Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 19:18, Kermit 13 napisał:

Opóźnienia to łapie "El Polaco" <lolololol> :P

Mnie Gural już zaczyna wkurzać ;p Ani żadnego info o El Polako a ni nic ;/ A płytka na pewno będzie w ch gruba, ja oczekuje czegoś takiego jak na Drewnianej Małpie ;p

Dnia 26.04.2008 o 19:18, Kermit 13 napisał:

ko?nik Uważaj KW uzależnia :P Wiem co mówię... ;)

Mi on jakoś nie podchodzi ;p Ale na soundtracku do GTA4 będzie ;p Tak btw, zaglądnijcie do tematu o GTA4 i zobaczcie kto będzie na soundtracku do tej gry, Dj Premier będzie prowadził tam radio O.o A poza tym będzie Nas i w ch innych kozaków ;D

Dnia 26.04.2008 o 19:18, Kermit 13 napisał:

razormw No ładne mieszkanie :] W sumie spodziewałem się jak na Tedzika jakiś niepotrzebnych
bajerów, ale jest ok ;) Model do składanie w WC rozwala :P

Ja mu zazdrosze telewizorka i kolekcji płyt, i gier na PS2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:22, NuGGet napisał:

Mnie Gural już zaczyna wkurzać ;p Ani żadnego info o El Polako a ni nic ;/ A płytka na
pewno będzie w ch gruba, ja oczekuje czegoś takiego jak na Drewnianej Małpie ;p

Na 100% będzie gruba i grubsza od DMR ! Już lookałem na różne filmiki z koncertów na YT i z 2/3 kawałki tam były :D Grube bity i teksty pierwsza klasa :] Jedyny problem to, to czekanie...od tamtego roku...uuu :/

Dnia 26.04.2008 o 19:22, NuGGet napisał:

Mi on jakoś nie podchodzi ;p Ale na soundtracku do GTA4 będzie ;p

:D
>Tak btw, zaglądnijcie do tematu o GTA4 i zobaczcie kto będzie na soundtracku do tej gry, Dj Premier będzie

Dnia 26.04.2008 o 19:22, NuGGet napisał:

prowadził tam radio O.o A poza tym będzie Nas i w ch innych kozaków ;D

Uuu kazacko :P Szkoda, że zagram pewnie dopiero w GTA 4 jak wyjdzie na PC''ta...no chyba, że wcześniej Masta zrobi sobie prezent :P hahaha :D

Dnia 26.04.2008 o 19:22, NuGGet napisał:

Ja mu zazdrosze telewizorka i kolekcji płyt, i gier na PS2 ;p


Eeee telewizor syfski :P (zapraszam do mnie ;) heheh ) Płyt to można pozazdrościć, ale on ma kumpli z różnych krajów i jak sam mówił przysyłają mu CD''ki z USA itd wiec ma dostęp...
A gierki na PS2 to tam się nie doszukałem :P muszę obejrzeć jeszcze raz :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz sprawdziłem kto tam gra na tym soundtracku. Gra będzie jedną z lepszych w tym roku, a jeszcze taki podkład :D Trochę hajsu na raperów wydali i dobrze. Za tydzień kupuję X360 i muszę jeszcze dwie stówy wykombinować... ;D

PS Ma ktoś płytę Oddycham Smogiem? Właśnie się zastanawiam czy jest warta zakupu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 14:28, Pablo don Skowrone napisał:

> Według mnie wtedy to był Hip-Hop teraz to głównie jakieś Hipho Polo. Ale niektóre
kawałki
> też są niezłe

A według mnie nie ma takiego czegoś jak hip-hopolo.
Wyznaje zasadę, że albo rap albo pop :P


No raczej tak jest ale dajmy np. że zwrotki są hip-hopem a refren tylko przypomina pop. To co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:21, KOREKTBG napisał:

> > Według mnie wtedy to był Hip-Hop teraz to głównie jakieś Hipho Polo. Ale niektóre

> kawałki
> > też są niezłe
>
> A według mnie nie ma takiego czegoś jak hip-hopolo.
> Wyznaje zasadę, że albo rap albo pop :P

No raczej tak jest ale dajmy np. że zwrotki są hip-hopem a refren tylko przypomina pop.
To co wtedy???


Jeżeli zwrotki to czysty rap i bit jest hip-hopowy to jest to rap ^^ patrz na np. PIH - Nigdy już nie wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PiH, PiH. Chcecie posłuchać prawdziwego PiHa?

PiH - Czarny Kruk, ew. PiH - Ulice Bez Jutra.

Linka mi się nie chce szukać, wszystko na wrzucie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:57, Arkads napisał:

PiH, PiH. Chcecie posłuchać prawdziwego PiHa?


A jest nieprawdziwy PIH :P? BTW: Najlepsze są oldschoolowe kawałki za czasów jedensiedem, nagrywki z Chadą, pierwsza płyta. Stare dobre kawałki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 00:44, MastAlol napisał:

> PiH, PiH. Chcecie posłuchać prawdziwego PiHa?

A jest nieprawdziwy PIH :P?


No nie wiem, ale te piosenki mi się najbardziej spodobały ; P Plus diss na Duże Pe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 10:36, Pablo don Skowrone napisał:

Nie wiem dlaczego ale nie mogę czytać tego tematu:

Same dzieci neo i wielcy znawcy ;] Jak śmiesz w ogóle podważać ich autorytet chamie ?! Nie ma co, diss na Ciebie już na pewno szykują... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem dlaczego mówimy hiphopolo... Doszedłem do wniosku, że to przecież jest R&B w polskim wydaniu ;] Spójrzmy na styl Meza - przecież skoro nawija o miłości, to robi to samo, co np. taki Neyo. A z tego, co mi wiadomo, to Neyo robi R&B. Mezo po prostu jest pionierem R&B w Polsce wśród facetów, bo laski tam jakieś od tego mamy już. Hiphopolo jest takie obraźliwe, ale chyba takie ma być, skoro ktoś, kto robił rap, nagle zmienia swój styl. To tak jakby Lil Jon zaczął robić metal (w sumie to nadawałby się xD). Też byśmy go jechali za to... Tekst do interpretacji własnej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 10:37, NuGGet napisał:

> Nie wiem dlaczego ale nie mogę czytać tego tematu:
Same dzieci neo i wielcy znawcy ;] Jak śmiesz w ogóle podważać ich autorytet chamie ?!
Nie ma co, diss na Ciebie już na pewno szykują... xD

No i właśnie tego się boję...
przez ich pancze chyba skończę z rapem xD
I przerzucę się na techno na przykład xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 10:37, NuGGet napisał:

Same dzieci neo i wielcy znawcy ;] Jak śmiesz w ogóle podważać ich autorytet chamie ?!


To, ze masz inne zdanie nie znaczy, ze mozesz kompelnie ignorowac zasady dobrego wychowania. Jako ''znawca'' bedziesz umial poprowadzic tu dyskusje na poziomie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=kt4_vDTVTHg&feature=related

Pewnie dla was nic nowego ale co o tym myślicie, był użyty w tym kawałku backmasking czy też nie? [sprobujcie odlsuchac bez patrzenia na napisy, juz takie oczywiste nie jest] co wiecej opisany tekst momentami większego sensu nie ma. No ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega zaopatrzył się w płytę Schellera i Słońa "wyższa szkoła robienia hałasu". Z ciekawości przesłuchałem sobie tą płytę i o dziwo bardzo mi się spodobała. Naprawdę dobry materiał...;)
Mr. Cin --->

Jakiś czas temu na forum toczyła się rozmowa o tym kawałku Kalibra. Rzeczywiście użyty został tutaj sprytnie backmasking. Szczerze mówiąc jak kiedyś słuchałem tego kawałka, to miałem ostrą schizę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie słucham niektórych kawałków WWO, z udziałem Soundkaila(ta się pisze?):)
Ehh tak sobie myślę, czemu ja się nie uczę francusiego. Zajebisty język, moja siostra umie;)
Tylko w szkole mam angielski i ruski. Ale chyba się przerzucę;)

ps. Płyta Hemp Gru nie miała mieć premiery w maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:31, Pablo don Skowrone napisał:

> > > Według mnie wtedy to był Hip-Hop teraz to głównie jakieś Hipho Polo. Ale
niektóre
>
> > kawałki
> > > też są niezłe
> >
> > A według mnie nie ma takiego czegoś jak hip-hopolo.
> > Wyznaje zasadę, że albo rap albo pop :P
>
> No raczej tak jest ale dajmy np. że zwrotki są hip-hopem a refren tylko przypomina
pop.
> To co wtedy???

Jeżeli zwrotki to czysty rap i bit jest hip-hopowy to jest to rap ^^ patrz na np. PIH
- Nigdy już nie wróci :D


Więc co sądzisz na temat Verby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TSM / PRL juz nie ma...

Razem z Hejtem, White''m i Matusem zakładamy nowy skład - Element. Zbieramy materiał na płytę, i mogę tylko powiedzieć ze płyta na 100% sie ukarze, i to niedługo. A TSM nie ma bo z pewnymi ludźmi nie da sie normalnie porozmawiać...

http://pl.youtube.com/watch?v=khFhF64P3VQ - Szieeeaaa!

http://img233.imageshack.us/img233/236/wroclawhe8.jpg
Ja jade z ekipą, pewnie będzie JrG, kto jeszcze? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować