Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2008 o 23:12, peryfraz napisał:

Nie moge jakoś znaleść najnowszych informacji o najnoweszej płycie OSTRego... Pomóżcie...
Bo ja stanołem na zakupie płyty HollyŁódź... i teraz nie wiem czy jestem dużo do tyłu
xD

Jesteś do tyłu z Ja Tu Tylko Sprzątam ,oraz dwoma singlami : 1980 i Jak Nie Ty To Kto? .Nowa płyta koło lutego ,marca .


Kiedy ma wyjść Almanach tedego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2008 o 23:21, Dante Dy`nei napisał:

Następna osoba która sie o to pyta hehe i bardzo dobrze, rapcore obok horrorcore''u to
przecież najbardziej kozacki gatunek muzyczny :P

Zapomnialeś chyba dodać że to Twoja subiektywna ocena...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 15:24, jackass napisał:

Kiedy ma wyjść Almanach tedego ?


Właściwie to nie Tedego a całej ekipy WJ. Zapowiadane było na listopad chyba, ale wydaje mi się, że nie zdążą, za tydzień wydają PTP, a przecież nie będą dwóch płyt ze swojej stajni na raz wypuszczać.

Gitara w tym kawałku Tedego z typem z Dog Eat Dog to taki plastik, że głowa boli. Myślałem, że będę katował ten kawałek na full, a tu nawet się tego nie da głośno słuchać, bo bolą uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 18:03, Seqiu napisał:

Zapomnialeś chyba dodać że to Twoja subiektywna ocena...? ;)


Nie zapomniałem... to było celowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koncert wczoraj - przemasakra :D
Był Fokus, Ania Sool, Majkel, Śliwka Tuitam, i podziemie, Element, DobrzeJest Label, CZP, Bakalia, Echo Miasta i Passja Skład. Takie koncert mógłbym mieć codziennie, Fokus po prostu rozpi**** scenę w drzazgi, szkoda że grał dopiero o 0.00 bo ludzie już byli zmęczeni od 19, to nie było jakiegoś hardkorowego baunsu, ale ludzie się ładnie bujali. ;] Z podziemia najlepiej wypadł Element, najlepiej się bujało przy Hejcie i White. ;] A Anka Sool.... Też rozj***. :D Grała diss na awers, razem z Majkelem, paliła hajs i piła ruskie szampany (Jednego trochę się napiła u puściła w obieg po sali, do mnie też doszedł ;p), i rzucała jednostronnymi banknotami. xD Ogólnie - przezajebście było. Zmęczony byłem już około 1 w nocy, ale dałem rade. Alko tylko drogie było. I cholera, po koncercie pili (Podziemie) z Fokusem (Coś koło 2 w nocy), za darmo, a my nie mieliśmy już hajsu i sie zerwaliśmy, bo zapomnieliśmy że alko jest za free dla podziemia... ;/ Ale, niedługo następne koncerty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EP duetu Haks/DJ Prox
http://hhlegnica.xon.pl/news.php?readmore=80

Przedstawiamy wszystkim 15minutowy album Haks&Prox "EP". Płytka bardzo klasyczna, utrzymana w klimacie funkowo-soulowym, nawiązująca do hip-hopu lat 90tych.

Tracklista:

1. Introdukcja
2. Dystans
3. Haks i Prox
4. Super Funky
5. Zapomnienie
6. Żyję
7. Coś na zakończenie?

Dobra EPka, bo z Legnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:53, mcQba napisał:

"Nie znaleziono podanego newsa"


To może nie oficjalne, ale pisało o tym że almanach będzie 28 listopada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gural wczoraj w koszalinie zrobił niezły roskurf ....Był ktoś ? Mi udało się wyrwać autografik na El Polako .Pochwalił mnie za kupowanie oryginałów ^^ LoL ,jak można nie mieć oryginała El Polako i iść na koncert Gurala ,trzeba być idiotą .Klimat był jak na początku zapuścił Max Romeo - Outta Space i jazda ,cała sala baunsiła przy ragge`owym klimacie .Jak zwykle wyjechał z filozoficznymi rozkminami .Dziwne jest to ,że Gural przechadzał się koło szatni i wszyscy z wybałuszonymi ślepiami ,ale nikt nie odważył się podejść .Zyebau tylko parę lasek ,które chciały z nim zdjęcie robione telefonem .Tylko takim dać w ryj :/ Tak się na niego najarałem ,że chyba na szczeciń w poniedziałek też wbiję .Zapraszam .Braaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:18, Dante Dy`nei napisał:

Promo vid ze studia, do kawałka "To Miasto" który bedzie na składance "Jestem Stąd".
Słoń niszczyciel... Już się jego solówki nie mogę doczekąć.

http://pl.youtube.com/watch?v=0GeIOZscZPY


To jest ta płytka co zbiera wszystkich poznańskich MC? Już po bitach slychać, że będzie to kozacka płytka.
Ale się jarali jak Słoń zwrotką pojechał ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować