Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2010 o 21:37, Pietruszex napisał:

Witajcie, mam problem z zadaniem skradzione dokumenty, zdobyłem je gdy pomagałem Garrusowi
na Cytadeli ale nigdzie nie mogę znaleźć tam osoby która by chciała tych dokumentów ;d.

Dajesz je dwóm babkom w Cytadeli na lvl 27 koło schodów. Poprostu tam gdzie jest kapitasn bailey to od niego idziesz na lewo i powineneś znaleźć schody. Przed schodami będą siedział na ławce 2 babki. Podejdź do nich i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można doprowadzić do rozmowy z nową Radą? Grałem zapisem z części pierwszej, gdzie stara zginęła podczas ewakuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z popchnięciem głównego wątku do przodu. Zwerbowałem już prawie całą ekipę i zostało mi jedne wolne miejsce w ekranie "składu ekipy - drugie miejsce od lewej... Ma ktoś pomysł kto to jest i co rzeba zrobić? A może inaczej - co trzeba zrobić aby móc wyruszyć w tę właściwą misję po zebraniu ekipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:02, Falkoner napisał:

Mam problem z popchnięciem głównego wątku do przodu. Zwerbowałem już prawie całą ekipę
i zostało mi jedne wolne miejsce w ekranie "składu ekipy - drugie miejsce od lewej...
Ma ktoś pomysł kto to jest i co rzeba zrobić? A może inaczej - co trzeba zrobić aby móc
wyruszyć w tę właściwą misję po zebraniu ekipy?

nie czytasz dziennika misji, prawda? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:02, Falkoner napisał:

Zwerbowałem już prawie całą ekipę i zostało mi jedne wolne miejsce w ekranie "składu ekipy - drugie miejsce od lewej...

Podejrzewam że chodzi o Morinth, możesz ją zwerbować do drużyny tylko wtedy jeśli pomożesz jej zabić Samarę.

Dnia 03.02.2010 o 22:02, Falkoner napisał:

A może inaczej - co trzeba zrobić aby móc wyruszyć w tę właściwą misję po zebraniu ekipy?

Wykonaj parę questów (najlepiej pogadaj z towarzyszami i sprawdź co oni mają do zlecenia) a fabuła sama w pewnym momencie ruszy do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:07, Some_kind_of_Devil napisał:

> Mam problem z popchnięciem głównego wątku do przodu. Zwerbowałem już prawie całą
ekipę
> i zostało mi jedne wolne miejsce w ekranie "składu ekipy - drugie miejsce od lewej...

> Ma ktoś pomysł kto to jest i co rzeba zrobić? A może inaczej - co trzeba zrobić
aby móc
> wyruszyć w tę właściwą misję po zebraniu ekipy?
nie czytasz dziennika misji, prawda? ;]



Czytam... I wiem, że mam zadania pomóż Mirandzie, pomóż jeszcze komuś tam z ekipy, ale to raczej zadania poboczne... A ja wolę się skoncentrować na głównym wątku i nie wiem co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym brakującym członkiem drużyny jest Legion,

Spoiler

geth, którego zwerbujesz, bądź oddasz Cerberusowi w czasie pozyskiwania nadajnika Żniwiarzy.

Co do głównego wątku,
Spoiler

musisz odnaleźć nadajnik Żniwiarzy aby móc przejść przez Omega-4 Relay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:09, Falkoner napisał:

Czytam... I wiem, że mam zadania pomóż Mirandzie, pomóż jeszcze komuś tam z ekipy, ale
to raczej zadania poboczne... A ja wolę się skoncentrować na głównym wątku i nie wiem
co dalej robić.

To są główne zadania. I radze Ci, zrób je jeśli chcesz przeżyć
i nie masz jeszcze tej misji na moduł, żniwiarza. Więc musisz pomóc Mirandzie i czekać aż Illusive Man Ci da tego questa ;]

A misje na pomoc członkom drużyny są istotne, bardzo istotne. Inaczej na misji samobójczej Ci się drużyna posypie jeśli jej członkowie nie będą lojalni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:20, Falkoner napisał:

Czyli gdzie mam się udać? Na dole mapa Drogi Mlecznej i status mojej drużyny.

Z tego wynika, że nigdzie. Musisz wykonać misje dla tych członków drużyny. Po tym powinna załączyć się rozmowa z Człowiekiem Pają... Iluzją, który poinformuje o kolejnym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udajesz się do gromady Hawking Eta, układu Throne.

Spoiler

Robiłeś już zadanie z badaniem statku zbieraczy? Tego co atakował Horyzont i rozwalił pierwszą Normandię?

. Jakoś po tym zadaniu powinieneś dostać informacje o module i położeniu statku.

20100203222821

20100203222850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:29, Lucas01 napisał:

Czy to nie lekkie przegięcie ??

Nie chcę tu wyjść na moralistę, ale owszem, nieco panów redaktorów poniosło z tym niusem. Nawiasem, nie ma jakiejś listy wszystkich możliwych dlc do ściągnięcia? Drugie pytanie: jak to ma wyglądać z tymi płatnymi DLC? Gdy klikam na Official DLC, będąc zalogowanym na konto bio sn, pojawia się tylko strona, na której muszę podać kod do sieci, który już podałem. Może ktoś wie, jak to wygląda z DA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszczę... Wolę dalej chodzić w zamkniętym hełmie próżniowym niż mieć +5% do czegoś tam i wyglądać jakbym się urwał z domu wariatów :(
A promocja jak promocja, w reklamie nic mnie już nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:29, MacFlay napisał:

Udajesz się do gromady Hawking Eta, układu Throne.

Spoiler

Robiłeś już zadanie z badaniem statku zbieraczy? Tego co atakował Horyzont i rozwalił
pierwszą Normandię?

. Jakoś po tym zadaniu powinieneś dostać informacje o module i
położeniu statku.



Jeszcze nie.

Spoiler

Z głównego wątku oprócz zwerbowania ekipy miałem zadanie z obroną Horyzontu gdzie na końcu spotkałem Ashley Wiliams.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie same DLC są przegięciem. Jeszcze rozumiem wydanie DLC kilka miesięcy po premierze, i to jakichś WIĘKSZYCH rzeczy, jak chociażby Pinacle station czy BDtS do pierwszej części gry. Ale sprzedawanie DLC - i to tak marnych, bo to przecież nic innego jak słynny "Horse Armor" do Obliviona - jest po prostu niedorzeczne i głupie (moja opinia).

Jeszcze trochę a zaczną sprzedawać gry "na misje" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie się ma rzecz z dlc do dragon age. Jak na razie nic ciekawego. Tam to przynajmniej coś fani robią ale z me2 to ja cienko widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować