Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie można już grać w Gears of War na PC

110 postów w tym temacie

No proszę, a myślałem, że tylko gry MMO można "uśmiercić", wyłączając serwery. A tu proszę, wystarczy dać jakąś licencję i wszystko padnie. To można by wykorzystać do abonamentowych gier single-player (zgroza!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego posta moje wkur... sięgnęło zenitu, chyba czas zacząć piracić, bo to już jest jakiś żart, wszędzie DRMy z ograniczoną liczba instalacji i jeszcze teraz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEKAJCIE nic nie trzeba piracić nie musicie czekać aż ktoś microsoftu się skapnie że coś nie działa po prostu wchodzisz w zegar dajesz np. 22 styczeń i gra działa :D ot taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie miałem żadnych przeciwwskazań co do usługi Games for Windows Live ale właśnie zmieniłem zdanie - wygląda na to, że przestanę kupować gry na PC definitywnie jeśli będą posiadać jakikolwiek rodzaj zabezpieczeń związanych z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście już wszystko dobrze
można ławo to obejść . wystarczy ustawić date w komputerze do tyłu np. 8 stycznia i znowu wszystko chodzi elegancko :D
jedyny minus zaistniałej sytuacji to strasznie mało osób online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby legalni użytkownicy musieli kombinować jak odpalić legalna grę… Śmiech na sali.
A piraci ściągnęli sobie 1 crack i do końca świata się nie martwią…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:17, Nezgul napisał:

Żeby legalni użytkownicy musieli kombinować jak odpalić legalna grę… Śmiech na
sali.
A piraci ściągnęli sobie 1 crack i do końca świata się nie martwią…


tak ale pirat na multi nie pogra , a właśnie multi to największa zaleta Gearsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:15, Filipo1910 napisał:

Spokojnie wystarczy przestawić datę na jakąś sprzed 28 stycznia ;)


Zapłaciłem za tą przereklamowaną grę ponad stówe(wydanie premierowe) i teraz mam jeszcze zmieniać datę w systemie, bo jakiś idiota od marketingu/zabezpieczeń tak sobie wymyślił?? Podejrzewam, że gdybym miał pirata to taki problem by nie istniał...
W prawie konsumencjim istnieje zakaz nierównego traktowania klientów -> tymczasem grający na pc i na konsoli są traktowani inaczej (ci drudzy DRMa nie uświadczą)-> czy aby to nie podpada pod jakiś paragraf? może jest na tym forum jakiś prawnik lub student prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Epic musiał w ogóle zapomnieć o tym certyfikacie, jeżeli byli zaskoczeni tym, że wygasł. Gdyby pamiętali kilka dni przed końcem certyfikatu rozmawialiby już z MS o przedłużeniu go. Skleroza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować