Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 16:28, Michlocks napisał:

Btw. nie można mieć romansu z Mirandą i Tali naraz?

mozna.

Spoiler

po tym jak dojdzie do ''zbliżenia'' z Mirandą zwyczajnie mowisz jej, ze nie mozesz z nia byc. wtedy idziesz do Tali i mowisz, ze wszystko uporządkowałeś i juz ;-). btw, najpierw doprowadzilem do 'zblizenia'' z Mirandą (przed misją samobójcza). z Tali po misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2010 o 12:32, Feallan napisał:

Spoiler

Ale jak ty zrobiłeś romans z Samarą?


Spoiler


Ogólnie to trzeba wybierać opcję paragona, a po tym jak mówi shepardowi że docenia rozmowy z shepardem, trzeba wybrać opcję "chcę więcej", ALE ta żeby ta opcja pojawiła się nie można romansować z nikim innym i trzeba być paragonem (czy jak to się w polskiej wersji nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 18:48, Exelius napisał:

Ha ! I jest nowe DLC do ME2 zapowiedziane.
Lair of the Shadow Broker !
http://masseffect.com/ ,żeby zobaczyć 3 nowe screeny więcej info pewnie z czasem podczas
ComiCon.

Świetne info, tym niemniej mam niemiłe przeczucie, że temat zostanie bardzo spłycony. Lipa będzie, jeżeli SB, to nieuchwytne, niepokonane na swoim polu enigmatyczne coś, czego nikt nie mógł znaleźć zostaje znalezione przez Liarę, a graczowi wyłoży się kilka zdań lipnej historyjki, w jaki cudny sposób tego z łatwością dokonała, albo jaki to kardynalny błąd popełnił SB w konfrontacji z nią i nagle dał się capnąć. Fajnie by było móc znów przyłączyć Liarę jako kompana tymczasowego, choć po obrazkach na to nie wygląda.
Wreszcie jest to, na co czekałem. Trzeba śledzić wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 18:48, Exelius napisał:

Ha ! I jest nowe DLC do ME2 zapowiedziane.
Lair of the Shadow Broker !
http://masseffect.com/ ,żeby zobaczyć 3 nowe screeny więcej info pewnie z czasem podczas
ComiCon.



Akurat do przewidzenia był ten wątek z SB. Miło byłoby pograć, gdyby nie fakt, że ZNÓW DO JASNEJ CIASNEJ BĘDZIE PŁATNE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie nowy pistolet w dodatku z SB :) A Liara zapewne będzie tylko w niektórych miejscach znami bo wątpie by była z nami dłuższych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 19:03, Siriondel napisał:

/ciach

No wreszcie :)
Spokojnie po tym co Bioware odstawia z dodatku na dodatek (jest co raz lepiej) raczej nie martwiłbym się o tego DLC, owszem będzie płatny, ale cholera jest tego wart, osobiście nie mam zamiaru oglądać żadnych zwiastunów i tym podobnych, póki sam nie zagram i nie przejdę.
A Bioware powinno dać tą misję jako POST Suicide Mission co byłoby dla mnie strzałem w dziesiątkę.

A trochę z innej beczki Shadow Broker to co / kto według Was ? :)

Volus wydaje się przereklamowany (ale by pasował), oby nie Human (za dużo ludzi), stawiam na ... Drell''a.
Elcor odpada bo z komiksu wiemy, że SB mówi normalnie bez dodawania emocji zanim wypowie zdanie, więc raczej nie Elcor chyba, że jakiś genetycznie przerobiony :)


Szybki Edit.

"Z przykrością zawiadamiamy, że dodatkowa zawartość "Lair of the Shadow Broker", z przyczyn technicznych, będzie niedostępna dla graczy z Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier w wersji na PC oraz XBOX 360."
Komentarz: "Etam, to znaczy, że nie ma blokady regionalnej?
Super, nawet nie trzeba będzie kombinować z VPN'ami.Trzeba było od razu mówić, że nie będzie polskiej wersji językowej, a nie straszyć ;)"

Społeczność Mass Effect Bartku: to nie jest tak, że dodatek będzie zablokowany dla graczy z polski, ale jeśli uda się go pobrać, to będzie można spokojnie go zainstalować i grać. Niestety nie. Jak mówiłem wcześniej: nawet, jeśli dodatek uda się pobrać, to jego zainstalowanie spowoduje uszkodzenie samej gry. "Lair of the Shadow Broker" nie jest kompatybinlny z wersjami gry z Polski, Czech/Słowacji i Węgier. WTH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 19:38, Exelius napisał:

Szybki Edit.
/cut/

Śmierdzi mi tu Piosenką Leliany do Dragon Age''a- czyżby Cesarz EA stwierdził, że "Meksyk Europy i okolice" są nieopłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 19:38, Exelius napisał:

"Z przykrością zawiadamiamy, że dodatkowa zawartość "Lair of the Shadow Broker", z przyczyn
technicznych, będzie niedostępna dla graczy z Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier w wersji
na PC oraz XBOX 360."


To niech sobie wsadzą tego deelceka w ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe i szybki sprostowanie napisałem na blogu, skopiuje podsumowanie.
"- ME to nie DA:O, w którym możemy zmienić tłumaczenie, więc próbują Nam wmówić, że gra będzie nie dostępna, w ME zmiany tłumaczenia w grze z PL na ANG nie ma, zainstalowanie DLC spowoduje pewnie (choć nie jest to pewne) zmianę języku gry temu też pada słowo "uszkodzenie", a gadka szmatka o tym jak gra będzie się zawieszać bo sobie pliczki pozamieniamy jest śmiechem na sali :)

Gratz EA"

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie obchodzi - nie podoba mi się to i wyraziłem swoją opinie w komentarzach, ale w końcu gracze zawsze znajdą sposób na obejście problemu. Zawsze tak było, jest tak tak z lokalizacją i będzie z dodatkiem. Ściągnięcie Digital Deluxe Edition już teraz jest jednym z nich. Dlatego nie martwię się, bo zagrać zagram :P

A co SB, to cały czas krąży mi po głowie to super - mega wypasione AI. Albo ktoś, kogo Shepard już zna, kogo lubi i nigdy by nie podejrzewał o bycie Shadow Brokerem :P Byłoby to niezłe zaskoczenie, szczególnie to drugie - i obowiązkowy dylemat moralny już jest. Zabić czy nie zabić, o to jest pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 08:25, Phobos_s napisał:

Tak się zastanawiam czy można by złożyć pozew zbiorowy o to, że EA/BW nie traktują wszystkich
klientów UE równo...


Dobry pomysł :) można by spróbować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 08:25, Phobos_s napisał:

Tak się zastanawiam czy można by złożyć pozew zbiorowy o to, że EA/BW nie traktują wszystkich
klientów UE równo...

Jestem za , tylko tą petycję trzeba profesjonalnie napisać , najlepiej jakby podpisali się pod nią gracze z innych krajów , gdzie też nie wyjdzie to DLC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 11:05, Net_com napisał:

Jestem za , tylko tą petycję trzeba profesjonalnie napisać , najlepiej jakby podpisali
się pod nią gracze z innych krajów , gdzie też nie wyjdzie to DLC ;]


Właśnie się zastanawiam czy znam kogoś kto dobrze zna prawo UE.
A co do graczy z HU, CZE, SLO, to ''nie widzę inaczej'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę do domu po 9 godzinach w pracy z nadzieją że zobaczę jakieś bardzo fajne nowinki ze świata gier. I CO WIDZĘ? Nowy DLC do ME2 i to ten o Liarze no nareście. Ale po kilku sekundach moje oczy zauważaja napis " Brak wydania w Polsce" Moja reakcja? wyp.... no jak to k.... przeciez no ...... ja p...... no k... ja ich ........ .Dopiero po paru chwilach i głebszych oddechach zacząłem mieć nadzieję że polska ekipa to jednak zmieni. Miejmy nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciebie by nie wneriło to że niektóre możniejsze kraje traktuja Nasz kraj jak jakiś mały niepotrzebny nikomu pryszcz? Mnie to akurat bardzo denerwuje. Dlaczego inny moga mieć nowe DLC a my nie tylko dlatego że oni mieszkaja w lepszy kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować