Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2010 o 20:55, Miklak napisał:

To jak nazwać wykorzystywanie tragedii w Smoleńsku w kampanii wyborczej PiSu?

Znajomy z trójmiasta mówił, że PiSowcy dawali zdjęcia pary prezydenckiej jeśli podpisałeś się pod jakąś tam listą dla nich... I to niby nie jest "po trupach do celu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie często słucham rapu i hi-hopu, ale jak usłyszałem Czas Hardcoru Peji, to słucham tego kawałka na okrągło. Nieźle w tym kawałku zdissował Tedego :P Mam jeszcze pytanie, czy z nowej płyty Rycha jest jeszcze coś godnego posłuchania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medium - Kanał Przerzutowy
http://www.youtube.com/watch?v=jFpwNmcxR30

A tak Wam polecę. Medium niedawno zagościł na płycie Tetrisa. Obecnie przygotowuje płytę w współpracy z Ostrym (tak, tym Ostrym), ale jeszcze nie wiadomo jak ta współpraca wygląda, ja najbardziej bym chciał, żeby Ostry dał mu jedynie bity, w każdy razie czekam na materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórka z reklamy promomixu...

Ziomek rezyduje aktualnie w KRK, za niedługo pojawi się jego pierwsza płytka "Biblioteka".

Na MSie macie na razie tylko Promomix płyty. Ja się jaram w juch.
http://www.myspace.com/kaa25

Tracklista:

1. Zapalam świecę
2. Spis treści
3. Dwa światy
4. Chwila spokoju
5. Zamyśleni (feat. Ceha)
6. Jeśli
7. Książka
8. Wolność
9. Gwiazdy
10. Obojętność
11. Demony
12. Świeca gaśnie

Coś wczesniej nie widziałem żadnych komentów, a materiał konkretny się szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słuchaliście toteż zamieszczam.

http://www.youtube.com/watch?v=pVQWTSMT0mc

" "Not Afraid" to singel zapowiadający nadchodzący krążek Eminema zatytułowany "Recovery". W utworze wyprodukowanym przez kanadyjskiego producenta Boi-1da, Eminem zwierza się fanom z trudnych chwil, jakie przeszedł w trakcie odwyku narkotykowego, oraz swojego niezadowolenia z ostatniej płyty "Relapse", która ukazała się na rynku muzycznym w zeszłym roku. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem dawać na odsłuch całą dyskografię Em''a po wyjściu Relapse... Nie ma bata jak wyjdzie Recovery to zamawiam płytki od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zdziwiłem się :). Pozytywnie. Mój ojciec jest wielkim fanem muzyki- klasycznej, rock, czy coś typu Jean Michael Jear- Czy jak to tam :P. Okazało się też, że mój staruszek wśród tysiąca swoich płyt ma także płytkę Pokahontaz- Receptura! Płytka jest świetna. Cieszę się, że mój ojciec jest fanem muzyki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiamy najnowszy singiel promujacy dwa nadchodąace projekty spod szyldu "SumaStyli". Pierwszy z nich w całości wyprodukowany przez Dj''a Cider''a ukaże się na stronie już za dwa tygodnie.
Singiel pochodzi z solowej płyty Skora pt. "Dwie Strony Mocy".

Skor - "Grzechy Śmiertelne" - DJ CIDER prod.
http://sumastyli.org/media/mp3/SKOR_-_Grzechy_Smiertelne_-_DJ_Cider_prod.mp3

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 22:52, SlawekWoW napisał:

FIRMA JP jest najlepsza JP 100%



Nie jest... daruj sobie, marne prowo... Jeśli nie prowo to wyrazy współczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rysiu dał odpowiedź na diss Pariasów. Powiem tak, spodziewałem się czegoś słabszego od pana Ryszarda i doznałem szoku, ale nadal moim zdaniem nie zbliżył się nawet do poziomu jaki pokazał Pelson Włodi i Eldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 11:04, KrzyniuBDG napisał:

Rysiu dał odpowiedź na diss Pariasów. Powiem tak, spodziewałem się czegoś słabszego od
pana Ryszarda i doznałem szoku, ale nadal moim zdaniem nie zbliżył się nawet do poziomu
jaki pokazał Pelson Włodi i Eldo.

Dużo osób uważa że Peja rozwalił ich w tym diss-ie argumentami ... A jak dla mnie, kawałek ten jest asłuchalny ... Jednostajne flow przez 9 min, bit też nie powala, odczulem zmeczenie juz przy 4 minucie ... Jak dla mnie narazie lekka przewaga Pariasów. Czekam na ich odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 12:31, Ha_Xior napisał:


Powie mi ktoś co to był za utwór Eminema na wczorajszej KSW podczas wchodzenia na ring
Davida Olivii?


Buffalo Bill chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować