Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Znalazłem małe obejscie problemu...

Zainstalowałem wersję czeską, gdzie instalują się czeskie napisy i ang dubbing. Następnie z pierwszej płyty z polish.rar przekopiowałem pliki z katalogu: BioGame -> CookedPC znalzałem napisy ktore kryją się pod plikiem BIOGame-POL.tlk i przekopiowałem je do tego samego katalogu na HDD. Dla picu przekopiowałem jeszcze zawartość katalogu: BioGame -> movies do tego samego katalogu na HDD. Następnie w pliku w katalogu Mass Effect2\data\ sku.ini podmieniłem jedynie TextLanguage=CZ na TextLanguage=POL poki co sa napisy polskie i nagielski dubbing, jedynie co nie działa to nadal jest czeski program konfiguracyjny.

Nie wiem czy to działa na 100% dopiero co wypróbowałem samemu. Poki co gra jednak nie zgłaszała żadnych błędów.

PS. Jak ktoś ma chęci i siłę to niech spróbuje moim sposobem. Ja niestety muszę porobić coś innego, wiec nie będę miał możliwości potestowania samemu przez kilka godzin, ale może ktos potwierdzi ze i u niego działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 17:05, zajacisko napisał:

Zaimportowałem postać z ME1, ale w grze patrzę na staty i mam 4 lvl! O co kaman?

Chyba nie liczyłeś na to, że po skończeniu 1 na 60lvl będziesz miał 60lvl na dzień dobry w 2...? -.-
Dostajesz tylko pewne bonusy związane z ilością exp''a i kasy na koniec ME1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczone, mozesz podpiąć. a nuż się komuś przyda:

Zanim zaczniesz upewnij się , że Twoje konto EA Online nie jest powiązane z jakimś starym gamertagiem (z którego już nie korzystasz). Jeśli tak jest – powiąż swój nowy gamertag z kontem EA Online.

Odnośnie wpisywania kodu na „Cerberus Network”:

X360

1.Radzę wpisywać kod z poziomu gry logując się na swoje istniejące konto EA Online (albo zakładając nowe konto – również z poziomu gry)

2.Wpisz kod na sieć Cerberus.

3.Otworzy się terminal. Po lewej stronie zobaczysz DLC do ściągnięcia. Kliknij

4.Na dzień dzisiejszy dostępne jest tylko DLC – „Miejsce katastrofy Normandii” (DLC z najemnikiem Zaedem powinno być dostępne od 27-28 stycznia)

5.Bonusowe przedmioty z preorderów/ edycji kolekcjonerskich należy aktywować na stronie „BioWare Social” wpisując właściwy jednorazowy kod


PC

1.Punkty 1-3 są takie same jak w opisie dotyczącym X360

2.Załączy się przeglądarka internetowa i zostaniesz przekierowany na odpowiednia stronę „BioWare Social”. Wyświetlą się DLC, które możesz ściągnąć.

3.Zainstaluj DLC i zrestartuj grę.

4.Dokładnie się upewnij czy używasz właściwego konta EA Online

ERRATA: Osoby które mają kilka kont EA Online, kilka gamertagów, źle powiązały konta, pogubiły się, „wklepały” kod, a ten nie zadziałał, niech nie tracą nadziei ;-) BioWare zaleca kontaktowanie się w takich przypadkach z działem pomocy technicznej (w przypadku Polski – EA Polska). Radzę na wszelki wypadek zachować paragon/fakturę za gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Potwierdzam sposób faktycznie działa. Choć czy na dłuższą metę nie będzie sprawiał problemów przekonam się dopiero w weekend :-) Ale lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy ME2 pociągnie?na AMD 64 3200+?
Bo nie mogę znaleźć odpowiednika Core 2 Duo 1.8
Dodam że ME mi chodziło spokojnie, a wymagania są prawie takie same.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mówię kilka faktów:
1. Gra chodzi dużo lepiej od poprzedniczki, w ME na max detalach miałem 20-22 FPSy, teraz mam na oko ponad 30 (nie chce mi się ściągać FRAPSa)
2. Po pierwszej godzinie gry mogę stwierdzić, że dialogi w poslkiej wersji nie są takie katastrofalne, mogę powiedzieć, że są lepiej niż niezłe - tamten gość na forum BioWare przesadził.
3. Pierwsza osoba z drużyny którą spotykamy jest

Spoiler

Tali

, wykonuje prawie tą samą misję, co my.
4.
Spoiler

Joker

dołączył do
Spoiler

Cerberusa

:)
5. Nowa
Spoiler

Normandia SR2

wygląda dużo lepiej:)

Jak macie jakieś pytanie - to pytajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 17:50, Pietruszex napisał:

Witam.Właśnie dostałem grę tylko że nie ma kodu na tą dodatkową broń i pancerz.Kiedy
je dostanę?


Powinieneś mieć w szczegółach zamówienia - opcja pobierz kod - na Twoim profilu w gram.pl (podobnie jak w przypadku Dragon Age: Origins)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 18:00, Tangizz napisał:

Powinieneś mieć w szczegółach zamówienia - opcja pobierz kod - na Twoim profilu w gram.pl
(podobnie jak w przypadku Dragon Age: Origins)


Dałem na szczegóły twojego zamówienia ale nie widzę tam nigdzie takiej opcji ;d.Mógłbyś to bardziej objaśnić ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować