Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2010 o 13:25, xkarionx napisał:

No udało mi się znaleśc świetne porównanie jakości ME2 na xboxie i na PS3 tu macie link
: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-masseffect2-demo-analysis?page=1
Wg mnie róznica tkwi w cieniach. Obstawiam że wymagania ME3 zmienia się tylko nieznacznie.


wtf, jokerowi ryło wsiaklo na PS3.
Na x-ie czasem AA widać takie lekkie - helm sheparda przykladowo. PS3 ma cienie lepsze. To widać po twarzach. Jak biegła Liara do Shepa, to strój jej lepiej wygladał na ps3, z kolei na x360 lepiej wyglada tekstura gęby sheparda jak lezy i sie za szczeke lapie (ostatnie screeny na pierwszej stronie).

Ogółem, nie wiem ktora wersja mi sie bardziej podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciekło na ostatnią stronę moje pytanie.

Nie bardzo mogę kontynuować rozgrywkę, sensitivity jest szalone. :( Jak zmniejszyć czułość myszy w ME2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ustawienia w opcjach nie działają, to spróbuj edytować plik Coalesced.ini (czy jakoś tak, ten cały super plik konfiguracyjny, w którym moduje się grę) za pomocą programu Notepad++. Znajdź tam taką linię:
bEnableMouseSmoothing=true
I "true" zmień na "false".
Powinno wystarczyć, a jeżeli nie przejdzie, to poszukaj takiej linii:
bUseMouseDampening=true
Tam też zmień na "false".
Jest tam też taka linia:
MouseSensivity=1
Wartość "1" zmień np. na "0.5" czy jaka inna by Ci pasowała. Zobacz, czy to coś daje. Właściwie możesz to zobaczyć najpierw, jak nie zadziała, wypróbuj dwie opcje powyżej.

Pamiętaj, by zrobić kopię takiego pliku przed edycją. Nie odpowiadam za ew. konieczność reinstalacji gry w przypadku, gdy coś zepsujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia w opcjach.. próbowałam je znaleźć. Gdzie one są? No na prawdę długo szukałam.

Edytujac plik, jego rozmiar zwieksza sie o 12kB i gra sie wywala przy odpalaniu. Notepad++ edytuje go poprawnie? Wordpada uzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tam są trzy ustawienia - niska czułość, średnia i wysoka. Options -> Input (sory, nie pamiętam jak po polsku, mam grę całkowicie po angielsku, ale to bodajże trzeci wybór od góry, kiedy wejdziesz w opcje, pierwszy to ustawienia gameplayu, a drugi to konfiguracja klawiszy, a trzeci to właśnie to). Często jednak nie działają przy problemach z czułością myszy.
Tak, Notepad++ dobrze edytuje, zaś użycie zwykłego edytora sprawia, że gra się wysypuje. Wordpadem... ładnie, ładnie... :P Wspomniane przeze mnie trzy linie najłatwiej będzie Ci znaleźć programową szukajką, ręczne wyszukiwanie może być lekko nudnawe i przydługie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie, jest ok, dzieki.

A z poziomu gry niska cuzłośc, srednia cuzłość i wysoka czułośc kamery, nie ma wplywu na sensitivity myszki. Nie wiem ocb w ogole z tą opcją.

Btw, zawalista akcja jest na tym statku shadow brokera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 21:47, Pupu2 napisał:

Udalo sie, jest ok, dzieki.

A z poziomu gry niska cuzłośc, srednia cuzłość i wysoka czułośc kamery, nie ma wplywu
na sensitivity myszki. Nie wiem ocb w ogole z tą opcją.

Btw, zawalista akcja jest na tym statku shadow brokera. :D


Tak, poza tym sporo eastrów w tym dodatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 22:16, nov_pl napisał:

Tak, poza tym sporo eastrów w tym dodatku :D


Najbardziej ze wszystkich lubię

Spoiler

profil gracza Legiona

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 22:27, Lfdracon napisał:

> Tak, poza tym sporo eastrów w tym dodatku :D

Najbardziej ze wszystkich lubię

Spoiler

profil gracza Legiona

;)

Tak bardzo mnie ucieszył, najlepsze ile banów dostał ^^
No jeszcze Grunt słuchający Metallici :D
Garrus też spoko ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 00:10, Pupu2 napisał:

Co to są eastry i gdzie je znaleźć?
W konsoli, gdzie można poczytać o członkach załogi, na statku shadow brokera?

Easter eggi, żarty twórców wplecione w grę. W Diablo II był to poziom z krowami, w Heroes V czołg na jednej z map... tutaj mamy konsolę Shadow Brokera i różne żartobliwe informacje/rozmowy członków załogi i NPCów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 22:43, Thalanthas napisał:

Czy ktoś wie czy coś daje rejestracja gier Bioware na social.biware.com ?

Możliwość ściągnięcia DLC przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 13:58, Pupu2 napisał:

A spoko. Legion to zapalony gracz. ;]

Właśnie ciupie w Overlord.

Overlord super dodatek.
Nie wiem czy nie podobał mi się bardziej niż LotSB... chcociaż nie, ze względu na samą treść wolę najnowsze DLC ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze książki "Mass Effect: Podniesienie" i ponownym przechodzeniu ME2 okazuje się, że w grze ukryto kilka ciekawych smaczków nawiązujących do fabuły książki :) Muszę jeszcze kiedyś przeczytać dwie pozostałem książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 12:28, Splocky napisał:

Czy znany jest taki bug w grze, że nie można spotkać tych dwóch Salarian na Omedze, którzy
inicjują quest Packages for Ish?

Przede wszystkim, jak stoisz z fabułą? Spotkać ich można dopiero po wykonaniu określonego zadania na Omedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować