Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Ja osobiście liczę jeszcze na to, że decyzje podjęte w ME1 i ME2 (np.

Spoiler

uwolnienie Raknii chociażby

), będą miały w ME3 na prawdę poważne konsekwencje dla całej fabuły, a nie tak jak w ME2, gdzie owszem, pojawiało się sporo fajnych smaczków, ale tak na prawdę nie miały one żadnego znaczenia dla fabuły i zakończenia, ot taka kosmetyka. Jeśli w ME3 będzie tak samo, to się mocno zdenerwuję.

BTW, mały edit do mojego poprzedniego posta: z tą " dwójką", to miałem oczywiście na myśli Normandy SR2. Bo jak tak przeczytałem się teraz, to wygląda to trochę jakbym chciał żeby ME3 był identyczny z ME2... oj nie, taka idealna to ta gra niestety nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)

Mam dokładnie to samo. ME2 ogólnie mi się podobał, ale jako kontynuacja fabuły poprzedniej części zawiódł (przynajmniej mnie) na całej linii - nowy wróg, praktycznie zupełnie nowa i uboga historia. Większość gry to "lojalki" - grało się fajnie, większość drużyny to dobrze napisani bohaterowie, ale nie tak wygląda "epickie RPG". Niemniej drużyna z ME2 przypadła mi do gustu bardziej niż ta z jedynki -

Spoiler

w misji samobójczej uśmierciłem kogo nie lubiłem i dla mnie jest ok, nie potrzebuję kolejnego zmartwychwstania Sheparda

, czy też kolejnej X-letniej przerwy w fabule. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeżo z Twittera GTez http://twitter.com/#!/gtez
"Back in action. Sooo much cool stuff going down on #MassEffect 3 man I can''t wait `till they let me talk about it!!!" <- Pax w ten weekend nowe info?

Oraz GTTV:
Our @geoffkeighley sat down with Ray & Greg from @biofeed to chat about #MassEffect3 and @SWTOR Tune in Thur at 1AM! http://bit.ly/gakfc2
Czyli jutro będzie dostępny wywiad z Doktorami BioWare o ME3.
Pewnie znów się dowiemy jaki ME2 był och ach i decyzje będą miały wpływ z me1 i me2 - czyli nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend w stolicy Słowacji odbedzie sie Expo na temat gier i podczas nich dowiemy sie narescie czegoś wiecej o ME3. Czekam z niecierpliwoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:44, damlon napisał:

Mam pytanko: Jak użyć kodów do tworzenia własnej twarzy Sheparda? Takich jak ten http://www.masseffect2faces.com/index.php?faceID=953


W czasie tworzenia postaci, na etapie ustawień wyglądu, na dole ekranu znajdziesz stosowny pasek z aktualnym kodem. Tam kopiujesz interesujący Cię kod lub "podglądasz" aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przedstawia cos w rodzaju niedużej stacji badawczej, stacjonującej na jakiejs planecie mozliwe ze nawiazywana jest z niej łaczność z przekaznikami masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał jakieś konkretniejsze info o dacie premiery. Screenshoty są spoko, ale samo DLC byłoby lepsze. Może 18-20 czegoś się dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:56, Deturis napisał:

Dwa nowe zrzuty.

Niektórzy kminią, że liczby nad wejściem to data/czas do premiery...
W sumie może to być prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och łał, to super nowe unikalne screeny z nadchodzącego DLC! Jakież wyjątkowe... tylko jakbym gdzieś już to widział?...
Ano jakby. Bo wszystkie zrzuty z kolejnych DLC wyglądają tak samo. Oto Shepard strzelający w tych samych pomieszczeniach do tych samych najemników, którzy po raz kolejny zmienili kolory ubranek, by można było im zmienić nazwę.
Sorry za ironię, ale to jest właśnie ten temat, przez który ME2 IMO nie zasługiwał na żadną nagrodę. Tu po prostu wszystko wygląda tak samo. Znowu. Zaczyna mi się to troszkę nudzić, choć w nowy dodatek zagram na 200% w dniu premiery, choćby przez temat jaki ma poruszać.
BioWare chyba naprawdę nie potrafi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować