Zaloguj się, aby obserwować  
capral

Najbrutalniejsze chwile w grach

88 postów w tym temacie

Przepoławianie wroga wpół, odrąbywanie głowy mieczem; roztrzaskiwanie tułowia, głowy maczugą czy wyszarpywanie bebechów włócznią bądź za jej pomocą rozpoławianie głowy - do wyboru do koloru: Rise of the Argonauts. Jesteś Jasonem - herosem z Ialcos, wyspy błogosławionej przez bogów z Olimpu. Gra cudeńko, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 02:36, greg_f napisał:

Przepoławianie wroga wpół, odrąbywanie głowy mieczem; roztrzaskiwanie tułowia, głowy
maczugą czy wyszarpywanie bebechów włócznią bądź za jej pomocą rozpoławianie głowy -
do wyboru do koloru: Rise of the Argonauts. Jesteś Jasonem - herosem z Ialcos,
wyspy błogosławionej przez bogów z Olimpu. Gra cudeńko, polecam.

Ciekawy jest sam początek gry ...
W pałacu .
Przeciwnik opierający się o fontannę i Jason z maczugą :]
Filmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Śmierć Douglasa Holidaya w F.E.A.R Extraction Point. Krew rozsmarowana wszędzie, a jeszcze te jego krzyki... Brr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War zdecydowanie. Rozrywa ludzi, pożera, przeszywa ostrzami. Moim zdnaiem akurat ta gra jest najbrutalniejsza co chwilkę zabijasz i zabijasz - OK da sie zrozumieć - ale w jaki sposób, że bierze Kratos potwora i rozrywa go na dwie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:44, 88Bonzo napisał:

Ostatnia walka w grze Condemned: Criminal Origins :) smaczku nie będę zdradzał :P to
trzeba zobaczyć :)

Jeżeli ktoś chce się pokusić zapraszam do obejrzenia: http://pl.youtube.com/watch?v=5rJRp0ceHHg

fajna gierka,a nawet o niej nie słyszałem,mozna wiedzieć kiedy wyszła i czy da się ją jeszcze gdzieś dostać?
A żeby nie spamować to najbrutalniejsze sceny w grach w,które grałem to "Kane&Lynch" i ich masakry...A tak to jeszcze "Wiedźmin" i mszczenie się na wrogach,klimat dobija ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postal 2

Spoiler

i facet bez głowy biegający po ulicy...

Spoiler

Może być też nadzianie Saretha na pal(?)

w Dark Messiah.
Spoiler

Ewentualnie różne eksperymenty z wylatywaniem przez szybę i masakrą

w GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plaża Omaha w Medal of Honor Allied Assault. Jedna z niewielu gier, która potrafiła bez krwi oraz odpadających cześci ciała pokazać koszmar wojny. Rzucony w nieznane, aby dostać anonimową kulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbrutalniejsza chwila w trakcie gry?To mam.
W Wolfenstein''ie , w grze jest się takim ziomkiem który wszystkich zabija .W trakcie gry można spotkać duchy, zombi i inne stworki .Ostatnia plansza w tej grze to jest zniszczenie Henryka IV, kory umarł dawno temu.Ale to nie jest najbrutalniejsza chwila w tej grze .Najbrutalniejsza chwila w tej grze przytrafiła mi się wczoraj .Jak szedłem sobie takimi krętymi schodami do góry , a na górze były zombiaki a razem z nimi ludzie .Miałem zabić ludzi i zombi .Ale zombi ułatwili mi pracę i za mnie zabili tych ludzi . Ja nie wdziałem co działo się na górze .Widziałem tylko turlająca się po schodach zakrwawiona głowę .I to moim zdaniem była ta najbrutalniejsza chwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:23, Revar napisał:

fajna gierka,a nawet o niej nie słyszałem,mozna wiedzieć kiedy wyszła i czy da się ją
jeszcze gdzieś dostać?
A żeby nie spamować to najbrutalniejsze sceny w grach w,które grałem to "Kane&Lynch"
i ich masakry...A tak to jeszcze "Wiedźmin" i mszczenie się na wrogach,klimat dobija
;D


Gra naprawdę rządzi! dostaniesz ją w wersji Topseller o ile dobrze pamiętam :) Wyszła już jakiś czas temu, jedzie na silnika FEAR`a. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:43, Xlol1 napisał:

Najbrutalniejsze chwile w grach? Oczywiście Saper, gdy wybuchają bomby, emocje jak tralala,
pełno ognia a w nocy koszmary.


Hahaha! Twojego posta powinno się przypiąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 02:39, Tokix napisał:

Ciekawy jest sam początek gry. W pałacu. Przeciwnik opierający się o fontannę i Jason z maczugą :]


Tak. Miedzy innymi dzięki wprowadzeniu do gry zacząłem w nią grać. Teraz mam trochę problemów, ponieważ

Spoiler

nie mam pojęcia jak uśmiercić Meduzę. Zanim zdążę krowę zapieczętować za pomocą Virtuoz, jej pomocnicy zabijaj mnie i moich Argonautów :/

Jakieś wskazówki? Grałeś może?

Dnia 25.01.2009 o 02:39, Tokix napisał:

Filmowe.


Tak, cała gra ma wygląd bardzo epicki, bajkowy, a przy tym niesamowicie realny - krwawy. Wstawki filmowe są bardzo dopracowane. Najlepszy jest fakt, że gra wyciska z Unreal Engine wszystkie soki, a sam program rusza nawet na bardzo słabym sprzęcie. Ja np. gram na moim Pavilionie d5 od HP na wysokich detalach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 13:29, greg_f napisał:

> Ciekawy jest sam początek gry. W pa3acu. Przeciwnik opierający sie o fontanne i
Jason z maczugą :]

Tak. Miedzy innymi dzieki wprowadzeniu do gry zaczą3em w nią graa. Teraz mam troche problemów,
poniewa?

Spoiler

nie mam pojecia jak uśmiercia Meduze. Zanim zdą?e krowe zapieczetowaa za
pomocą Virtuoz, jej pomocnicy zabijaj mnie i moich Argonautów :/

Jakieś wskazówki?
Gra3eś mo?e?

Spoiler

Musisz rozwalaa jej wszystkie odnó?a, a kózka z laską i rogami tworzy specjalną tarcze, która chroni przed ponownym ich atakowaniem. Wtedy meduza upuszcza z3oty posąg, a Ty musisz w niego t3uc i t3uc ;]

Dnia 25.01.2009 o 13:29, greg_f napisał:


> Filmowe.

Tak, ca3a gra ma wygląd bardzo epicki, bajkowy, a przy tym niesamowicie realny - krwawy.
Wstawki filmowe są bardzo dopracowane. Najlepszy jest fakt, ?e gra wyciska z Unreal Engine
wszystkie soki, a sam program rusza nawet na bardzo s3abym sprzecie. Ja np. gram na moim
Pavilionie d5 od HP na wysokich detalach ;]


Wygląda dużo lepiej niż crysis ;]

20090125174010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować