Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Nowe ciuszki są dostępne!
Szkoda, że znowu tak samo jak Lair of the Shadow Broker - nie są dostępne w krajach europy środkowej.
Na PC można kupić DLC, ale nie odpalimy go na polskiej wersji językowej na angielskiej działa, DLC miało wyjść równocześnie na każdej platformie na PS3 jeszcze nie ma, możliwe, że w ogóle nie będzie zobaczymy do środy-czwartku.

Żeby zadziałało na polskiej wersji trzeba podmieć plik rejestru tak samo jak zrobiliśmy z LotSB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na polskim XBL marketplace to DLC jest, czyli wygląda na to, że to DLC działa z polską wersją wydaną na Xboxa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na graficzne artefakty i jakieś paskudztwa pojawiające się na twarzach postaci? Na razie nie mam jak zrobić screena, ale na PC jak miałem demko to wszystko było OK, a teraz (po zainstalowaniu patcha 1.02) Shepard i Miranda wyglądają z deka paskudnie, jakby mieli jakieś okropne szramy na twarzy. Czy jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dokładniej wyjaśnić jak jest z tymi DLC w wersji PS3? Które są już w grze, które można kupić, etc.?

@Demagol: może spróbuj ściągnąć najnowszą wersję DirectX i sterowników do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:51, Lfdracon napisał:

Może mi ktoś dokładniej wyjaśnić jak jest z tymi DLC w wersji PS3? Które są już w grze,
które można kupić, etc.?


Punkt 3 przypiętego posta na górze strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o weryfikację mojego czytania ze zrozumieniem. Kasumi, Overlord i LotSB (i podobno Pancerz Krwawego Smoka, tak?) są dołączone in-game. Aktywacja dodatków z Cerberus Network dalej wymaga użycia kodu dołączanego do nowych egzemplarzy gry, a kupując N7 Complete Arsenal Bundle, będę miał już wszystkie DLC rozszerzające arsenał? I czy w N7 Complete Arsenal Bundle zawiera się nowa paczka strojów dla Miri, Tali i Grunta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:51, Lfdracon napisał:

@Demagol: może spróbuj ściągnąć najnowszą wersję DirectX i sterowników do karty
graficznej.


Ściągnąłem, DirectX też najnowszy, no ale nic to nie dało. Poczytałem w internecie troszkę o podobnych problemach i możliwe, że nie ma na nie rozwiązania :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 09:02, Lfdracon napisał:

Proszę o weryfikację mojego czytania ze zrozumieniem. Kasumi, Overlord i LotSB (i podobno
Pancerz Krwawego Smoka, tak?) są dołączone in-game.


Tak

Dnia 10.02.2011 o 09:02, Lfdracon napisał:

Aktywacja dodatków z Cerberus Network
dalej wymaga użycia kodu dołączanego do nowych egzemplarzy gry,


Tak

Dnia 10.02.2011 o 09:02, Lfdracon napisał:

a kupując N7 Complete
Arsenal Bundle, będę miał już wszystkie DLC rozszerzające arsenał?


Nie jestem pewien, ale z tego co mi się wydaje nie musisz kupować tego bundla, bo kod do Cerberus Network dołączony do nowej kopii gry pozwala na pobranie za darmo Cerberus Pack, czyli pakietu zawierającego wszytko w tym komplet uzbrojenia.

Dnia 10.02.2011 o 09:02, Lfdracon napisał:

I czy w N7 Complete
Arsenal Bundle zawiera się nowa paczka strojów dla Miri, Tali i Grunta?


Jako, że to DLC było wydane już po premierze to Alternate Appearance Pack 2 chyba nie wchodzi w skład żadnego pakietu i trzeba go zakupić oddzielnie.
Ale to powinien ktoś zweryfikować :)

@Demagol

Spróbuj wgrać starsze sterowniki. Słyszałem, że to czasem pomaga, ale nie wiem czy za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 09:22, Phobos_s napisał:

@Demagol

Spróbuj wgrać starsze sterowniki. Słyszałem, że to czasem pomaga, ale nie wiem czy za
każdym razem :)


Hm, na razie to się wstrzymam. Możliwe, że w przyszłości tak czy siak będę przeinstalowywał system, to wtedy spróbuję zainstalować grę od nowa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 22:47, Demagol napisał:

Czy jest jakiś sposób na graficzne artefakty i jakieś paskudztwa pojawiające się na twarzach
postaci? Na razie nie mam jak zrobić screena, ale na PC jak miałem demko to wszystko
było OK, a teraz (po zainstalowaniu patcha 1.02) Shepard i Miranda wyglądają z deka paskudnie,
jakby mieli jakieś okropne szramy na twarzy. Czy jest na to jakiś sposób?


Jeżeli Twój problem wygląd jak tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38914&pid=938
to mogą to być zbyt nowe sterowniki karty graficznej, też tak miałem. Na pewno pojawia się ten kłopot przy kartach GeForce z serii 7 i dotyczy wszystkich gier opartych na Unreal Engine 3. U mnie problem znikną po zainstalowaniu sterownika w wersji 196.21. Najbezpieczniej ściągnąć z archiwum na stronie nVidii. I nie zapomnij żeby najpierw odinstaolować te które masz obecnie w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zweryfikowałem - Cerberus Pack dla PS3 zawiera dokładnie to samo, co Cerberus Network. Nie dostajemy N7 Complete Arsenal Bundle ani zbroi i karabinu Zbieraczy, nie ma również Incisora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam postanowiłem sobie odświeżyć po sesji ME 2 i przeżyłem szok gdy chciałem ściągnąć dlc. Otóż nie mam NIC, w miejscu gdzie na socialu mogę ściągać dodatki wszystko jest wyczyszczone, nie mam nawet dodatków z premierówki Dragon Age( zbroja smoka do ME 2 ,dodatek z golemem do dao). Jest jakieś wyjaśnienie tej sytuacji czy pozostaje pisanie do pomocy technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w grze jakiś przeciwnik, który używa naraz wszystkich trzech rodzajów osłon (pancerz, tarcze, bariera)? Pamiętam, że w wieżach Dantius był kroganin z pancerzem i tarczą, ale bariery chyba nie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością są w tej chwili nie moge sobie przypomniec ale na wyższych poziomach trudnośći miększość bossów ma tezy osłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, grę posiadam i wiem jedno - jest świetna w swoim rodzaju, świetnie się sprawuje i pod każdym ze względów jest cholernie dobra. Polecam. Tak wiem, króciutko. Przy okazji dodam, że możecie zajrzeć na mój gramsajt gdyż do wygrania jest Mass Effect 2 za wymyślenie hasła dla portalu! Zapraszam.

ja.gram.pl/murda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 02:30, Lfdracon napisał:

Czy jest w grze jakiś przeciwnik, który używa naraz wszystkich trzech rodzajów osłon
(pancerz, tarcze, bariera)? Pamiętam, że w wieżach Dantius był kroganin z pancerzem i
tarczą, ale bariery chyba nie miał...

W co drugiej misji na najwyższym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować