Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie można już grać w Gears of War na PC

110 postów w tym temacie

Ma ta gre od dłuzego czasu ale jeszce jej nie instalowałem . zaraz czy to znaczy ze wo gule nie zagram czy tylko mulit nie zadziała bez jaj nie po to wydaje kasę żeby się dowiedzieć ze gra będzie dekorować mi półkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:12, Y8U napisał:

Ma ta gre od dłuzego czasu ale jeszce jej nie instalowałem . zaraz czy to znaczy ze
wo gule nie zagram czy tylko mulit nie zadziała bez jaj nie po to wydaje kasę żeby się
dowiedzieć ze gra będzie dekorować mi półkę

W ogóle nie zagrasz :). Epic pracuje nad patchem.

Z oficjalnego forum wiadomo, że przesłali już do M$ ostateczną wersję pliku do zbadania i wystawienia nowego certyfikatu. Czyli jak podejrzewam jeszcze z tydzień może to zająć.

EDIT: Aha, rzekomo wystarczy przestawić datę na dowolną przed 28 stycznia tego roku i gra się odpala. Owszem, to prawda, ale mi na przykład zniknęły zachowane sejwy i wszystkie zdobyte osiągnięcia, więc nie polecam eksperymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do tego patcha dodadzą jakieś zadośćuczynienie za nasze nerwy. 70 zeta teraz leży na półce i kurz zbiera.

Mogli by trochę przycisnąć z tym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co - "piekny" ten system Games for Windows Live. :/ Zaczynam sie bac o Quantum of Solace i Grand Theft Auto IV, ktore takze uczestnicza w tym "wspanialym" systemie. Czy ten M$ zawsze musi rzucac jakies klody pod nogi legalnym nabywcom gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować