Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2010 o 17:44, darth_16 napisał:

Ehhh, a nie prościej pójść do sklepu w piątek, jak zrobię to ja? :)


Prawdopodobnie tak zrobię, ale bez sensu, że wersję PC wysyłają już (jak premiera niby dopiero jutro i to w USA!, lol) a o X360 cisza. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również taką wiadomość dostałem. :) No cóż, widać, że sklep solidny. Już nie mogę się doczekać jutra. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) " A jak mam to interpretować? Znaczy się, dostanę to w piątek czy nie? Bo mnie już kur*ica chwyta jak myślę, że będą problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam odbiór osobisty w sklepie gram w wawie tak że w miarę szybko będzie. Na razie mam status że przyjęto do realizacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wziąłem odbiór osobisty w Sferisie. Status mojego Massa to "pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Mam nadzieję, że gra będzie w planowanym terminie. Dotyczy to oczywiście preordera na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 18:20, Oloninho napisał:

Ja również ;P Mam nadzieję, że będzie tak jak Akne powiedziała, czyli że EK już w środę
znajdzie się w Metrze.

Też mam taką nadzieję, nie wiesz co będzie z artbookami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko...skończyły się EK, czy coś się skopało w sklepie?
bo jak chcę zamówić wersję PC, to mi automatycznie wstawia w liczbę sztuk w zamówieniu "-11" i jakieś błędy wywala dalej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 22:06, Zb4wiciel napisał:

a ja mam takie pytanko...skończyły się EK, czy coś się skopało w sklepie?
bo jak chcę zamówić wersję PC, to mi automatycznie wstawia w liczbę sztuk w zamówieniu
"-11" i jakieś błędy wywala dalej :p


Trudno wyczuć, ja mam tak samo... Spytaj może Akne będzie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz edycja zwykla gry Mass Effect 2 zostala juz wczoraj wyslana ze sklepu gram.pl do odbiorcow oznacza to, ze dzisiaj pierwsi szczesliwcy beda mieli juz swoje egzemplarze. Prosze, zeby nie psuc zabawy tym, ktorzy musza na gre jeszcze troszke poczekac (nabywcy EK, albo klienci innych sklepow). Dlatego tez wazne rzeczy zwiazane z fabula, wydarzeniami w grze etc. prosze zaznaczac jako

Spoiler

spoiler.



Mysle, ze zrobimy przy okazji tutaj maly FAQ, zeby nie bylo niejasnosci. :)

1. Zamowilem gre Mass Effect 2 w sklepie gram.pl, ale w otrzymanej przesylce nie ma gry. Gdzie ja znajde?
Karton, w którym otrzymają Państwo grę (50 cm x 50 cm x 20 cm) jest najmniejszym kartonem, w którym wysyłane są przesyłki z magazynu Action. W związku, z tym że gra mogłaby w tak dużym kartonie zostać w łatwy sposób w transporcie uszkodzona, produkt jest dodatkowo zabezpieczany specjalną tekturą. Tektura ta powoduje, że paczka posiada podwójne dno. Na pierwszy rzut oka, po otwarciu paczki, wydaje się, że przesyłka jest pusta, podczas gdy zamówiony produkt znajduje się pod tekturowym usztywniaczem, który trzeba usunąć z przesyłki. Dlatego proszę się nie zdziwić jeżeli po otwarciu paczki będzie się wydawać, iż karton jest pusty. Zamówiona gra znajduje się pod "fałszywym" dnem.

2.Zanim zaczniesz upewnij się , że Twoje konto EA Online nie jest powiązane z jakimś starym gamertagiem (z którego już nie korzystasz). Jeśli tak jest – powiąż swój nowy gamertag z kontem EA Online.

Odnośnie wpisywania kodu na „Cerberus Network”:

X360

1.Radzę wpisywać kod z poziomu gry logując się na swoje istniejące konto EA Online (albo zakładając nowe konto – również z poziomu gry)

2.Wpisz kod na sieć Cerberus.

3.Otworzy się terminal. Po lewej stronie zobaczysz DLC do ściągnięcia. Kliknij

4.Na dzień dzisiejszy dostępne jest tylko DLC – „Miejsce katastrofy Normandii” (DLC z najemnikiem Zaedem powinno być dostępne od 27-28 stycznia)

5.Bonusowe przedmioty z preorderów/ edycji kolekcjonerskich należy aktywować na stronie „BioWare Social” wpisując właściwy jednorazowy kod


PC

1.Punkty 1-3 są takie same jak w opisie dotyczącym X360

2.Załączy się przeglądarka internetowa i zostaniesz przekierowany na odpowiednia stronę „BioWare Social”. Wyświetlą się DLC, które możesz ściągnąć.

3.Zainstaluj DLC i zrestartuj grę.

4.Dokładnie się upewnij czy używasz właściwego konta EA Online

ERRATA: Osoby które mają kilka kont EA Online, kilka gamertagów, źle powiązały konta, pogubiły się, „wklepały” kod, a ten nie zadziałał, niech nie tracą nadziei ;-) BioWare zaleca kontaktowanie się w takich przypadkach z działem pomocy technicznej (w przypadku Polski – EA Polska). Radzę na wszelki wypadek zachować paragon/fakturę za gre.

[za podeslanie rozwiazania problemu dzieki dla uzytkownika Lordpilot]

3. Chcialbym zagrac w angielska wersje z polskimi napisami, a do wyboru mam tylko polski dubbing. W jaki sposob zmienic dubbing na angielski?

1. W katalogu data (w folderze z grą) otwieramy plik sku.ini i dwie wartości POL zmieniamy na INT (pamiętając o wielkich literach). Zapisujemy zmiany.
2. Wchodzimy do katalogu CookedPC znajdującego się w katalogu BioGame w folderze z grą.
3. Odnajdujemy plik BIOGame_POL.tlk i zmieniamy mu nazwę na BIOGame_INT.tlk

4. Gdzie znajde kod na dodatkowa zawartosc (pre-order)?
Kod na dodatkowa zawartosc mozna otrzymac po wejsciu do sklepu, kliknieciu na "moje zamowienia", a nastepnie "pobierz klucz". Jesli wybrales platnosc przy odbiorze na kod mozesz poczeka do czasu zaksiegowania wplaty. Jesli zaplaciles z gory kod powinien byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 04:44, Krystian-03 napisał:

Chyba wszyscy w Mass Effect 2 grają bo cisza straszna ;))


Chciałbym...
jeszcze tylko 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 09:30, Eguroll napisał:

> Jeśli wszystko będzie zgodnie z planem... -.-

Nawet nie zapeszaj. ;]



Mając w pamięci problemy z EK Dragon Age trudno być spokojnym :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować