Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Jeżeli ktoś głosował z multikont na kogoś np. Mefiperesa tzn. że go lubi i chciał poświęcić swój czas, aby jego faworyt wygrał. Dotyczy to każdego innego.

confident
Nie czytałem tu wszystkich postów, więc może już pisałeś, ale na kogo zagłosowałeś? Próbujesz coś tutaj udowodnić, a na pewno byś tego nie robił, gdyby twój faworyt wygrał.

Widocznie Mefiperes miał więcej zwolenników niż inni - zarówno tych uczciwych, jak i nieuczciwych, co czyni go zwycięzcą sprawiedliwym, czyż nie? Gratulacje! A ja się cieszę, że miałem zaszczyt zasiadać w jego sztabie.

Rywalizacja nigdy nie jest zabawą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 14:32, Grinczar napisał:

confident
Nie czytałem tu wszystkich postów, więc może już pisałeś, ale na kogo zagłosowałeś? Próbujesz
coś tutaj udowodnić, a na pewno byś tego nie robił, gdyby twój faworyt wygrał.

hahahaha, leżę i kwiczę ;PP Kawał dnia... ba dnia... miesiąca (jak nie roku). Co ja próbuję udowodnić?
I co uważasz, że jak ktoś miał nieuczciwych zwolenników to jest sprawiedliwym zwycięzcą? (nie chodzi tu o mefiperesa tylko i ogólne spojrzenie na sprawę, bo jak już pisałem na innych też pewnie nieuczciwie głosowano). Brak mi słów normalnie. Wróć do przedszkola leżakować i nie piernicz.
Pogrubiłem Ci pytanie, cobyś nie zapomniał odpowiedzieć.

Edit: Aha... jak chcesz wiedzieć na kogo głosowałem to sobie poszukaj po tematach wyborczych. Ja Ci na to pytanie nie odpowiem, gdyż nie widzę związku ze sprawą.
Edit 2: Rywalizacja nigdy nie jest zabawą? Taaa... chyba w twoim nudnym,szarym świecie bez kumpli, z którymi mógłbyś grać dla zabawy, a nie dla zwycięstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 14:32, Grinczar napisał:

Widocznie Mefiperes miał więcej zwolenników niż inni - zarówno tych uczciwych, jak
i nieuczciwych
, co czyni go zwycięzcą sprawiedliwym, czyż nie?

Nie, coś ci się chyba pomyliło. Załóżmy, że kandydat ma tylko jednego zwolennika, który zakłada dziesiątki kont, tak by jego faworyt mógł wygrać. I co, uczciwe zwycięstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:57, JackXP PL napisał:

Za rok proponuję utajnić wybory i umożliwić głosowanie osobom zarejestrowanym najpóźniej
w ostatni dzień roku 2009. To powinno pomóc.

Ja proponuję zbanować takich błaznów jak Ty co przez swoją chamskość psują innym zabawę, a potem czerpią z tego jeszcze radość... -.-

Dnia 21.02.2009 o 13:57, JackXP PL napisał:

Obecny brak jakichkolwiek zabezpieczeń wręcz zachęca do "cheatowania"...

Mów za siebie... Mnie na pewno nie zachęca, wolę grać uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 14:38, confident napisał:

hahahaha, leżę i kwiczę ;PP Kawał dnia... ba dnia... miesiąca (jak nie roku). Co ja
próbuję udowodnić?

I co uważasz, że jak ktoś miał nieuczciwych zwolenników to jest sprawiedliwym zwycięzcą?
(nie chodzi tu o mefiperesa tylko i ogólne spojrzenie na sprawę, bo jak już pisałem na
innych też pewnie nieuczciwie głosowano). Brak mi słów normalnie. Wróć do przedszkola
leżakować i nie piernicz.
Pogrubiłem Ci pytanie, cobyś nie zapomniał odpowiedzieć.

Edit: Aha... jak chcesz wiedzieć na kogo głosowałem to sobie poszukaj po tematach wyborczych.
Ja Ci na to pytanie nie odpowiem, gdyż nie widzę związku ze sprawą.

Ładnie prowokujesz i wyśmiewasz wszystkich. Wyzywasz i tylko piszesz riposty, którymi zasłynąłeś wczoraj w piaskownicy. Nie mam zamiaru się kłócić. Idę o zakład, że w spotkaniu w 4 oczy byś nigdy tak nie powiedział, ale ze względu na jakąś tam anonimowość tu możesz się pokazać, jako ten "paker", bo w prawdziwym świecie ciągle baty dostajesz.

Jeżeli ktoś miał więcej zwolenników uczciwych i nieuczciwych tzn. że jest lepszy niż inni - tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 14:42, Grinczar napisał:

Ładnie prowokujesz i wyśmiewasz wszystkich. Wyzywasz i tylko piszesz riposty, którymi
zasłynąłeś wczoraj w piaskownicy. Nie mam zamiaru się kłócić.

zacytuj chociaż jedną moją prowokację i pokaz mi gdzie się z kogoś wyśmiewam 9oczywiście po za tobą, bo z ciebie się cały czas śmieję)

Dnia 21.02.2009 o 14:42, Grinczar napisał:

Jeżeli ktoś miał więcej zwolenników uczciwych i nieuczciwych tzn. że jest lepszy niż
inni - tyle.

A skąd wiesz, który z kandydatów miał ilu uczciwych i nieuczciwych wyborców? Jakoś nie widzę pod twoim nickiem zielonego napisu gram.pl
Edit:
>Idę o zakład, że w spotkaniu w 4 oczy byś nigdy tak nie powiedział, ale ze względu na jakąś tam anonimowość tu możesz się pokazać, jako ten "paker", bo w prawdziwym świecie ciągle baty dostajesz.
Nie opisuj na forum swojego życia prywatnego, bo to nikogo nie interesuje. Większość osób, które piszą takie teksty sama jest ofiarą przemocy w szkole/domu...

Aha... gdzie napisałem, że Ci wpierdo**e jak Cie znajdę (to do twojej wypowiedzi o moim "pakerskim" zachowaniu)? Nie umiesz argumentować to nie pisz pustych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 14:45, confident napisał:

zacytuj chociaż jedną moją prowokację i pokaz mi gdzie się z kogoś wyśmiewam 9oczywiście
po za tobą, bo z ciebie się cały czas śmieję)

Do Mefiperesa. Pisałeś mu żeby się ogarnął i wrócił do przedszkola. I nawet teraz do mnie. Jak chcesz to zaproś sobie jakieś dziewczyny otwórz te forum i pokaż im, jak po mnie jeździsz. Nie wiem w jakim celu tak piszesz, ale takich prowokatorków widziałem wielu.

Dnia 21.02.2009 o 14:45, confident napisał:

A skąd wiesz, który z kandydatów miał ilu uczciwych i nieuczciwych wyborców? Jakoś nie
widzę pod twoim nickiem zielonego napisu gram.pl

A skąd wiesz, że nie wiem?

Dnia 21.02.2009 o 14:45, confident napisał:

Aha... gdzie napisałem, że Ci wpierdo**e jak Cie znajdę (to do twojej wypowiedzi o moim
"pakerskim" zachowaniu)? Nie umiesz argumentować to nie pisz pustych słów.

Co niby mam argumentować? Twoje głupkowate riposty znalezione w Internecie? Płacz, maleńki płacz, że twój kandydat nie wygrał.

:*

Pisz dalej te swoje riposty, może zasłyniesz u kolegów pod blokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 14:47, Grinczar napisał:

Do Mefiperesa. Pisałeś mu żeby się ogarnął i wrócił do przedszkola.

Napisałem tak, gdyż rzeczywiście musiał chwilę ogarnąć i jeszcze raz przeczytać to co wcześniej napisano
>I nawet teraz do mnie.
O tobie to już coś napisałem...
>Jak chcesz to zaproś sobie jakieś dziewczyny otwórz te forum i pokaż im, jak po mnie jeździsz.
Nie mam takich potrzeb jak ty.
>Nie wiem w jakim celu tak piszesz, ale takich prowokatorków widziałem wielu.
To popraw na "nie wiem w jakim celu to piszę" i sam sobie odpowiedz...

Dnia 21.02.2009 o 14:47, Grinczar napisał:

A skąd wiesz, że nie wiem?

Wiem to chociażby stąd, że dla takiego człowieka jak ty nikt by nie dał dostępu do takich danych.

>Pisz dalej te swoje riposty, może zasłyniesz u kolegów pod blokiem.
Pod jakim blokiem? Wyglądam przez okno i jakoś bloków nie widać....

>Co niby mam argumentować?
Chociażby to, że napisałeś, że zachowuję się jak paker, a nie napisałeś w którym miejscu? Zresztą jak sie zachowuje typowy paker? (pytanie retoryczne jakbyś nie wiedział)
>Twoje głupkowate riposty znalezione w Internecie?
Jak już mówiłem nie przepisuj na forum faktów ze swojego życia...

Dnia 21.02.2009 o 14:47, Grinczar napisał:

Płacz, maleńki płacz, że twój kandydat nie wygra

A co mnie obchodzi kto wygrał?

EOT
Wszelkie odpowiedzi do mnie będą ignorowane. Jak chcesz to pisz na maila: confident91@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 14:51, confident napisał:

Napisałem tak, gdyż rzeczywiście musiał chwilę ogarnąć i jeszcze raz przeczytać to co
wcześniej napisano

A ty tu podejmujesz za niego decyzje, tak? Lekarz forumowy się znalazł.

Dnia 21.02.2009 o 14:51, confident napisał:

O tobie to już coś napisałem...

I dlatego możesz na mnie najeżdżać. Niesamowita inteligencja.

Dnia 21.02.2009 o 14:51, confident napisał:

Nie mam takich potrzeb jak ty.

To wymień mi jakie mam panie mądry?

Dnia 21.02.2009 o 14:51, confident napisał:

To popraw na "nie wiem w jakim celu to piszę" i sam sobie odpowiedz...

Jeszcze ty nie odpowiedziałeś.

Dnia 21.02.2009 o 14:51, confident napisał:

Wiem to chociażby stąd, że dla takiego człowieka jak ty nikt by nie dał dostępu do takich
danych.

To znasz mnie? O rany nie wiedziałem.

Dnia 21.02.2009 o 14:51, confident napisał:

Pod jakim blokiem? Wyglądam przez okno i jakoś bloków nie widać....

Kup sobie okulary.

Koniec dyskusji z mojej strony. Nie chce mieć bana przez jakiegoś 10-latka, który dostał internet i myśli, że jest fajny przez jakieś głupie odzywki. Zresztą mam nadzieję, że tu moderator zajrzy albo jakiś konsul i usunie tego prowokatora.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Co wątek to pyskówki... :P
A ja tu wpadłem tylko powiedzieć że to przeze mnie. to ja. to moja wina.
dzięki mnie Dna16 ma 3 miejsce. Zastanawiałem się: ced czy dna?
1 głos rhóżnicy, hy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, to i ja się przyznam - założyłem 6 kont i oddałem po jednym głosie na każdego kandydata. Czuję że wypaczyłem wyniki, przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:19, rob006 napisał:

Ech, to i ja się przyznam - założyłem 6 kont i oddałem po jednym głosie na każdego kandydata.
Czuję że wypaczyłem wyniki, przepraszam :(

Jak mogłeś :/ Myślałem, że jesteś uczciwym Gramowiczem. Zawiodłeś mnie. Żegnaj, bo ban za to musi być jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te całe wybory to jedna wielka porażka... moim zdaniem organizator powinien unieważnić głosowanie i jak całą zabawę, gdyż nie ma to większego sensu. Jak widać każda zabawa tego typu organizowana przez gram.pl kończy się aferami i nie są wynoszone z tego pozytywne wnioski. Przepraszam bardzo ale ja tych wyborów nie uznaje. W związku z zaistniałą sytuacją "Forumowicza roku 2008" nie ma i ten tytuł nie powinien być przyznany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:19, rob006 napisał:

Ech, to i ja się przyznam - założyłem 6 kont i oddałem po jednym głosie na każdego kandydata.
Czuję że wypaczyłem wyniki, przepraszam :(

ach ta twoja stronniczość, a przez wypaczone wyniki nie wiemy kto by naprawdę wygrał, widzisz coś ty narobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, można było przewidzieć, że te wybory będą porażką. A jakoś mi to nie przeszło przez myśl. Ale widać niektórzy nie dorośli do pewnych rzeczy. Od samego początku byłem nastawiony na dobrą zabawę. Wystartowałem czysto for fun w tej całej maskaradzie, mimo iż wiem, że jestem mało popularny. Liczyłem na trochę śmiechu. No i rzeczywiście śmieję się, ale nie jakoś serdecznie ... raczej jakimś suchym śmiechem.

Widać do czego niektórzy się posuną by dostać zielony napis pod nickiem.
Fail.

Out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:52, wdowiakm napisał:

Te całe wybory to jedna wielka porażka... moim zdaniem organizator powinien unieważnić
głosowanie i jak całą zabawę, gdyż nie ma to większego sensu.


Kiedy powiedziało się A, należy powiedzieć B. I jeśli zaistniała sytuacja tego wymaga, C również.

Dnia 21.02.2009 o 19:52, wdowiakm napisał:

Przepraszam bardzo ale ja tych wyborów nie uznaje. W związku z zaistniałą sytuacją "Forumowicza roku 2008" nie ma i ten tytuł nie powinien być przyznany...


Tia... Coś się nie podoba, więc trzeba tupnąć nóżką na znak protestu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 21:20, DJ Szlafrok napisał:

Tia... Coś się nie podoba, więc trzeba tupnąć nóżką na znak protestu.

No przepraszam bardzo ale my (przynajmniej ja) nie chcemy osoby z tytułem "forumowicza Roku 2008" który wybrał siebie sam... To miało być uczciwe a nie robione multikontami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 21:23, wdowiakm napisał:

No przepraszam bardzo ale my (przynajmniej ja) nie chcemy osoby z tytułem "forumowicza Roku 2008" który wybrał siebie sam... To miało być uczciwe a nie robione multikontami...


Tak? A już sądziłem, że naprawdę nikogo nie interesuje te parę znaków pod nickiem... Kto wygra, ten wygra. A kto wie, jak się sprawy mają nie weźmie tego na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 21:31, DJ Szlafrok napisał:

Tak? A już sądziłem, że naprawdę nikogo nie interesuje te parę znaków pod nickiem...
Kto wygra, ten wygra. A kto wie, jak się sprawy mają nie weźmie tego na poważnie.

Nie o to chodzi... Chodzi jedynie o to, że jeśli już się bawić to uczciwie i oboje dobrze wiemy, że organizator w tym przypadku nawalił ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować