Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 19:16, Valentino S.A. napisał:

jest coś nowego. godnego polecenia z polskeigo rapu ? lub coś co będzie miało premierę
za nie długo ?

Za niedługo nowy Pezet i nowy Eldo, więc pewnie będą kozackie płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 19:16, Valentino S.A. napisał:

jest coś nowego. godnego polecenia z polskeigo rapu ? lub coś co będzie miało premierę za nie długo ?

Z polskiego podziemia polecam "Hipocentrum" jak to mowi moja kolezanka Peżeta (PeeRZet), "Wyższe Dobro" W.E.N.Y. (co prawda z 2007, ale ja sam dorwalem w wakacje br., wiec ty tez mozesz nie miec...) i "Wyższa Szkoła Robienia Hałasu" Shelleriniego i Słonia. Zas co do nadchodzacych premier - W.E.N.A. ft. Rasmentalism ma cos wydac na poczatku 2009. Z legalnych ciekawie zapowiada sie nowy Pih, Peja, R23, RR Brygada (jesli to w koncu wyjdzie... :/). Zreszta co ja sie bede tu rozpisywal, jak zaraz wejdzie Orzech i zasypie cie trzema milionami tytulow, o reszcze rapgramowiczow nie wspominajac. Pozdrawiam ;]


bylbym zapomnial - obwod podawany w opisie czapki to obwod w najszerszym miejscu, na poziomie daszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 19:30, razormw napisał:

A Alfa i Omega już wyszła czy jeszcze nie ? ;P

Nie, nie wyszła. Ale dowiem się kiedy wyjdzie już 6 listopada, osobiście się dowiem. ;]

Dnia 26.10.2008 o 19:30, razormw napisał:

A o nowym Pezecie skąd wiadomo ?

Nie pamiętam już gdzie to wyczytałem. http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1223741129 - To jest takie jakby potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to polecam wszystko co wypisał już Ł Y D A, dodatkowo obczaj człowieka SC (jak nie znajdziesz to później podrzucę link), gościu to dla mnie mistrzostwo, jaram się obecnie jak stąd do Zakopanego. Z legala - Molesta i Kumple. Niedługo wychodzi Tetris, Afront, PiH, w sumie już niedługo Jimson nowy, jest na co czekać.

Czekanie na Alfę i Omegę już mi się totalnie znudziło, z całym szacunkiem dla Fo. Jak kupię wszystko co mam kupić (czyt. wymienione wyżej projekty plus pewnie jeszcze kilka, o których zapomniałem) i zostanie kasa, to wtedy może zakupię, jeśli mnie single zaciekawią (SMS-y nawet dobry). O ile to kiedykolwiek wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 19:16, Valentino S.A. napisał:

jest coś nowego. godnego polecenia z polskeigo rapu ? lub coś co będzie miało premierę
za nie długo ?

Nowe TPWC w grudniu ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 6 jego tracków tylko, wrzucam 4 moim zdaniem najlepsze. Zrób mi miejsce i Tricedalej to w pytę dobre bragga, Polak Antykatolik takie trochę przemyśleniowe, na końcu odpal sobie Lenia to się nieźle zdziwisz, bo kawałek w całkowicie innym stylu ;D Ale też świetny, refren sobie nucę cały czas.

http://www.sendspace.pl/file/0LEAWwAf/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:59, ..::leŚniak::.. napisał:

... dodatkowo obczaj człowieka SC
(jak nie znajdziesz to później podrzucę link), gościu to dla mnie mistrzostwo, jaram
się obecnie jak stąd do Zakopanego.


Hehe, no propsy, jak dla mnie jeden z najlepszych prawie nikomu nie znanych raperów.

Ja od siebie dorzucę materiał z SumaStyli > http://www.sumastyli.org/
I dla hardkorowców A.J.K.S. z nielegalem "Jestem Diabłem", minirecka kumpla:

"Płyta rozwala już od intra, gdzie zremiksowane są słowa papieża, jakiegoś katola i...hitlera. 301, drugi kawałek na płycie (IMO jeden z lepszych), z zahaczającymi o Geniusz wersami "wyśmiewam hedonizm wybierając mizantropie, jednocześnie we własnych łzach się ku**a topie", nie pozostawia złudzeń, że jacykolwiek ateiści nie powinni wgłębiać się bardziej w tą płytę. W sumie nikt nie powinien...bo słyszalne i "wyczuwalne" jest ogromne WKU***ENIE tego kolesia na cały świat, na ludzi, na siebie, na boga, itd. itp. W sumie, gdyby czytać tylko "Lirycsy" tej płyty, jedynie z wersu "nie będę wył do bitu i użalał się na sobą" można ewentualnie wywnioskować, że A.J.K.S. to rap. A same beaty są ostre, nie stronią od gitary, ale też syntezatorów czy pianina. Chyba najciekawszym jest ten do kawałka "301".
Podsumowując, czekam na jego featuring z Necrem lub SickTanicKiem, lub na samobójczy zamach na peronie głównym w Sosnowcu..."

Na początek 2009 zapowiadam już materiał od mojego kumpla z klasy PWR & Jani - Typ Dla Typa, gdzie na pewno będe na feat. w jakimś tracku; Oraz płytkę która od jakiegoś czasu przygotowuje z kumplem [mam nadzieję, że na styczeń/luty sie wyrobimy], czyli Chore Style - Rozdział Pierwszy [pierwszy i raczej jedyny track który wyjdzie przed premierą do neta to track który znajdzie się naszym forumowym mixtape''ie].
Osobiście zaczynam już pracę nad swoim solo "Opowieści z Krypty", ale konkretnie wezmę się za to po Rozdziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:33, ..::leŚniak::.. napisał:

Mam 6 jego tracków tylko, wrzucam 4 moim zdaniem najlepsze. Zrób mi miejsce i Tricedalej


Tricedalej to nazwa pliku tylko, tytuł tracka "Taka Tam Bragga" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 19:31, OriginalGangsta napisał:

> A Alfa i Omega już wyszła czy jeszcze nie ? ;P
Nie, nie wyszła. Ale dowiem się kiedy wyjdzie już 6 listopada, osobiście się dowiem.
;]

Phi. Też będę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować