Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

ja to po cichu liczę na opcję zmiany języka na angielski, jakoś nie mam zaufania do polonizacji gier...
dopiero teraz mnie to tknęło, że mogłem przecież zamówić wersję angielską z ea store.. eh masakra jak to człowiek za późno sobie przypomni o innych opcjach.

ciekawe czy w ogóle dostaniemy preordery z gram przed premierą, nie zdziwi mnie, gdy dostaniemy grę dzień, dwa po premierze.

ps.
kluczyka na broń jak nie miałem tak nie mam, a zapłaciłem przelewem parę minut po mejlu, który powiedział mi, że mogę zapłacić.. yh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 05:41, Mefisto napisał:

"oczekuje na wysyłkę w dniu 02.03.2010" miodzio


ZONK właśnie się data zmieniła na 03.03.2010 :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że dostaniemy te pre ordery przed premierą (w każdym razie mam nadzieję). Tak było z Mass Effectem 2, więc dlaczego miało by nie być z BFem?

Edit: Oo... Jest już, że produkt jest dostępny w dużej ilości w przypadku edycji standardowej i brak w edycji limitowanej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam napisane w swoim sklepie że paczka z grą będzie dostępna 06.04.2010 i co z tego ?
Zatem może sobie darować przechwałki /biadolenie / żale komu kiedy paczkę wysłano ?

Już lepiej nich ktoś opisze swoje wrażenia z gry, jak mu dojdzie, ze szczególnym uwzględnieniem wersji polskiej, bo jestem niezmiernie ciekawy jak ona wypaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 07:23, Szalony_Max napisał:

ja tam mam napisane w swoim sklepie że paczka z grą będzie dostępna 06.04.2010 i co z
tego ?
Zatem może sobie darować przechwałki /biadolenie / żale komu kiedy paczkę wysłano ?

Już lepiej nich ktoś opisze swoje wrażenia z gry, jak mu dojdzie, ze szczególnym uwzględnieniem
wersji polskiej, bo jestem niezmiernie ciekawy jak ona wypaliła.

Czytałem opinie na różnych forach, że polska wersja jest świetna, jedna z lepszych dotychczasowych jakiekolwiek wyszły u nas w grach. Szczególnie b. dobrze zagrał Pazura. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na CD-Action jest gameplay z Bad Company 2.Pokazuje,m.in.polską wersję językową.Szczerze powiem Wam,że spodziewałem się gorszej.Lecz wyszła dobrze,nawet bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 08:45, Dootix napisał:

Na CD-Action jest gameplay z Bad Company 2.Pokazuje,m.in.polską wersję językową.Szczerze
powiem Wam,że spodziewałem się gorszej.Lecz wyszła dobrze,nawet bardzo dobrze.


Też tak sądzę, jestem mile zaskoczony. :)
Zauważyłem chyba błąd taki jak w becie: 1 strzał z karabinu zżera 2 z magazynka. Dziwne że tego nie naprawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to ja mam chyba dziwniejsza sytuacje... Paczke mam w WYSLANYCH z data wyslano 4.03.2010 -_-
Jak wejde w sczegoly zamowienia pisze pakowane i przygotowywane do wysylki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 09:18, Xeoo napisał:

Hmm no to ja mam chyba dziwniejsza sytuacje... Paczke mam w WYSLANYCH z data wyslano
4.03.2010 -_-
Jak wejde w sczegoly zamowienia pisze pakowane i przygotowywane do wysylki:P


Mam dokładnie to samo. Oby gram.pl zaczął dzisiaj wysyłać paczuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu jest jakaś niezgodność i wątpię by dzisiaj wysyłali. Ja osobiście mam odbiór w sklepie Sferis w moim mieście.

W pierwszej zakładce jest:
zamówienie nr ..............: złożone Wt, 05.01.2010, wysłane: Cz, 04.03.2010

a jak wejdę w zamówienie:

Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki

z tego rozumię że już mają i wysyłają, ale pierwsza zakładka temu przeczy i mówi że zostanie wysłane 4/03/2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo ja tez mam odbior w sferisie. I to wlasnie ta niezgodnosc mnie martw. W sklepie teoretycznie bad company 2 juz jest dostepny , ale znajac zycie preorderowcy znowu dostana gre pozniej ( tak jak moj pamietny pre-order demigoda anulowany po tym jak gry nie otrzymalem 3 tygodnie po premierze).

Heh obym sie mylil.

Moim zdaniem calosc sobie przeczy na gramie zamowienie przechodzilo z niewyslanych do wyslanych DOPIERO gdy paczka byla fizycznie wyslana. Wiec przejscie do wyslanych z data o 2 dni wprzod to dla mnie albo pomylka albo perfidne i celowe wprowadzanie w blad...:P

P.S Dodzwonil sie moze ktos do gramu? proboje juz 2 godziny i ciagle zajete/nie mozna zrealizowac polaczenia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam wysłane 4 marca.
przyznam szczerze, że wygląda mi to na jeden wielki przekręt.
pomijam fakt, że inne stronki wysyłają już kopie gier, gdzie w niektórych sklepach leżą już gierki normalnie na półkach...

jeśli gry nie dostanę przed weekendem będę domagał się zwrotu pieniędzy (wraz z kosztami przesyłki ''kurierskiej'') i niech gierkę sobie zabierają, pójdę do sklepu i kupię taniej, nie po to kupuje pre-order, żeby otrzymać grę po premierze, bez przesady..

tyle na ten temat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi jest przykro, że złożyłem zamówienie 17 grudnia i w szczegółach zamówienia , mam że przewidywany termin dostawy to 5-8 marca.. szkoda, bo nastawiłem się, ze skoro preorder, to przynajmniej w dniu premiery będzie już u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim Tesco widzialem juz na polkach do kupienia. Z reszta tam wszystko wystawiaja przed premiera z tego co ostatnio zauwazylem. Pre-ordery w takiej sytuacji nie maja sensu. Tesco jest the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 11:44, Xeoo napisał:

Zasadniczo ja tez mam odbior w sferisie. I to wlasnie ta niezgodnosc mnie martw. W
sklepie teoretycznie bad company 2 juz jest dostepny , ale znajac zycie preorderowcy
znowu dostana gre pozniej ( tak jak moj pamietny pre-order demigoda anulowany po
tym jak gry nie otrzymalem 3 tygodnie po premierze).


Również mam odbiór w sferisie (Kraków) i widząc status "wysłano" wypełzł na moją twarz bananowy uśmiech, po czym spełzł błyskawicznie, po sprawdzeniu daty..czyli oni mają gry w magazynie, ale sobie je wyślą w czwartek, dobrze rozumuje?... Jak ktoś dostanie jakąś odpowiedź od grameru, niech tu da znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja BF''a zamówiłem w Empik.com z odbiorem osobistym w salonie (wychodzi 25zł taniej niż kupienie w samym salonie, a w Egu nie ma możliwości odbioru osobistego z gram.pl) i planowana data wysyłki to 4.03.2010.
A więc to całkiem możliwe, że z gram.pl również będzie to 4.03.

Ogólnie gra (beta) sprawiła na mnie ogromne wrażenie. Na początku chciałem zamawiać Modern Warfare 2, bo w jedynkę przyjemnie mi się grało, ale odwlekałem to, odwlekałem, aż w końcu dostałem beta key w swoje ręce. Te kilka(naście) godzin grania w betę sprawiło, że stwierdziłem iż warto wydać pieniądze na tę grę. ;) Tylko mam obawy co do dubbingu ;P Ale to jakoś się przeżyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować