak
nie trafia TYLKO do ludzi z gramu. A moze sie myle?

Trafia do wszystkich- do starych wyjadaczy, jak i nowych userów. A konta na Gramie ma bardzo dużo ludzi, także nie trudno zrobić porządną reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:12, KŁEJK napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45926&pid=93

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45926&pid=105

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45926&pid=106

Znalezione tak na szybko. Poza tym, w zupełności zgadzam się z postem Piotrka K.
I chyba tyle w tym temacie wystarczy ...


Ale że jak z CoDa, to Gramu nie znają? Kłejk, odpuść sobie, bo zaraz w histerię jakąś popadniesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:15, mefiperes napisał:

Ale że jak z CoDa, to Gramu nie znają?

A skąd ja mam to wiedzieć? Zresztą sam napisałeś, że gram zyskał nowych userów. A co z tego, że znają [ załóżmy ] gram, skoro nie znają ciebie, twojej działalności tutaj czy innych kandydatów? A jak było to się pewnie nie dowiemy ...
>Kłejk, odpuść sobie, bo zaraz w histerię jakąś

Dnia 21.02.2009 o 11:15, mefiperes napisał:

popadniesz. ;)

O taa ... zaraz histerię. Ktoś to jest chyba przewrażliwiony na punkcie krytyki ... ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować