Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Yo, yo. Orzech jest teraz na praktykach,
nie gadamy tutaj o kuśtykach,
z ziomkami z fotki łacha dre,
wy macie głowy jak Dr DRE!
Tutaj siedze do późnej godziny,
jak wyjde na ulicy zobacze pingwiny,
gdy widzicie moje rymy robicie dziwne miny,
ulepcie se majka z gliny, na koncercie sie widzimy!
Ostra rozkmina w CeKaPe, giń zawistny psie,
zazdrościsz że chcodze do zawodówki,
mnie przynajmniej stać na sznurówki!

Siedze w CKP i zmulam ;p Bojan, pamiętaj o free wieczorem ;p Rozkminy będą dzisiaj ostre, obiecuje xD
I nie zapomnij o tekście do tracku... powiemy Wam potem o co kaman ;p W każdym razie Bojan, Hejcior dogra sie do naszego kawałka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo
Ostry za płytę "Ja Tu Tylko Sprzątam" już dostał złotą płytę :] Niby coś, a niby nic :P Jak sam pisał w jednym z kawałków...
Myślę, że w Polsce na te czasy nie ma co śnić o platynie...wiec nie jest źle :]

Widzę, że ostatnio ostro tu piszecie swój free...ale co za dużo to nie zdrowo ? może wyluzujcie na jakiś czas :P
Już był podobny temat tylko z dissami i wiecie jak się skończył...jak ten temat będzie zamknięty to już nic na tym forum nie będzie mnie trzymało :P
Myślę, że jak chcecie się tak "pobawić" to lepiej przez gg ;) myślę, że parę osób się ze mną zgodzi...
/bez urazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj Kermit, tamten temat zamknęli bo bluzgi leciały, do free nic nie mięli ;]
I tak nikt nic nie pisze, zmuliliście sie i i nic nie mówicie... Z Bojanem chcemy rozuraszać temat, nie nasza wina ża sie zwiesiliście. Jeszcze godzina w tym piekle zwanym CKP, argh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:03, NuGGet napisał:

Aj Kermit, tamten temat zamknęli bo bluzgi leciały, do free nic nie mięli ;]

Hmmm no nie wiem...za to Budo zamknął temat, ale dla mnie czasem to była cienka linia pomiędzy"spamerskim" free :P

Dnia 04.04.2008 o 18:03, NuGGet napisał:

I tak nikt nic nie pisze, zmuliliście sie i i nic nie mówicie...

No bo pisze/-my jak jest o czym pisać, ale nic na siłę ... już pisałem o tym :P Wyjdą nowe płyty to się rozkręci.

Dnia 04.04.2008 o 18:03, NuGGet napisał:

Z Bojanem chcemy rozuraszać
temat, nie nasza wina ża sie zwiesiliście. Jeszcze godzina w tym piekle zwanym CKP, argh...


CKP ? dobrze to znam :P hehe tyle, że jak jak miałem praktyki to był najlepszy okres nauki :P 0 nauki tylko 5 godz. pracy, która nie była trudna i męcząca za bardzo :P Ogólnie to była jazda na maxa :P
No, ale do 19 wieczór...heh :| nie za fajnie :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanoooooo Orzeeeeech,
powróciłem z planu filmowego,
więc pożal się boże.
Film nazwaliśmy Zorro,
przy którym kręceniu,
beki było sporro.
Video jeszcze dzisiaj będzie na necie,
i na YouTube czy na moim gsie
jak tam chcecie skomentujecie.
Zabieram się do pracy,
włączam Uleada ósemkę,
w tle słuchając Capone-E
świetną piosenkę.

Dnia 04.04.2008 o 17:30, NuGGet napisał:


Siedze w CKP i zmulam ;p Bojan, pamiętaj o free wieczorem ;p Rozkminy będą dzisiaj ostre,
obiecuje xD

Się wie ;D

Dnia 04.04.2008 o 17:30, NuGGet napisał:

I nie zapomnij o tekście do tracku... powiemy Wam potem o co kaman ;p W każdym razie
Bojan, Hejcior dogra sie do naszego kawałka xD

Tekst napisałem przed snem wczoraj w 10min :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO PO!
Jutro, najpóźniej w poniedziałek, diss na CKP !!!
PRL ft. Bojan, jeden zajebisty track, pojazd na zawodówkę i bezpłatne praktyki !!!
Na tracku: Dj Nugg (nawija :D), Hejt, White, Matus, Bojan !!! Będzie gruuuuby kawałek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 10:19, kedzior141 napisał:

Fajny ten złom:) Podoba mi się co powiedział: Tylko idiota mógł ukraść taki złom.
Ale to był nasz złom

Ale to trzeba być debilem, łoić furę którą wszyscy rozpoznają z daleka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy rymach, to tu początek nowej piosenki Ursus C330 ;) Wczesna wersja alfa.

Normalnie o tej porze
Rolnik pole orze
Ale tylko do szóstej
Bo zachciało mu się sr*ć
I do chaty musi gnać
Sr**a była mocna
I zarwana nocka
Organizm odwodniony
Biegnie więc do żony
Ale nie, że napalony
Nie chce seksu, czy coś
Spragniony tylko gość
Mówi do niej:
Wlej mi coś.
Koło łóżka stoi Cola
To jest lepsze od jabola


Dzisiaj może jeszcze coś dopiszemy, bo obecna wersja leży już od świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 12:13, Lesz3yk napisał:

Dzisiaj może jeszcze coś dopiszemy, bo obecna wersja leży już od świąt.

Hahaha, kozackie xD Czekam na cały kawałek, ten stary mam chyba nawet jeszcze na kompie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:19, NuGGet napisał:


> Dzisiaj może jeszcze coś dopiszemy, bo obecna wersja leży już od świąt.
Hahaha, kozackie xD Czekam na cały kawałek, ten stary mam chyba nawet jeszcze na kompie
;p


Musimy zainwestować w jakiś sprzęt, bo "Kino..." było nagrywane jeszcze na mikrofoniku za 10zł, więc jakość była hmm... Kiepska? ;) Poza tym wszystko robimy do jaj w wolnych chwilach, więc cudów nie ma. Za jakieś 4 lata może nazbierają się kawałki na całą płytę ;) Swoją drogą pierwsza wersja "Kino..." powstała w... 2002r. :D Ostatnio nam się jakoś zebrało, żeby nagrać to jeszcze raz. Taki suchar, ale ile śmiechu przy tym było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juś tu pisaliście o tej płycie, ale polecam Gandi Ganda (PCP) "My, ulica, rap" - to dla tych co wolą harcore. Fana płyta tez jest 2cztery7 "Spaleni innym słońcem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:05, dyrdup napisał:

Nie wiem czy juś tu pisaliście o tej płycie, ale polecam Gandi Ganda (PCP) "My, ulica,
rap" - to dla tych co wolą harcore.

Z PCP to najlepszy jest Uciuany Giecik ;D Przekozacki kawałek ;D Ile oni płytek wydali ?

Dnia 05.04.2008 o 22:05, dyrdup napisał:

Fana płyta tez jest 2cztery7 "Spaleni innym słońcem".

Mistrzowska płyta ^^ Najlepszy kawałek IMO "Nie daj sie zrobić w ch**" ;D W ogóle cała płyta jest super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:08, NuGGet napisał:

Mistrzowska płyta ^^ Najlepszy kawałek IMO "Nie daj sie zrobić w ch**" ;D W ogóle cała
płyta jest super ;]


Ten kawałek jest jeszcze lepszy w wersji SoDrumatic Remix ;) To już dopiero mistrz ^^ Ej, dawno free nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 23:41, bojanzaw napisał:

Ej, dawno free nie było :P

Jutro, jutro. Jutro Ci napisze jeszcze na jakim bicie nagrywamy. Dzisiaj nic z tego nie wyszło, od 14 do 20:30 byłem na melanżu ;] Schlałem sie jak świnia, z Hejtem mieliśmy nieziemską polewka z typa jak zaliczył zgona xD Dosłownie umieraliśmy jak słyszeliśmy co bełkocze xD "Hejt, ty jesteś mój ziom, Orzeeeech, o, ty też jesteś mój ziom, ja mam na wszystko wyje***, ja was przepraszam, (do takiej panienki) wybacz mi!" i do kibla pobiegł znowu wymiotować xD Spadam, jutro gotuj sie na free, i może jutro jak wrócimy trzeźwi z koncertu naszego ziomka, to nagramy diss na CKP ;p Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepszym kawałkiem PCP jest "Klatka". Bit chyba najwybitniejszy w polskim hip hopie. "Raz na wolce, a raz w klatce". Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nugg, dyrdup''owi chodzi o "PC park", a nie PCP (północ centrum południe) :P PCP wydali jedną płytę, ale za to jaką :]

dyrdup
Jeśli uważasz, że ten bit jest na wysokim poziomie to chyba mało słuchasz rapu :) Sry, ale dla mnie to średnie strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 12:12, Kermit 13 napisał:

Nugg, dyrdup''owi chodzi o "PC park", a nie PCP (północ centrum południe) :P PCP wydali
jedną płytę, ale za to jaką :]

PC Parku chyba słyszałem tylko jeden kawałek, "Klatka" ;p Nie znam ich za bardzo ;p Kac mnie na dodatek męczy jak cholera ;p Wczoraj byłem na sześciogodzinnym melanżu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować