Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie można już grać w Gears of War na PC

110 postów w tym temacie

Powiem tylko... Chrzanić Microsoft o_O Co to w ogóle ma być, żeby wprowadzać jakiś durny certyfikat czasowy? o_O I to legalnemu graczowi?? ( Dobrze, że mam sesje, bo planowałem sobie przejść dla przyjemności tą grę jeszcze raz :< )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie Epic. Ogólnie to fajnie że muszę zmieniać datę żeby zagrać w grę. No do cholery. To jest przegięcie. Nie wydali żadnego patcha poprawiającego grę i teraz to. Strach pomyśleć co będzie jeśli GoW 2 wyjdzie na PC.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej to chyba płaczą Ci co gearsów nie mają. A przestawic datę w systemie - CIĘŻKIE ZADANIE, faktycznie.
Nie żebym był jakimś fanbojem microsoftu, ale śmiać mi się chcę ja widzę spinających się nastolatków którzy daty nie umieją przestawić. :o
A gram.pl robi z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co te idiotyczne zabezpieczenia antypirackie? Ludzie sobie teraz normalnie pograć nie mogą, a już w dniu premiery wszystkie zabezpieczenia były złamane i piraci ściągali bez problemu. Mam nadzieje, że niedługo nie będzie żadnych zabezpieczeń w grach. Może co najwyżej rejestracja do multiplayera i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie jak cholera. Ale deczko irytujące nie uważasz? Przestawiać datę. Poza tym kupuję grę za 100 zł i wymagam żeby wszystko grało, a nie zarejestruj się na Live którego nie ma w Polsce. Znoś wszystkie nie doróbki gry. I jeszcze zmieniaj datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:42, Kojdeś napisał:

Ciężkie jak cholera. Ale deczko irytujące nie uważasz? Przestawiać datę. Poza tym kupuję
grę za 100 zł i wymagam żeby wszystko grało, a nie zarejestruj się na Live którego nie
ma w Polsce. Znoś wszystkie nie doróbki gry. I jeszcze zmieniaj datę.

No to kup sobie konsolę. U mnie całe trudności z uruchomieniem gry to włożenie płytki do napędu. I tylko taki "problem" miałem z włączeniem GOW1 i GOW2 na xklocku.

A co do zabezpieczeń antypirackich to bujda. Daleko nie trzeba szukać - nowy prince of persia jest takich pozbawiony i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:45, ony Dzekson napisał:

> Ciężkie jak cholera. Ale deczko irytujące nie uważasz? Przestawiać datę. Poza tym
kupuję
> grę za 100 zł i wymagam żeby wszystko grało, a nie zarejestruj się na Live którego
nie
> ma w Polsce. Znoś wszystkie nie doróbki gry. I jeszcze zmieniaj datę.
No to kup sobie konsolę. U mnie całe trudności z uruchomieniem gry to włożenie płytki
do napędu. I tylko taki "problem" miałem z włączeniem GOW1 i GOW2 na xklocku.

A co do zabezpieczeń antypirackich to bujda. Daleko nie trzeba szukać - nowy prince of
persia jest takich pozbawiony i wszyscy są zadowoleni.


Właśnie konsolę. Dlaczego PC ma cierpieć bo jakieś są jakieś durne DRM-y, które problemy sprawiają głównie ludziom uczciwym? Dlaczego do cholery są limity instalacji, kupuję grę i jest moja do cholery, mam prawo instalować tyle razy ile mi się podoba. Dlaczego na konsolach nie ma takiego g**na? Mam X-a i tam nie ma takich problemów. A gram na PC bo kupiłem tą grę na tą platformę i chyba mam prawo by wszystko było ok, tak jak na X-ie.

P.S. Ten screenshot to fotomontaż nie można mieć w multi Therona bez hełmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:35, ony Dzekson napisał:

Najwięcej to chyba płaczą Ci co gearsów nie mają. A przestawic datę w systemie - CIĘŻKIE
ZADANIE, faktycznie.
Nie żebym był jakimś fanbojem microsoftu, ale śmiać mi się chcę ja widzę spinających
się nastolatków którzy daty nie umieją przestawić. :o
A gram.pl robi z igły widły.


Jako że komputer sluży mi nie tylko do zabawy ale i do pracy nie mogę przestawic daty w systemie o_O.
A kupując grę nie byłem poinformowany że wykupuję na nią jedynie roczny abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:35, ony Dzekson napisał:

Najwięcej to chyba płaczą Ci co gearsów nie mają. A przestawic datę w systemie - CIĘŻKIE
ZADANIE, faktycznie.
Nie żebym był jakimś fanbojem microsoftu, ale śmiać mi się chcę ja widzę spinających
się nastolatków którzy daty nie umieją przestawić. :o
A gram.pl robi z igły widły.


Owszem, to jest problem, ponieważ normalna aplikacja nie wymaga zmiany daty do działania, to raz.
Dwa, niektórzy moga korzystać z harmonogramów i kalendarzy systemowych, a takie zmienianie dat wprowadza tylko bałagan, to dwa.
I wreszcie najważniejsze - od tego robi się burdel w sejwach które są układane wg dat i dlatego gdy tą samą metodą wydłużałem licencję triala jakiegoś programu nagle okazało się, że zapisy z wiedźmina są tak pomieszane, że nie mogłem dojść do tego który był ostatni, bo nowe nagle zaczęły pojawiać się w połowie listy starych.

ale co tam, takie czasy, klient jeszcze powinien być zadowolony że jakieś błędy są, bo dzięki temu może zechcieć pogłębić swoją wiedzę w kwestii ich rozwiązywania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:55, Mychaa napisał:

Jako że komputer sluży mi nie tylko do zabawy ale i do pracy nie mogę przestawic daty
w systemie o_O.

A co to, mój problem? Nic nie stoi na przeszkodzie by poczekać cierpliwie na zakończenie problemu. Wszyscy teraz są w gorącej wodzie kąpani...

Dnia 30.01.2009 o 12:55, Mychaa napisał:

A kupując grę nie byłem poinformowany że wykupuję na nią jedynie roczny abonament.

To samo co wyżej.

@dark master
To samo co wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:59, ony Dzekson napisał:

To samo co wyżej.


Chyba nie rozumiesz problemu.

Płacę - wymagam.

Sytuacja normalna: płacę - mam, nie płacę - nie mam.
Sytuacja paranormalna (chora): płacę - nie mam, nie płacę - mam.

Wyciągnij wnioski, zanim zaczniesz znowu pisać te swoje idiotyczne dyrdymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2009 o 12:59, ony Dzekson napisał:

A co to, mój problem? Nic nie stoi na przeszkodzie by poczekać cierpliwie na zakończenie


Skoro to nie twoj problem to po co sie udzielasz w temacie?? Pewnie że poczekam cierpliwie na rozwiązanie problemu. Jednak nie zmienia to faktu że kupiłem grę w którą teraz nie mogę grać. Ciekaw jestem jakbyś ty sie napinał jakby nagle ci Xkloca zablokowali bez podania przyczyny, tez bys spokojnie sobie czekal.
A co do wyolbrzymiania problemu przez gram. Gdybym nie wszedł na forum nie wiedzialbym dlaczego gra mi nie chce działać i pewnie spędził bym wolny czas na próbie wyjasnienia zagadki. W końcu nie wszyscy są tak genialni jak ty. Gra mi nie działa, to przecież jasne że musze datę przestawić. Gratuluję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:59, ony Dzekson napisał:

> Jako że komputer sluży mi nie tylko do zabawy ale i do pracy nie mogę przestawic
daty
> w systemie o_O.
A co to, mój problem? Nic nie stoi na przeszkodzie by poczekać cierpliwie na zakończenie
problemu. Wszyscy teraz są w gorącej wodzie kąpani...
> A kupując grę nie byłem poinformowany że wykupuję na nią jedynie roczny abonament.

To samo co wyżej.

@dark master
To samo co wyżej



Chyba nie rozumiesz jednego. Wyobraź sobie że kupiujesz samochód w salonie. Przez rok działa ślicznie i potem po przekręceniu kluczyka okazuje się że nigdzie nie pojedziesz. Tymczasem twój sąsiad wsiada do takiego samego modelu, tyle że kupionego "od Wani zza buga" i odjeżdża zadowolony. I jak sie wtedy czujesz?
A czy za gry płacimy innymi pieniędzmi niż za samochody, skoro wg cie powinniśmy czuć się dotknięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:45, ony Dzekson napisał:

> Ciężkie jak cholera. Ale deczko irytujące nie uważasz? Przestawiać datę. Poza tym
kupuję
> grę za 100 zł i wymagam żeby wszystko grało, a nie zarejestruj się na Live którego
nie
> ma w Polsce. Znoś wszystkie nie doróbki gry. I jeszcze zmieniaj datę.
No to kup sobie konsolę. U mnie całe trudności z uruchomieniem gry to włożenie płytki
do napędu. I tylko taki "problem" miałem z włączeniem GOW1 i GOW2 na xklocku.

A co do zabezpieczeń antypirackich to bujda. Daleko nie trzeba szukać - nowy prince of
persia jest takich pozbawiony i wszyscy są zadowoleni.


U mnie 2 problemem był RRoD, z tym bylo więcej kłopotów niż z tym pierwszym o którym wspomniałeś. A Prince Of Persia, tego to nawet brak DRM nie uratuje, to badziew jest, jeszcze bezczelnie nazwali go po prostu Prince of Persia, bo co? Bo rozpoczyna nową historię? Prince of Persia to ja mam na Amigę i to jest gra!!ftw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:09, Mychaa napisał:

Skoro to nie twoj problem to po co sie udzielasz w temacie?? Pewnie że poczekam cierpliwie
na rozwiązanie problemu. Jednak nie zmienia to faktu że kupiłem grę w którą teraz nie
mogę grać. Ciekaw jestem jakbyś ty sie napinał jakby nagle ci Xkloca zablokowali bez
podania przyczyny, tez bys spokojnie sobie czekal.

No pewnie że bym czekał. Jeśli problem byłby olany - dopiero wtedy miałbym pretensje.

Dnia 30.01.2009 o 13:09, Mychaa napisał:

A co do wyolbrzymiania problemu przez gram. Gdybym nie wszedł na forum nie wiedzialbym
dlaczego gra mi nie chce działać i pewnie spędził bym wolny czas na próbie wyjasnienia
zagadki. W końcu nie wszyscy są tak genialni jak ty. Gra mi nie działa, to przecież jasne
że musze datę przestawić. Gratuluję .

Gdybyś zajrzał do tematu Gears of War na PC już byś wiedział to wczoraj :) chciałem po prostu nawiązać do tego że gram.pl jak zwykle podaje nam "świeże" informacje. I może jestem czepialski czy coś, ale to jest jak z tymi kiedyś nowymi grami w ekstra klasyce dajmy na to. Polega to na tym że dowiadujemy się więcej i szybciej o promocjach na gram.pl z innych źródeł niż gram.pl właśnie :) Tzn teraz to będzie CDP a nie gram.pl

Enteriusz
Rozumiem, że chcesz powiedzieć, iż piraci mogą grać. Piraci nie mają multiplayera, Czyli tak jakby sąsiad miał tylko jedno miejsce na osobę w tym samochodzie. I kiedy ty sobie naprawisz swój "samochód" to on dalej będzie jeździł bez tych dodatkowych siedzeń. Więc uważam ten przykład za niezbyt trafny.

Furrbaca
To, że wprowadzanie tego typu rzeczy które ułatwiają piratom grę a utrudniają legalnym nabywcom - wiadome jest od dawna. Dlatego im większe zabezpieczenia tym paradoksalnie łatwiej mają piraci, którzy obejście znajdą, a gra normalnym posiadaczom jest trudniejsza. Skoro nawet producenci o tym nie wiedzieli (co wydaje się dziwne) to znaczy że to po prostu niedopatrzenie, które zostanie niedługo usunięte. Gorzej byłoby gdyby to było celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, czysty cyrk. Błąd mały, ale hałasu poszło sporo. Podejrzewam jednak, że nie jest to taki ciężki kaliber przewinienia, żeby Epic miało przechlapane po tej całej sytuacji. Rozejdzie się po kościach jak udostępnią łaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować