Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontynuacje najmocniejszą bronią EA

15 postów w tym temacie

Straciłem wiarę w EA po NFS Carbon :P. Grając w Mirror''s Edge''a przechodząc ten sam poziom poraz n-ty o mało nie rozwaliłem klawiatury ze złości. Ale Dead Space całkiem przyzwoita gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi mylisz się.
Dead Space przewyższył oczekiwania EA.
Z resztą sam się z tym zgadzam, bo to świetna gra.
Jak by tego nie było nie długo po premierze ogłosili prace nad drugą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze wolą inwestować swoje pieniądze w kontynuacje gier. Wolą kupować gry, na których się nie zawiodą, bo znają je z wcześniejszych odsłon. Ewentualnie ludzie kupują gry, które dostały dobre recenzje po wcześniejszej premierze na konsole. No i produkty, które są hucznie reklamowane też skupiają wokół siebie większą rzeszę zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Econochrist ---> wyraziłem się nieprecyzyjnie. chodzi o sprzedaż. a ta, w porównaniu do innych tytułów EA przedstawia się... średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirror''s Edge może nie spełniło oczekiwań co do wielkości sprzedaży, ale wynik Dead Space powinien być zadowalający. Chyba nikt się nie spodziewał, że survival horror będzie się sprzedawał jak simsy? A propos simsów to prawdziwą klapą jest spore który właśnie skierowany był do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć to EA co się tyczy oryginalności w grach to taki moloch na glinianych nogach, oni tylko porafią tworzyć kopie kopii z małymi usprawnieniami, żeby było dużo kasy a mały wysiłek, cóż normalne w polityce EA walić kotlety taśmowo jeden za drugim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część graczy zaczyna mnie denerwować, weźmy takiego NNFS: U. Gra biedna nie ukrywajmy tego ,ale że to NFS to ludzie się rzucili na niego jak na bułeczkik i nie, nie poczytają recenzji, nie poczytają że gra nudzi i nie poczytają że niezależnie jaki sprzęt czy konsole mają i tak będzie źle chodzić. I jak tu liczyć na ambitne tytuły skoro gracze (!?) patrzą na stare nazwy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaniem pepsiego:
" (...) dlatego EA woli stawiać na to, co sprawdzone i zadomowione na rynku wirtualnej rozrywki."
Czyli kolejne Simsy... ;-)

Jeśli chodzi o Dragon Age to gra zapowiada się ciekawie.
Jedno co mnie martwi to w przypadku tego tytułu to zapowiedziane DLC (info. na GOLu), może nie sam fakt, że będzie ale to kto jest dystrybutorem tej gry. Jak pokazał ostatnio Ubisoft można bezczelnie wyr...ć klienta i kazać sobie jeszcze za to zapłacić. Włodarze EA nie grzeszą pokładami przyzwoitości więc może (oby jednak nie) być również nieciekawie w tej materii. Nie chciałbym dowiedzieć się miesiąc po premierze, że wydane zostanie "prawdziwe zakończenie" gry, za które jeszcze będzie trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kontynuacje najmocniejszą bronią EA", czyli jak powiedziec że będzie jeszcze dużo dodatków do The Sims, nie mówiąc tego bezpośrednio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dlaczego Bravo4?
Bo niektórzy (a może większość?) ludzie mają własne zdanie i nim się kierują.
Tak jak ja.
Nigdy nie kieruje się opiniami innych, recenzjami, ocenami i tym co ludzie piszą.
Jak gra mi się spodoba (oglądam screeny, śledzę informacje, oglądam filmiki)
to ją po prostu kupuję.
I wiesz co Ci powiem? Chyba nigdy mi się nie zdarzyło, że żałowałem zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli the sims 3 i NFS shift wyjdzie dopiero w 2010 roku. Shift przecież miał być w tym roku, chyba że coś mi się pomyliło. A tak poza tym to tak na oko większość gier EA to kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 13:04, xD ominik napisał:

Czyli the sims 3 i NFS shift wyjdzie dopiero w 2010 roku. Shift przecież miał być w tym
roku, chyba że coś mi się pomyliło. A tak poza tym to tak na oko większość gier EA to
kontynuacje.


"(...) w roku fiskalnym 2010 (rozpoczyna się on od kwietnia 2009)(...)" - to chyba wszystko tłumaczy. Chodzi o rok FISKALNY 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli niestety Electronic Arts w tym roku nie zaprezentuje graczom żadnych niespodzianek. Wielka szkoda, bo robienie kontynuacji w wykonaniu EA, to już staje się po prostu katorgą dla fanów, czego najlepszym przykładem jest najnowsza część serii Need for Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować