Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lionhead dementuje

42 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 15:08, ony Dzekson napisał:

hahaha wiedziałem, że ludzie się przyzwyczają się po GoW1 oraz Fable1 do konwersji z
xboxa na PC. A tu zonk :)
Doskonale wiedziałem że tak będzie. No i w sumie jest kolejny argument dla fanbojów PS3
, że exclusivy pozostają exclusivami a nie tak jak np Tekken 6 który będzie już na x360
:)

I po co zaczynasz wojnę :/ Niby że strata Tekkena 6 coś zmienia - już nie chce zaczynać ale pokazałeś klasę swoją wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:08, ony Dzekson napisał:

No i w sumie jest kolejny argument dla fanbojów PS3, że exclusivy pozostają exclusivami

Jak Mass Effect?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:20, SoundWave napisał:

Jak Mass Effect?

To ME ukazał się na PS3? Czyli coś mnie ominęło czy jak? Nie chodzi mi o przenoszenie exclusive`ów z X360 na PC, bo to raczej logiczna zagrywka: wszak nadal wszystko pozostaje w 90% pod skrzydłami M$, gdyż mało kto korzysta z innego OS do gier niż Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:36, Pajonk78 napisał:

> Jak Mass Effect?
To ME ukazał się na PS3?

A ten "only 360" exclusive ukazal sie na innych platformach niz 360?
Protip: jesli cos jest na dwoch lub wiecej platformach, to nie jest to exclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedyna gra przy której czułem gigantyczne skoki adrenaliny podczas wykopywania w powietrze kurczaczków. Mam nadzieję, że ta smutna informacja okaże się jedynie chłytem marketingowym a''la Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę postawić duże pieniądze, że w ciągu roku usłyszymy, że będzie wersja na PC. (Taka polityka Microsoftu. Pierw trzymają na Xboxie, a dopiero później pewnie jak wydadzą już wszystkie planowane DLC i już dużo zarobią na Xie to powiedzą oficjalnie, że pracują nad wersją PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierzę gdy za dwa lata nadal nie będzie Fable II na PC. A że do tego czasu wyjdzie sporo innych, równie ciekawych albo i lepszych gier, wzruszę tylko ramionami. Wydawcy robią olbrzymie zamieszanie wokół przeróżnych exclusive które najczęściej okazują się łże-exclusive, żeby nabić sobie kabzę a klientów w butelkę. I mnie to zwyczajnie nuży. Skoro nie chcą moich pieniędzy to nie, ja się przejmował nie będę. Są tacy, którym na kliencie zależy. A panom z Lionhead i paru innych firm krzyżyk na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:49, Shelazar napisał:

To jedyna gra przy której czułem gigantyczne skoki adrenaliny podczas wykopywania w powietrze
kurczaczków.

He - z drobiem lepiej nie zadzierać - w takiej grze o podtytule Ocarina of Time rozwścieczony drób był wrogiem nie do pokonania. Dosłownie jak w "Ptakach" Hitchcocka.

Ale ciiiii bo bracia Gąsiorkowie czuwają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie Patryk "Pepsi" Purczyński.
Czy Pan wierzy w to co pan pisze, tak z ciekawości pytam " pecetowcy będą musieli obejść się smakiem."
czy pan naprawde wierzy w to co pan napisał xD....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:08, ony Dzekson napisał:

hahaha wiedziałem, że ludzie się przyzwyczają się po GoW1 oraz Fable1 do konwersji z
xboxa na PC. A tu zonk :)
Doskonale wiedziałem że tak będzie. No i w sumie jest kolejny argument dla fanbojów PS3
, że exclusivy pozostają exclusivami a nie tak jak np Tekken 6 który będzie już na x360
:)


n/c. :P
--------------------------------
Jako że nie mam X360, w Fable 2 zagram na PC. Ciekawe tylko za ile miesięcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie rozpoczęła się kolejna telenowela w stylu "znacie prawdę, ale i tak nie przyznamy wam racji". Ciekawe jak długo potrwa nim Lionhead przestanie palić głupa i w końcu oficjalnie się przyzna do praca nad komputerową wersją tego cRPGa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:20, SoundWave napisał:

> No i w sumie jest kolejny argument dla fanbojów PS3, że exclusivy pozostają exclusivami

Jak Mass Effect?

Dać argument, żeby fanboje ps3 się odczepili raz na zawsze, to i tak się o coś przyczepią. Jest pełno innych exclusviwów na x360 dużo więcej niż te marne kilka gier na PS3 (tak są świetne i zajebiste w ogóle są mistrzowskie - pisze to żeby nikt mi tutaj się nie czepiał słowa marne bo mi się np żaden exclusiv oprócz MGSa4 nie podoba a dla jednej gry nie kupuje się całej platformy) ale i tak fanboje PS3 sie cieszą tymi ochłapami.
Grajcie sobie niedługo w tego całego killzone''a 2 i odczepcie się od gier w które i tak na jakże wspaniałej konsoli sony nie pogracie.

@mefiperes

Dnia 27.01.2009 o 15:20, SoundWave napisał:

n/c


bo masz ps3 i jesteś zbyt fajny żeby komentować ARGUMENTAMI mojego posta? WOW, naprawdę jest mi smutno! Żeby nie podawać newsów z innego portalu, przeczytaj sobie tutaj chociażby
http://www.gram.pl/news_8g3kJO27_TGS08_Tekken_6_takze_na_Xboksa_360.html
ALBO NIE!
Nie czytaj, gdyż ten rok jest "znowu" rokiem sony i to wcale nie prawda!
I tekst powyżej tak samo również do Ciebie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 18:00, ony Dzekson napisał:

>
Dać argument, żeby fanboje ps3 się odczepili raz na zawsze, to i tak się o coś przyczepią.

O ktorych "fanboyach" PS3 mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

"Nie pracujemy nad Fable II na PC. Jeśli sytuacja ta ulegnie zmianie, damy Wam znać za pośrednictwem naszych stron".

Nie pracują nad Fable II, bo prace już są pewnie skończone. Gra prawdopodobnie miała mieć premierę w lutym, ale, że ta informacja im "wyciekła" to M$ chciał pokazać jaki to on twardy i chcąc udowodnić, że plotka nie prawdziwa przesunął premierę na czas bliżej nieokreślony (moim zdaniem na wakacje). Wystarczy spojrzeć jak P. Molyneux zachowywał się gdy był wypytywany o wersję PC. "Podjarany" jak cholera, a mówił: "Nie mogę nic powiedzieć".
Przecież Pan Piotruś i Jego LionHead to przecież mistrzowie zwodzenia. Nie dość, że potrafią opowiedzieć dobre interaktywne bajki to jeszcze serwują nam bajeczki typu:"Nie pracujemy nad Fable II na PC"
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham wasze debilne forumowe wojenki fanboye :D Zawsze mi sie poprawia humor gdy kilku gowniarzy rzuca w siebie miechem przez internet zeby udowownic temu drugiemu, ze nie ma racji i ssie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:47, leszeq napisał:

Kocham wasze debilne forumowe wojenki fanboye :D Zawsze mi sie poprawia humor gdy kilku
gowniarzy rzuca w siebie miechem przez internet zeby udowownic temu drugiemu, ze nie
ma racji i ssie...

O, ta wypowiedź jest najlepszą w tym temacie moim zdaniem :)

SoundWave
Mówię o fanbojach ps3 którzy zawsze znajdą taki temat jak ten, biorąc pod uwagę liczbę odpowiedzi na mojego posta w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie informacje. Znaczą one mniej więcej tyle co "mamy gdzieś wasze pieniążki PCtowcy gdyż jesteśmy tak bogaci że nam się nie chce przerobić gry tworzonej na PC tak aby chodziła na PC " :P "Szczególnie że podobno mamy kryzys więc olewamy ogromny rynek gier na PC". "A piractwo na konsolach to oczywiście podłe insynuacje." Cóż - czekam dnia w którym koncerny kierowane przez księgowych przestaną wypuszczać gry na PC i powstaną nowe firmy które sprzedadzą nam coś nowego i wartościowego. Takie jak Blizzard na przykład. Natura nie lubi próżni - nie będziecie wydawać na PC zrobi to ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, czy ktoś jest fanboyem PS3 tylko o to, czy gra jest dobra czy nie. Fable 2 nie jest niczym niezwykłym, raczej czymś wtórnym i średnio udanym. Dlatego nie będzie robiony port na PC- popyt za mały (moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje że chcą jak najwięcej naciskać. Jak wersja na X360 się już nie będzie sprzedawać to wydadzą na PC.

Chociaż dla mnie Fable II jakąś rewolucją w dziedzinie RPG nie jest. Nawet nie jest RPG pełną gębą. To taka sieczka z elementami RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować